stronywnetrza.urzadzamy.pl

Żywy obraz natury w otwartej aranżacji kuchni

zoom Zlewozmywak Attika Blanco

Z otwartej aranżacji kuchni położonej na parterze rozpościera się piękny widok, stanowiący przedłużenie domowej przestrzeni. Ogromne okno otwiera wnętrze na otoczenie, wpuszczając do niego światło i żywy, zmieniający się wraz z porami roku obraz natury.

Takie przeszklenie pozwala cieszyć się pięknym krajobrazem podczas pracy w kuchni. Dzięki niemu rytm przyrody staje się nieodłącznym elementem pomieszczenia, łącząc się z rytmem dnia domowników – rankiem pozwala nabrać energii wraz z budzącą się naturą, zaś wieczorem wyciszyć się wraz z zachodzącym słońcem.

Nowoczesna i surowa aranżacja kuchni otwartej inspiruje do urządzenia przestrzeni w kolorach ziemi, nawiązujących do panoramy za oknem. Główną rolę odgrywa tu szarość z akcentami bieli. Masywne meble kuchenne w kolorze głębokiego brązu wprowadzają ciepły akcent i tworzą idealne tło dla nowoczesnych elementów, takich jak nablatowy zlewozmywak, z polerowanej stali szlachetnej, Attika marki Blanco. Jego niecodzienne, eleganckie obramowanie ma geometryczny kształt o zaoblonym konturze, nawiązującym do architektury wnętrza. Dzięki obniżonej listwie na baterię zlewozmywak Attika Blanco tworzy z nią monolityczną całość.

Odpowiedni dobór wyposażenia, podobieństwo kształtów, spójność barw i połączeń  poszczególnych elementów to cechy harmonijnej otwartej aranżacji kuchni, niewymagające zbędnych ozdób, pozwalającego cieszyć się prostą formą.

Źródło: BLANCO

inne inspiracje
Bateria kuchenna pod okno. Zlewozmywakowe baterie kuchenne inne niż wszystkie

Aranżacje kuchni ze zlewozmywakiem pod oknem czasami wymagają zainstalowania baterii zlewozmywakowej o specjalnej budowie. Baterie kuchenne nie mogą blokować otwierania okna, dlatego idealnie jeśli będą składały się lub przechylały w taki sposób aby umożliwić swobodne operowanie oknem przy zlewozmywaku.

Aranżacja kuchni. Meble kuchenne – porządek i organizacja

Wystrój wnętrz retro wymaga odpowiednich dodatków. Ta aranżacja kuchni oparła się na jasnych barwach, przyjaznym klimacie oraz dążeniu, by meble kuchenne idealnie wkomponowały się w ciepłe, przytulne wnętrze.

Aranżacja kuchni w domu z bali. Wyjątkowe meble kuchenne

Odpowiednio dobrane meble kuchenne pomogą stworzyć zaskakujący wystrój wnętrz. A przedstawiona aranżacja kuchni potwierdza, jak niezwykłe i funkcjonalne mogą być mieszkania w domu z bali.

Aranżacja kuchni. Białe meble kuchenne

Wystrój wnętrz, w których króluje biel, musi być jasny i przejrzysty. Aranżacja kuchni w jasnych barwach to rozwiązanie do małych pomieszczeń, a meble kuchenne są tu oczywiście najważniejsze.

Aranżacja kuchni brązowo-białej. Kuchnia chłodna i oszczędna

Aranżację kuchni w kolorach bieli i brązu, tworzą bryły o prostych liniach i gładkie powierzchnie, sprawiające wrażenie lodowatych w dotyku.

Nowoczesna aranżacja kuchni z folkiem w tle

Nowoczesna aranżacja kuchni z elementami rustykalnymi to wnętrze, w którym dominuje prostota. Elementy w kolorze drewna nadają jej przytulności i kojarzą się z bliskością natury.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON