stronywnetrza.urzadzamy.pl

Żywy obraz natury w otwartej aranżacji kuchni

zoom Zlewozmywak Attika Blanco

Z otwartej aranżacji kuchni położonej na parterze rozpościera się piękny widok, stanowiący przedłużenie domowej przestrzeni. Ogromne okno otwiera wnętrze na otoczenie, wpuszczając do niego światło i żywy, zmieniający się wraz z porami roku obraz natury.

Takie przeszklenie pozwala cieszyć się pięknym krajobrazem podczas pracy w kuchni. Dzięki niemu rytm przyrody staje się nieodłącznym elementem pomieszczenia, łącząc się z rytmem dnia domowników – rankiem pozwala nabrać energii wraz z budzącą się naturą, zaś wieczorem wyciszyć się wraz z zachodzącym słońcem.

Nowoczesna i surowa aranżacja kuchni otwartej inspiruje do urządzenia przestrzeni w kolorach ziemi, nawiązujących do panoramy za oknem. Główną rolę odgrywa tu szarość z akcentami bieli. Masywne meble kuchenne w kolorze głębokiego brązu wprowadzają ciepły akcent i tworzą idealne tło dla nowoczesnych elementów, takich jak nablatowy zlewozmywak, z polerowanej stali szlachetnej, Attika marki Blanco. Jego niecodzienne, eleganckie obramowanie ma geometryczny kształt o zaoblonym konturze, nawiązującym do architektury wnętrza. Dzięki obniżonej listwie na baterię zlewozmywak Attika Blanco tworzy z nią monolityczną całość.

Odpowiedni dobór wyposażenia, podobieństwo kształtów, spójność barw i połączeń  poszczególnych elementów to cechy harmonijnej otwartej aranżacji kuchni, niewymagające zbędnych ozdób, pozwalającego cieszyć się prostą formą.

Źródło: BLANCO

inne inspiracje
Bateria kuchenna pod okno. Zlewozmywakowe baterie kuchenne inne niż wszystkie

Aranżacje kuchni ze zlewozmywakiem pod oknem czasami wymagają zainstalowania baterii zlewozmywakowej o specjalnej budowie. Baterie kuchenne nie mogą blokować otwierania okna, dlatego idealnie jeśli będą składały się lub przechylały w taki sposób aby umożliwić swobodne operowanie oknem przy zlewozmywaku.

Aranżacja kuchni. Meble kuchenne – porządek i organizacja

Wystrój wnętrz retro wymaga odpowiednich dodatków. Ta aranżacja kuchni oparła się na jasnych barwach, przyjaznym klimacie oraz dążeniu, by meble kuchenne idealnie wkomponowały się w ciepłe, przytulne wnętrze.

Aranżacja kuchni w domu z bali. Wyjątkowe meble kuchenne

Odpowiednio dobrane meble kuchenne pomogą stworzyć zaskakujący wystrój wnętrz. A przedstawiona aranżacja kuchni potwierdza, jak niezwykłe i funkcjonalne mogą być mieszkania w domu z bali.

Aranżacja kuchni. Białe meble kuchenne

Wystrój wnętrz, w których króluje biel, musi być jasny i przejrzysty. Aranżacja kuchni w jasnych barwach to rozwiązanie do małych pomieszczeń, a meble kuchenne są tu oczywiście najważniejsze.

Aranżacja kuchni brązowo-białej. Kuchnia chłodna i oszczędna

Aranżację kuchni w kolorach bieli i brązu, tworzą bryły o prostych liniach i gładkie powierzchnie, sprawiające wrażenie lodowatych w dotyku.

Nowoczesna aranżacja kuchni z folkiem w tle

Nowoczesna aranżacja kuchni z elementami rustykalnymi to wnętrze, w którym dominuje prostota. Elementy w kolorze drewna nadają jej przytulności i kojarzą się z bliskością natury.

aktualności
Wiosenne czyszczenie magazynów! OUTLET do -80% taniej!

Wiosenne czyszczenie magazynów! OUTLET do -80% taniej!

Outlet do -80% rolety rzymskie i zasłony. ...

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka  do -20%

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka do -20%

Prezenty z okazji dnia mamy i dziecka ...

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

patroni serwisu
  • HYDROPONIKA
  • KARGAS PROFIL
  • SPOTLINE
  • HOUSE & MORE
  • SANITTI
  • DORMAX DESIGN
  • ELEKTRA
  • IDEAL STANDARD
  • LUX PRINT POLAND
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt