stronywnetrza.urzadzamy.pl
Projektant
BELLHOUSE

BELLHOUSE

ul. Beethovena 128

80-171 Gdańsk

796 680 553

info@bellhouse.pl

www.bellhouse.pl

Mariusz Łuczyński
Mariusz Łuczyński

Jego meble łączą w sobie ciepło drewna z elegancją ręcznie malowanego szkła.

Gdańskie biuro projektowe Bellhouse powstało jako alternatywa dla często nudnych i szablonowych rozwiązań na polskim rynku. Pracownia artystyczna, założona przez Mariusza Łuczyńskiego, zajmuje się głównie projektowaniem i produkcją ekskluzywnych mebli, łączących w sobie ciepło drewna i elegancję ręcznie malowanego szkła. W swojej pracy studio korzysta z wieloletniego doświadczenia zdobytego w branży stolarskiej, jak również w projektowaniu mebli. Dzięki temu może zagwarantować stałą jakość i rzetelność wykonania produktów. Autorskie wzornictwo oraz meble wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, stały się wizytówką biura projektowego Bellhouse, na stałe zajmując miejsce na scenie Polskiego Designu. Pierwsze projekty powstały na przełomie lat 2007 i 2008 i od tego momentu pracownia artystyczna cały czas się rozwija. Materiały używane do produkcji są bezpieczne dla środowiska naturalnego, a jednocześnie zachowują najwyższą jakość i gwarancję długiego użytkowania. Studio projektowe Bellhouse zachęca również do przesyłania własnych wzorników kolorów, na podstawie których zostanie wykonany mebel w wybranym odcieniu. Dzięki tym możliwościom – docenianym głównie przez ludzi szukających własnych, często niebanalnych kompozycji – istnieje możliwość dopasowania kolorystyki mebla do dowolnego wnętrza.

BELLHOUSE portfolio

Bellhouse Komoda No.110 GLASS

Komoda No. 110 GLASS

Komoda No. 110 z kolekcji Glass, z pięcioma szufladami, wykonana w malowanym szkle we wzorze „Tribal”. Kolory: Srebro, Głęboka Czerń. Wym.: 1100/505/910 mm.

Bellhouse Komoda No.110 Mirror

Komoda No. 110 Mirror

Komoda No. 110 z kolekcji Mirror, z pięcioma szufladami, wykonana w lustrze. Dostępna w malowanym szkle − gładkim i ze wzorem. Wym.: 1100/505/910 mm.

Bellhouse Komoda No.140 GLASS

Komoda No. 140 GLASS

Komoda No. 140 z kolekcji Glass, wykonana w czarnym szkle, z czterema szufladami i dwiema szafkami. Korpus oparty na ośmiu nogach, co zapewnia wyjątkową stabilność.

Bellhouse Komoda No.140-s GLASS

Komoda No. 140-s GLASS

Komoda No. 140-s z kolekcji Glass, w malowanym szkle. Wzór „Circle”. Kolorystyka: srebrny wzór, białe tło. Wym.: 1400/450/550 mm.

Bellhouse Szafka nocna No.45 GLASS

Szafka nocna No. 45 GLASS

Szafka nocna No. 45 z kolekcji Glass, z dwiema szufladami, wykonana we wzorze „Coronita”. Kolorystyka: Grafit, Czerń, Piaskowy Beż. Wym.: 450/350/550 mm.

Bellhouse Szafka RTV No.140 MIRROR

Szafka RTV No. 140 MIRROR

Szafka RTV No. 140 z kolekcji Mirror. Cztery szuflady i wnęka RTV. Korpus na ośmiu nogach zapewnia wyjątkową stabilność. Wym.: 1400/450/550 mm.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • A-Z DECOR
  • NORTH & SOUTH HOME
  • STO
  • MISE
  • DONICESTALOWE.PL
  • ELKAMINO DOM
  • DEFRA
  • KESSEL
  • SKOFF