stronywnetrza.urzadzamy.pl
Projektant
FILCOCUDA

FILCOCUDA

ul. Kolumny 115

93-610 Łódź

608 476 666

biuro@filcocuda.pl

www.filcocuda.pl

Marcin Domeracki
Marcin Domeracki

Wyjątkowe filcowe produkty, oryginalne wzory, wysoka jakość, precyzyjne wykonanie i soczyste kolory.

Produkty oferowane przez firmę Filcocuda to ozdoby z filcu, które cieszą się coraz większą popularnością. Prawdziwie oryginalne dekoracje wnętrz z tego materiału to m.in. bieżniki lub podkładki filcowe, których jesteśmy bezpośrednim producentem. Mogą one stanowić ozdobę każdego stołu, a przy tym w interesujący sposób ożywiać wnętrza mieszkalne. Filcowe dekoracje wnętrz - sezonowe i świąteczne - zachwycą swoją nietypowością zarówno dzieci, jak i dorosłych. Będą też wspaniałym pomysłem na prezent lub na ozdobienie choinki czy koszyczka wielkanocnego.
Nasze „cuda” wykonane są z wysokiej jakości filcu włoskiego i hiszpańskiego. Charakteryzuje je oryginalne wzornictwo, nad którym stale pracuje zespół specjalistów z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, szeroka paleta barw oraz przystępne ceny, przez co każdy może znaleźć „filcocudo” odpowiednie dla siebie.
Wszystkie z naszych produktów wykonywane są z należytą starannością oraz dbałością o detale. W celu sprostania rosnącym wymaganiom naszych klientów cały czas proponujemy nowe wzory oferowanych produktów, a także nieustannie rozszerzamy asortyment.
Filcocuda realizuje również projekty według indywidualnych zamówień (wzorów, rozmiarów itp.).

FILCOCUDA portfolio

LoveLoveLove

LoveLoveLove

Podkładka deserowa LoveLoveLove 28 x 28 cm. Wykonana z wysokogatunkowego włoskiego filcu gr. 3 mm. Jedna z wielu serwetek pozwalających stworzyć wyjątkowe nakrycie stołu.

BUBBLES

BUBBLES

Bieżnik filcowy BUBBLES 98 x 30 cm z wysokogatunkowego włoskiego filcu gr. 3 mm. Jeden z wielu bieżników z oferty, które efektownie udekorują lub odświeżą ...

SPRING

SPRING

Podkladka pod zastawę SPRING 46 x 28 cm z wysokogatunkowego włoskiego filcu o gr. 3 mm. W ofercie firmy wiele podkładek, które pozwolą szybko i ...

COFFEE

COFFEE

Podkładka pod kubek COFFEE 12 x 12 cm z wysokogatunkowego włoskiego filcu gr. 3 mm. Filcocuda oferuje duży wybór podkładek - szybki i taki sposób na ...

CYTRYNKA

CYTRYNKA

Uchwyt do serwetek CYTRYNKA 18 x 6 cm z wysokogatunkowego włoskiego filcu gr. 3 mm. Jeden z wielu uchwytów Filcocuda, które efektownie urozmaicą wystrój stołu.

aktualności
Wymarzone prezenty świąteczne! Sprawdź>>

Wymarzone prezenty świąteczne! Sprawdź>>

Wymarzone prezenty świąteczne! Sprawdź >>

Odmień dom na Święta!

Odmień dom na Święta!

Odmień dom na Święta! Sprawdź >> Pokrowce ...

patroni serwisu
  • Twoja Inspiracja
  • EPSON
  • GRESPANIA
  • PORCELANOSA
  • WILLOW HOUSE
  • UNICELL
  • GROHE
  • PXF LIGHTING
  • ARCUS
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt