stronywnetrza.urzadzamy.pl
Projektant
BELLHOUSE

BELLHOUSE

ul. Beethovena 128

80-171 Gdańsk

796 680 553

info@bellhouse.pl

www.bellhouse.pl

Mariusz Łuczyński
Mariusz Łuczyński

Jego meble łączą w sobie ciepło drewna z elegancją ręcznie malowanego szkła.

Gdańskie biuro projektowe Bellhouse powstało jako alternatywa dla często nudnych i szablonowych rozwiązań na polskim rynku. Pracownia artystyczna, założona przez Mariusza Łuczyńskiego, zajmuje się głównie projektowaniem i produkcją ekskluzywnych mebli, łączących w sobie ciepło drewna i elegancję ręcznie malowanego szkła. W swojej pracy studio korzysta z wieloletniego doświadczenia zdobytego w branży stolarskiej, jak również w projektowaniu mebli. Dzięki temu może zagwarantować stałą jakość i rzetelność wykonania produktów. Autorskie wzornictwo oraz meble wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, stały się wizytówką biura projektowego Bellhouse, na stałe zajmując miejsce na scenie Polskiego Designu. Pierwsze projekty powstały na przełomie lat 2007 i 2008 i od tego momentu pracownia artystyczna cały czas się rozwija. Materiały używane do produkcji są bezpieczne dla środowiska naturalnego, a jednocześnie zachowują najwyższą jakość i gwarancję długiego użytkowania. Studio projektowe Bellhouse zachęca również do przesyłania własnych wzorników kolorów, na podstawie których zostanie wykonany mebel w wybranym odcieniu. Dzięki tym możliwościom – docenianym głównie przez ludzi szukających własnych, często niebanalnych kompozycji – istnieje możliwość dopasowania kolorystyki mebla do dowolnego wnętrza.

BELLHOUSE portfolio

Bellhouse Komoda No.110 GLASS

Komoda No. 110 GLASS

Komoda No. 110 z kolekcji Glass, z pięcioma szufladami, wykonana w malowanym szkle we wzorze „Tribal”. Kolory: Srebro, Głęboka Czerń. Wym.: 1100/505/910 mm.

Bellhouse Komoda No.110 Mirror

Komoda No. 110 Mirror

Komoda No. 110 z kolekcji Mirror, z pięcioma szufladami, wykonana w lustrze. Dostępna w malowanym szkle − gładkim i ze wzorem. Wym.: 1100/505/910 mm.

Bellhouse Komoda No.140 GLASS

Komoda No. 140 GLASS

Komoda No. 140 z kolekcji Glass, wykonana w czarnym szkle, z czterema szufladami i dwiema szafkami. Korpus oparty na ośmiu nogach, co zapewnia wyjątkową stabilność.

Bellhouse Komoda No.140-s GLASS

Komoda No. 140-s GLASS

Komoda No. 140-s z kolekcji Glass, w malowanym szkle. Wzór „Circle”. Kolorystyka: srebrny wzór, białe tło. Wym.: 1400/450/550 mm.

Bellhouse Szafka nocna No.45 GLASS

Szafka nocna No. 45 GLASS

Szafka nocna No. 45 z kolekcji Glass, z dwiema szufladami, wykonana we wzorze „Coronita”. Kolorystyka: Grafit, Czerń, Piaskowy Beż. Wym.: 450/350/550 mm.

Bellhouse Szafka RTV No.140 MIRROR

Szafka RTV No. 140 MIRROR

Szafka RTV No. 140 z kolekcji Mirror. Cztery szuflady i wnęka RTV. Korpus na ośmiu nogach zapewnia wyjątkową stabilność. Wym.: 1400/450/550 mm.

aktualności
Wiosenne czyszczenie magazynów! OUTLET do -80% taniej!

Wiosenne czyszczenie magazynów! OUTLET do -80% taniej!

Outlet do -80% rolety rzymskie i zasłony. ...

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka  do -20%

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka do -20%

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka ...

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

patroni serwisu
  • HYDROPONIKA
  • BRUK-BET
  • FOREST POLSKA
  • BRITOP LIGHTING
  • UNIDOR
  • REJS
  • TERMA
  • MASONITE
  • NATURANO
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt