stronywnetrza.urzadzamy.pl
Projektant
FILCOCUDA

FILCOCUDA

ul. Kolumny 115

93-610 Łódź

608 476 666

biuro@filcocuda.pl

www.filcocuda.pl

Marcin Domeracki
Marcin Domeracki

Wyjątkowe filcowe produkty, oryginalne wzory, wysoka jakość, precyzyjne wykonanie i soczyste kolory.

Produkty oferowane przez firmę Filcocuda to ozdoby z filcu, które cieszą się coraz większą popularnością. Prawdziwie oryginalne dekoracje wnętrz z tego materiału to m.in. bieżniki lub podkładki filcowe, których jesteśmy bezpośrednim producentem. Mogą one stanowić ozdobę każdego stołu, a przy tym w interesujący sposób ożywiać wnętrza mieszkalne. Filcowe dekoracje wnętrz - sezonowe i świąteczne - zachwycą swoją nietypowością zarówno dzieci, jak i dorosłych. Będą też wspaniałym pomysłem na prezent lub na ozdobienie choinki czy koszyczka wielkanocnego.
Nasze „cuda” wykonane są z wysokiej jakości filcu włoskiego i hiszpańskiego. Charakteryzuje je oryginalne wzornictwo, nad którym stale pracuje zespół specjalistów z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, szeroka paleta barw oraz przystępne ceny, przez co każdy może znaleźć „filcocudo” odpowiednie dla siebie.
Wszystkie z naszych produktów wykonywane są z należytą starannością oraz dbałością o detale. W celu sprostania rosnącym wymaganiom naszych klientów cały czas proponujemy nowe wzory oferowanych produktów, a także nieustannie rozszerzamy asortyment.
Filcocuda realizuje również projekty według indywidualnych zamówień (wzorów, rozmiarów itp.).

FILCOCUDA portfolio

LoveLoveLove

LoveLoveLove

Podkładka deserowa LoveLoveLove 28 x 28 cm. Wykonana z wysokogatunkowego włoskiego filcu gr. 3 mm. Jedna z wielu serwetek pozwalających stworzyć wyjątkowe nakrycie stołu.

BUBBLES

BUBBLES

Bieżnik filcowy BUBBLES 98 x 30 cm z wysokogatunkowego włoskiego filcu gr. 3 mm. Jeden z wielu bieżników z oferty, które efektownie udekorują lub odświeżą ...

SPRING

SPRING

Podkladka pod zastawę SPRING 46 x 28 cm z wysokogatunkowego włoskiego filcu o gr. 3 mm. W ofercie firmy wiele podkładek, które pozwolą szybko i ...

COFFEE

COFFEE

Podkładka pod kubek COFFEE 12 x 12 cm z wysokogatunkowego włoskiego filcu gr. 3 mm. Filcocuda oferuje duży wybór podkładek - szybki i taki sposób na ...

CYTRYNKA

CYTRYNKA

Uchwyt do serwetek CYTRYNKA 18 x 6 cm z wysokogatunkowego włoskiego filcu gr. 3 mm. Jeden z wielu uchwytów Filcocuda, które efektownie urozmaicą wystrój stołu.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • SANITTI
  • DEFRA
  • CONSTRUCTOR
  • ASKOPOL
  • VellaHOME
  • TUBĄDZIN
  • STO
  • NORTH & SOUTH HOME
  • CANDY
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt