stronywnetrza.urzadzamy.pl
Projektant
EMPROJEKT STUDIO

EMPROJEKT STUDIO

Al. Jerozolimskie 185 lok 36

02-222 WARSZAWA

604 530 355

22 620 95 33

studio@emprojekt.pl

www.emprojekt.pl

Renata Klimczyk
Renata Klimczyk

Maksymalna indywidualność! Maksymalna elastyczność!

Firma Emprojekt powstała w 2000r. i od samego początku zajmuje się produkcją luksusowych mebli na wymiar, głównie bibliotecznych i gabinetowych w unikalnej wersji. Unikalnej, ponieważ każdy projekt, aranżacja, zestaw mebli tworzony jest dla każdego klienta indywidualnie. Oznacza to, że meble są na każdy wymiar i w każdym kolorze.

Firma zaprojektowała i wykonała przeszło dwa tysiące różnych mebli. Każdy projekt wykonywany jest na podstawie sugestii klienta i cały czas z nim konsultowany, bowiem większość dzieł jest kompromisem pomiędzy potrzebami a możliwościami powierzchniowymi pomieszczenia. Musi odpowiadać potrzebom, estetyce, funkcjonalności i ergonomii.

Specjalizuje się głównie w meblach drewnianych i fornirowanych, co pozwala na swobodę w kształtowaniu wyglądu szaf, bibliotek, witryn, kredensów, biurek itp. mebli oraz swobodę określania i tworzenia klimatów począwszy od „babcinych” i przedwojennych, poprzez uniwersyteckie i adwokackie. Gdzieś po drodze wstąpi do stylu prowansalskiego, skandynawskiego i angielskiego.

Meble wykonane z naturalnych surowców przez doświadczonych stolarzy, odkryją swą „duszę” ciesząc właściciela pięknem i harmonią.

Meble Emprojekt to połączenie komfortu i wygody, solidnego, profesjonalnego wykonania, i oryginalności szczegółów. Uzupełnieniem oferty są stylowe meble tapicerowane m.in. typu Chesterfield oraz oświetlenie – lampy ze szkła kalifornijskiego oraz mosiężne.

EMPROJEKT STUDIO portfolio

DOMOWY GABINET

DOMOWY GABINET

Eleganckie, funkcjonalne i przytulne pomieszczenie dla osób, które potrzebują miejsca do pracy w domu. Dzięki meblom zaprojektowanym na zamówienie osiągamy maksymalną  użyteczność i wykorzystanie przestrzeni ...

Z MIŁOŚCI DO DREWNA – ELEGANCKI SALON

Z MIŁOŚCI DO DREWNA – ELEGANCKI SALON

Są tu wszystkie atrybuty klasycznego, eleganckiego salonu: drewniana podłoga, kominek, wygodne kanapy, siedziska i lustro. Uwagę przykuwa rzeźbiony sufit. Kasetony uzupełnione są od wewnętrznej strony ...

BIBLIOTEKA SPAZZATO

BIBLIOTEKA SPAZZATO

Zaprojektowana biblioteka to połączenie klasyki z prostym designem. Sprawdzi się idealnie we współczesnej willi, kamienicy, domu, czy też apartamencie. Jest lekka, ma delikatne wykończenie z ...

GABINET GRAND

GABINET GRAND

Zabudowa Grand to meble przeznaczone głównie do gabinetów i bibliotek. Cechą charakterystyczną tego modelu są "uskoki" blatów i gzymsu oraz rzeźbione pilastry. Meble wykonane są ...

BIBLIOTEKA PROVENCE

BIBLIOTEKA PROVENCE

Biblioteka dębowa, przecierana, nawiązująca do stylu prowansalskiego. Idealna do gabinetów, pracowni i pokojów dziennych.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • RUCKZUCK
  • ORAS
  • WOBELINE
  • SIA HOME FASHION
  • DPS
  • BRUK-BET
  • FOX
  • DUTCHHOUSE.PL
  • AMIX