stronywnetrza.urzadzamy.pl
Projektant
Ludwinowska Studio Architektury

Ludwinowska Studio Architektury

WARSZAWA

600 660 057

ludwinowska@gmail.com

www.ludwinowska.pl

Agnieszka Ludwinowska
Agnieszka Ludwinowska

Architekt wnętrz

Ludwinowska Studio Architektury to autorskie studio projektowe, które zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych. Naczelną zasadą architektki jest współpraca z klientem. Do niego dopasowuje styl i idee projektowe. Ceni zasadę, że wnętrze musi być jak najbardziej zindywidualizowane, harmonijnie związane z zamieszkującą je osobą. Właśnie dlatego każdy projekt jest opatrzony unikalnym motywem przewodnim, który powinien być odzwierciedleniem oczekiwań, pragnień i stylu życia klienta. Rozmowy i wiedza o jego zainteresowaniach, upodobaniach oraz potrzebach stają się inspiracją późniejszej aranżacji wnętrza. Architektce zależy, aby wnętrze było harmonijnie związane z zamieszkującą je osobą. Tak zaprojektowane mieszkanie staje się jej zdaniem tłem dla użytkownika i jego życia. Stara się unikać nudy, stawia na wnętrza wysmakowane, dobre proporcje, przejrzystą kompozycję, którą łatwo jest czytać. W swoich projektach stosuje naturalne, szlachetne materiały, szuka proporcji i połączeń, unika nadmiaru, dąży do ponadczasowych rozwiązań.

Ludwinowska Studio Architektury portfolio

Art Deco

Art Deco

Miało być nowocześnie, ale z nutą Art Deco. Geometryczne wzory, fornir z orzecha, sztukateria i cienka nowoczesna linia mebli.

Bliżej nieba

Bliżej nieba

Projekt wykonany został z myślą o rodzinie z dziećmi, w dwóch wersjach. Jest tutaj ciemny kamień przypominający drobną cegłę, ciemny fornir dębowy i czarny połysk.

Charm&Chic

Charm&Chic

Szlachetne materiały, ponadczasowa elegancja i kobiecość. W projekcie zastosowane zostały kamienie naturalne. Meble wykonane są z naturalnego palisandru.

Jelenim tropem

Jelenim tropem

Projekt inspirowany graficznymi kompozycjami młodego artysty Lecha Batora. Jego twórczość, z pozoru kicz, przy bliższym poznaniu intryguje, a nawet zachwyca...

Kolory Maroka

Kolory Maroka

W projekcie widać zafascynowanie inwestorów estetyką Maroka. Do wykończenia fragmentów ścian, podłogi i kominka użyto mozaiki cementowej Kolory Maroka.

Kraina łagodności

Kraina łagodności

Nowoczesna stylistyka, której nie brak ciepła i przytulności. W projekcie użyty został fornir dębowy. Na ścianach położono surowy naturalny trawertyn Romano.

La casa blanka

La casa blanca

Główną rolę w projekcie odgrywa biel, dodatkiem do niej są meble w fornirze z czarnej limby. Wyjątkową rolę odgrywają duże żyrandole Marset Discoco.

Modern Hampton

Modern Hampton

Wnętrze nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne. Kominek zaprojektowany został w marmurze Nero Marguina, nowczesny dodatek stanowią lampy Artemide Tolomeo i kanapy z salonu Noti.

aktualności
Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Blendery Bosch

Blendery Bosch

Brakuje Ci inspiracji w kuchni, a dostępne ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • HYDROPONIKA
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • KNAUF AMF
  • UNICELL
  • ADAH
  • MEBLOBRANIE.PL
  • SIRO
  • ELKAMINO DOM
  • TON
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt