stronywnetrza.urzadzamy.pl
Projektant
GOSZCZDESIGN

GOSZCZDESIGN

pl. Piłsudskiego 3

00-078 Warszawa

602 689 000

22 449 01 12

monika@goszczdesign.com

www.goszczdesign.com

Monika Goszcz-Kłos
Monika Goszcz-Kłos

Jej znak rozpoznawczy to wzornictwo na najwyższym światowym poziomie.

Goszczdesign to autorskie biuro projektowe, prowadzone od 2004 roku przez Monikę Goszcz-Kłos. Głównym celem pracowni jest projektowanie wnętrz apartamentów, rezydencji, jak i przestrzeni publicznych. Do tej pory pracownia zaprojektowała m.in.: Utopię (warszawski klub nocny), Secret Garden (minimalistyczną kwiaciarnię), Spirit Spa oraz salon fryzur i makijażu Atelier Nr 1. Monika Goszcz-Kłos jest również autorką koncepcji wybranych salonów firmy Atlantic.
Projektantka zaczyna swoją pracę od wysłuchania potrzeb klienta, a później odpowiednio się do nich dostosowuje. Kontakt z klientem jest dla niej najważniejszy, bo tylko w ten sposób może dobrze realizować swoje pomysły. Dzięki indywidualnemu podejściu każdy z projektów jest inny, bo odzwierciedla naturę i upodobania właścicieli. To dlatego do niektórych wnętrz wprowadza żywe akcenty kolorystyczne, czyniąc je energetycznymi i ciepłymi, a inne aranżuje jako minimalistyczne i chłodne czy barokowe.
W każdym z zaprojektowanych przez nią pomieszczeń widać jednak wspólny mianownik, charakteryzujący ją jako projektanta – są nim biel i czerń, najlepsze materiały oraz wzornictwo na najwyższym światowym poziomie.
Projekty Moniki Goszcz-Kłos były wielokrotnie prezentowane w magazynach wnętrzarskich w Polsce i na świecie, takich jak „Dom&Wnętrze”, „Dobre Wnętrze”, „Architektura”, „Beautiful Houses”, „VIVA DECOR”, „Najpiękniejsze Polskie Wnętrza w stylu klasycznym i pałacowym”.
W 2011 i 2012 roku była jurorką konkursu Dobry Design. Monika Goszcz zdobyła nagrodę w drugiej edycji konkursu Vasco, a zaprojektowany przez nią salon kosmetyczny Atelier Nr 1 wygrał w 2008 roku konkurs Modne Miejsca.

GOSZCZDESIGN portfolio

GOSZCZDESIGN projekt wnętrza dla młodych osób

Młodzieżowe wnętrze

Nowoczesne wnętrze dla młodej osoby. Ogromna grafika na ścianie i czyste kolory sprawiają, że jest wyraziste i pełne energii.

GOSZCZDESIGN kobiece wnętrze z mozaiką w tle

Kobiece wnętrze

Intensywne, kobiece wnętrze, w którym dominuje wzór mozaiki Bisazza na ścianie oraz kanapa B&B Italia w soczystym kolorze.

GOSZCZDESIGN wnętrze w stylu klasycznym

Klasyczne wnętrze

Klasyczne wnętrze, którego niepowtarzalny charakter kreują pamiątki przywiezione z licznych podróży.

GOSZCZDESIGN artystyczne wnętrze

Wnętrze pełne form i kolorów

W mieszkaniu fotografika dominuje zdjęcie autorstwa pana domu, w doskonały sposób podkreślający grę kolorów, kształtów i form.

GOSZCZDESIGN minimalistyczne wnętrze, w którym dominuje biel i grafika na scianie

Wnętrze dla minimalistów

Minimalizm, biel i najlepsze marki zostały uzupełnione ilustracją zdobiącą całą ścianę, która dzięki odbiciom w lustrach zawładnęła przestrzenią.

GOSZCZDESIGN klasyczne wnętrze z dominacją szarości

Klasyczne wnętrze w szarościach

Klasyczne wnętrze, utrzymane w delikatnych szarościach, to doskonały podkład do prezentacji ikon designu oraz bogatej kolekcję dzieł sztuki pani domu.

GOSZCZDESIGN wnętrze w czarno-białej tonacji

Wnętrze w bieli i czerni

Biel i czerń w połączeniu z soczystymi dodatkami i ciekawym wzornictwem nabiera w tym wnętrzu nowego charakteru, stając się doskonałym tłem do zabawy formą.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ANDREWEX
  • GROHE
  • KESSEL
  • ŚNIEŻKA
  • Centrum MEGA MEBLE
  • DPS
  • MINERVA
  • DRYMAR
  • STUDIO STO PROCENT