stronywnetrza.urzadzamy.pl
Projektant
LA POEM

LA POEM

519 604 083

info@lapoem.com

www.lapoem.pl

La Poem
La Poem

Małgorzatę Mazur i Natalię Tokarz połączyła pasja i miłość do designu.

Dekorowanie wnętrz oryginalnymi meblami i dodatkami to pasja firmy LA POEM Furniture. Biuro projektowe powstało z inicjatywy dwóch wieloletnich przyjaciółek, Małgorzaty Mazur i Natalii Tokarz. Podróże, podczas których odkrywały architekturę różnych zakątków świata, zaowocowały wspólnym przedsięwzięciem. Swoją działalność rozpoczęły w 2010 roku, jednak błyskawicznie udało im się zdobyć uznanie polskich dekoratorów wnętrz. W ofercie LA POEM znajdują się bogato zdobione krzesła, fotele, stoły, konsole, szezlongi oraz inne ekskluzywne meble i dodatki. To propozycja stworzona z myślą o wymagających klientach, ceniących luksus, doskonałą jakość i unikatowość. Każdy kupujący może mieć wpływ na wymiar, kolor czy sposób wykończenia mebla. Nasi projektanci pozostają pod silnym wpływem zarówno klasycznej barokowej architektury, jak i współczesnego nurtu glamour. Efektem są niesamowite, eklektyczne kolekcje, wprost stworzone do współczesnych, zarówno klasycznych, jak i awangardowych wnętrz. Meble wypoczynkowe LA POEM zachwycają dynamicznymi kolorami, luksusową, miękką tapicerką oraz kunsztownymi zdobieniami. Wyróżnia je także wysoka jakość wykończenia oraz dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Należy podkreślić, iż nie istnieją dwa identyczne egzemplarze mebli – każdy z nich jest wykonany ręcznie, a więc niepowtarzalny. Do produkcji używane jest wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowane, specjalnie wysuszone drewno, pozyskiwane z drzewa mahoniowego. Pasja i miłość do designu, wyczucie smaku i wyobraźnia, to główne składniki sukcesu, jakie składają się na kolekcję LA POEM.

LA POEM portfolio

MEBLE W STYLU GLAMOUR

MEBLE W STYLU GLAMOUR

Nowoczesny glamour w otwartej jadalni. Wystarczy kilka mebli, odpowiedni żyrandol i barokowe ornamenty na ścianie.

KOMODA GIOVANI

KOMODA GIOVANI

Pop-artowy multikolor – Giovani to udana wariacja na temat komodowej klasyki. Niepowtarzalny akcent np. w monochromatycznym wnętrzu.

STELLA – ŚREDNIOWIECZNY AKCENT

STELLA – ŚREDNIOWIECZNY AKCENT

Fotel Stella to esencja gotyckiego wnętrza – solidny, wyniosły i tajemniczy. Dla osób o silnym charakterze. Dostępny także w wersji fioletowo-czarnej.

KOMODA PRZEMINĘŁO Z WIATREM

KOMODA PRZEMINĘŁO Z WIATREM

Przepiękna komoda z motywem z filmu „Przeminęło z wiatrem” to niekwestionowana ozdoba wnętrza. Nic dodać, nic ująć.

ŁOŻE GLAMOUR

ŁOŻE GLAMOUR

Srebrne, królewskie łoże w towarzystwie nocnych stoliczków - komódek wraz z purpurowymi akcentami tworzy sypialnię glamour w wersji romantycznej.

BAROKOWY FOTEL - SZYK I EKSTRAWAGANCJA

BAROKOWY FOTEL - SZYK I EKSTRAWAGANCJA

Ekstrawagancka mieszanka barokowej formy i paryskiego szyku. Fotel przeznaczony zarówno do loftu, jak i wnętrza w stylu retro.

MEBLE OGRODOWE

MEBLE OGRODOWE

Ręcznie wykonane meble ogrodowe łączą piękny wygląd i komfortowe użytkowanie. Technorattan zapewnia odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych, a także na działanie alkoholu, przypraw, tłuszczu czy ...

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MARCHEWKA
  • UNIMEBEL
  • DREWNOSTYL
  • AGED
  • LUXUM
  • DREWNOCHRON
  • RAUMPLUS
  • KINNARPS
  • SCHELL