stronywnetrza.urzadzamy.pl
Projektant
EMPROJEKT STUDIO

EMPROJEKT STUDIO

Al. Jerozolimskie 185 lok 36

02-222 WARSZAWA

604 530 355

22 620 95 33

studio@emprojekt.pl

www.emprojekt.pl

Renata Klimczyk
Renata Klimczyk

Maksymalna indywidualność! Maksymalna elastyczność!

Firma Emprojekt powstała w 2000r. i od samego początku zajmuje się produkcją luksusowych mebli na wymiar, głównie bibliotecznych i gabinetowych w unikalnej wersji. Unikalnej, ponieważ każdy projekt, aranżacja, zestaw mebli tworzony jest dla każdego klienta indywidualnie. Oznacza to, że meble są na każdy wymiar i w każdym kolorze.

Firma zaprojektowała i wykonała przeszło dwa tysiące różnych mebli. Każdy projekt wykonywany jest na podstawie sugestii klienta i cały czas z nim konsultowany, bowiem większość dzieł jest kompromisem pomiędzy potrzebami a możliwościami powierzchniowymi pomieszczenia. Musi odpowiadać potrzebom, estetyce, funkcjonalności i ergonomii.

Specjalizuje się głównie w meblach drewnianych i fornirowanych, co pozwala na swobodę w kształtowaniu wyglądu szaf, bibliotek, witryn, kredensów, biurek itp. mebli oraz swobodę określania i tworzenia klimatów począwszy od „babcinych” i przedwojennych, poprzez uniwersyteckie i adwokackie. Gdzieś po drodze wstąpi do stylu prowansalskiego, skandynawskiego i angielskiego.

Meble wykonane z naturalnych surowców przez doświadczonych stolarzy, odkryją swą „duszę” ciesząc właściciela pięknem i harmonią.

Meble Emprojekt to połączenie komfortu i wygody, solidnego, profesjonalnego wykonania, i oryginalności szczegółów. Uzupełnieniem oferty są stylowe meble tapicerowane m.in. typu Chesterfield oraz oświetlenie – lampy ze szkła kalifornijskiego oraz mosiężne.

EMPROJEKT STUDIO portfolio

DOMOWY GABINET

DOMOWY GABINET

Eleganckie, funkcjonalne i przytulne pomieszczenie dla osób, które potrzebują miejsca do pracy w domu. Dzięki meblom zaprojektowanym na zamówienie osiągamy maksymalną  użyteczność i wykorzystanie przestrzeni ...

Z MIŁOŚCI DO DREWNA – ELEGANCKI SALON

Z MIŁOŚCI DO DREWNA – ELEGANCKI SALON

Są tu wszystkie atrybuty klasycznego, eleganckiego salonu: drewniana podłoga, kominek, wygodne kanapy, siedziska i lustro. Uwagę przykuwa rzeźbiony sufit. Kasetony uzupełnione są od wewnętrznej strony ...

BIBLIOTEKA SPAZZATO

BIBLIOTEKA SPAZZATO

Zaprojektowana biblioteka to połączenie klasyki z prostym designem. Sprawdzi się idealnie we współczesnej willi, kamienicy, domu, czy też apartamencie. Jest lekka, ma delikatne wykończenie z ...

GABINET GRAND

GABINET GRAND

Zabudowa Grand to meble przeznaczone głównie do gabinetów i bibliotek. Cechą charakterystyczną tego modelu są "uskoki" blatów i gzymsu oraz rzeźbione pilastry. Meble wykonane są ...

BIBLIOTEKA PROVENCE

BIBLIOTEKA PROVENCE

Biblioteka dębowa, przecierana, nawiązująca do stylu prowansalskiego. Idealna do gabinetów, pracowni i pokojów dziennych.

aktualności
Odmień dom na święta do 50% taniej!

Odmień dom na święta do 50% taniej!

Do 50% taniej na tkaniny i dekoracje ...

Odmień dom na Święta!

Odmień dom na Święta!

Odmień dom na Święta! Sprawdź >> Pokrowce ...

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

patroni serwisu
  • BOSCH
  • MASONITE
  • ALTEZA
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • GEISSER
  • LISSY
  • ROCA
  • LIGHTONLINE
  • MAGNAT
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt