stronywnetrza.urzadzamy.pl
Projektant
Ludwinowska Studio Architektury

Ludwinowska Studio Architektury

WARSZAWA

600 660 057

ludwinowska@gmail.com

www.ludwinowska.pl

Agnieszka Ludwinowska
Agnieszka Ludwinowska

Architekt wnętrz

Ludwinowska Studio Architektury to autorskie studio projektowe, które zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych. Naczelną zasadą architektki jest współpraca z klientem. Do niego dopasowuje styl i idee projektowe. Ceni zasadę, że wnętrze musi być jak najbardziej zindywidualizowane, harmonijnie związane z zamieszkującą je osobą. Właśnie dlatego każdy projekt jest opatrzony unikalnym motywem przewodnim, który powinien być odzwierciedleniem oczekiwań, pragnień i stylu życia klienta. Rozmowy i wiedza o jego zainteresowaniach, upodobaniach oraz potrzebach stają się inspiracją późniejszej aranżacji wnętrza. Architektce zależy, aby wnętrze było harmonijnie związane z zamieszkującą je osobą. Tak zaprojektowane mieszkanie staje się jej zdaniem tłem dla użytkownika i jego życia. Stara się unikać nudy, stawia na wnętrza wysmakowane, dobre proporcje, przejrzystą kompozycję, którą łatwo jest czytać. W swoich projektach stosuje naturalne, szlachetne materiały, szuka proporcji i połączeń, unika nadmiaru, dąży do ponadczasowych rozwiązań.

Ludwinowska Studio Architektury portfolio

Art Deco

Art Deco

Miało być nowocześnie, ale z nutą Art Deco. Geometryczne wzory, fornir z orzecha, sztukateria i cienka nowoczesna linia mebli.

Bliżej nieba

Bliżej nieba

Projekt wykonany został z myślą o rodzinie z dziećmi, w dwóch wersjach. Jest tutaj ciemny kamień przypominający drobną cegłę, ciemny fornir dębowy i czarny połysk.

Charm&Chic

Charm&Chic

Szlachetne materiały, ponadczasowa elegancja i kobiecość. W projekcie zastosowane zostały kamienie naturalne. Meble wykonane są z naturalnego palisandru.

Jelenim tropem

Jelenim tropem

Projekt inspirowany graficznymi kompozycjami młodego artysty Lecha Batora. Jego twórczość, z pozoru kicz, przy bliższym poznaniu intryguje, a nawet zachwyca...

Kolory Maroka

Kolory Maroka

W projekcie widać zafascynowanie inwestorów estetyką Maroka. Do wykończenia fragmentów ścian, podłogi i kominka użyto mozaiki cementowej Kolory Maroka.

Kraina łagodności

Kraina łagodności

Nowoczesna stylistyka, której nie brak ciepła i przytulności. W projekcie użyty został fornir dębowy. Na ścianach położono surowy naturalny trawertyn Romano.

La casa blanka

La casa blanca

Główną rolę w projekcie odgrywa biel, dodatkiem do niej są meble w fornirze z czarnej limby. Wyjątkową rolę odgrywają duże żyrandole Marset Discoco.

Modern Hampton

Modern Hampton

Wnętrze nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne. Kominek zaprojektowany został w marmurze Nero Marguina, nowczesny dodatek stanowią lampy Artemide Tolomeo i kanapy z salonu Noti.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON