stronywnetrza.urzadzamy.pl
Projektant
GOSZCZDESIGN

GOSZCZDESIGN

pl. Piłsudskiego 3

00-078 Warszawa

602 689 000

22 449 01 12

monika@goszczdesign.com

www.goszczdesign.com

Monika Goszcz-Kłos
Monika Goszcz-Kłos

Jej znak rozpoznawczy to wzornictwo na najwyższym światowym poziomie.

Goszczdesign to autorskie biuro projektowe, prowadzone od 2004 roku przez Monikę Goszcz-Kłos. Głównym celem pracowni jest projektowanie wnętrz apartamentów, rezydencji, jak i przestrzeni publicznych. Do tej pory pracownia zaprojektowała m.in.: Utopię (warszawski klub nocny), Secret Garden (minimalistyczną kwiaciarnię), Spirit Spa oraz salon fryzur i makijażu Atelier Nr 1. Monika Goszcz-Kłos jest również autorką koncepcji wybranych salonów firmy Atlantic.
Projektantka zaczyna swoją pracę od wysłuchania potrzeb klienta, a później odpowiednio się do nich dostosowuje. Kontakt z klientem jest dla niej najważniejszy, bo tylko w ten sposób może dobrze realizować swoje pomysły. Dzięki indywidualnemu podejściu każdy z projektów jest inny, bo odzwierciedla naturę i upodobania właścicieli. To dlatego do niektórych wnętrz wprowadza żywe akcenty kolorystyczne, czyniąc je energetycznymi i ciepłymi, a inne aranżuje jako minimalistyczne i chłodne czy barokowe.
W każdym z zaprojektowanych przez nią pomieszczeń widać jednak wspólny mianownik, charakteryzujący ją jako projektanta – są nim biel i czerń, najlepsze materiały oraz wzornictwo na najwyższym światowym poziomie.
Projekty Moniki Goszcz-Kłos były wielokrotnie prezentowane w magazynach wnętrzarskich w Polsce i na świecie, takich jak „Dom&Wnętrze”, „Dobre Wnętrze”, „Architektura”, „Beautiful Houses”, „VIVA DECOR”, „Najpiękniejsze Polskie Wnętrza w stylu klasycznym i pałacowym”.
W 2011 i 2012 roku była jurorką konkursu Dobry Design. Monika Goszcz zdobyła nagrodę w drugiej edycji konkursu Vasco, a zaprojektowany przez nią salon kosmetyczny Atelier Nr 1 wygrał w 2008 roku konkurs Modne Miejsca.

GOSZCZDESIGN portfolio

GOSZCZDESIGN projekt wnętrza dla młodych osób

Młodzieżowe wnętrze

Nowoczesne wnętrze dla młodej osoby. Ogromna grafika na ścianie i czyste kolory sprawiają, że jest wyraziste i pełne energii.

GOSZCZDESIGN kobiece wnętrze z mozaiką w tle

Kobiece wnętrze

Intensywne, kobiece wnętrze, w którym dominuje wzór mozaiki Bisazza na ścianie oraz kanapa B&B Italia w soczystym kolorze.

GOSZCZDESIGN wnętrze w stylu klasycznym

Klasyczne wnętrze

Klasyczne wnętrze, którego niepowtarzalny charakter kreują pamiątki przywiezione z licznych podróży.

GOSZCZDESIGN artystyczne wnętrze

Wnętrze pełne form i kolorów

W mieszkaniu fotografika dominuje zdjęcie autorstwa pana domu, w doskonały sposób podkreślający grę kolorów, kształtów i form.

GOSZCZDESIGN minimalistyczne wnętrze, w którym dominuje biel i grafika na scianie

Wnętrze dla minimalistów

Minimalizm, biel i najlepsze marki zostały uzupełnione ilustracją zdobiącą całą ścianę, która dzięki odbiciom w lustrach zawładnęła przestrzenią.

GOSZCZDESIGN klasyczne wnętrze z dominacją szarości

Klasyczne wnętrze w szarościach

Klasyczne wnętrze, utrzymane w delikatnych szarościach, to doskonały podkład do prezentacji ikon designu oraz bogatej kolekcję dzieł sztuki pani domu.

GOSZCZDESIGN wnętrze w czarno-białej tonacji

Wnętrze w bieli i czerni

Biel i czerń w połączeniu z soczystymi dodatkami i ciekawym wzornictwem nabiera w tym wnętrzu nowego charakteru, stając się doskonałym tłem do zabawy formą.

aktualności
Wymarzone prezenty świąteczne! Sprawdź>>

Wymarzone prezenty świąteczne! Sprawdź>>

Wymarzone prezenty świąteczne! Sprawdź >>

Odmień dom na Święta!

Odmień dom na Święta!

Odmień dom na Święta! Sprawdź >> Pokrowce ...

patroni serwisu
  • BOGATTI
  • DUTCHHOUSE.PL
  • LISSY
  • KINNARPS
  • MAJA
  • GLASIMO
  • TON
  • WISAN
  • NOCLAF
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt