stronywnetrza.urzadzamy.pl

Zmień z nami swoje dekoracje do domu. Farby w sprayu Motip Dupli

zoom Zmień z nami swoje dekoracje do domu. Farby w sprayu Motip Dupli
Fot.: MOTIP DUPLI

Lakiery i farby w sprayu umożliwiają stworzenie nowych dekoracji do domu lub zmianę kolorów starszych mebli i dodatków, które się nam już znudziły. Dużymi krokami nadchodzi wiosna, a wraz z nią sezon na coroczne porządki w ogrodzie. A może zamiast o ogrodzie, pomyśleć tym razem o własnym domu i przygotowaniu go na wiosnę?!

Jak co roku, po długim i szarym okresie zimowym, jesteśmy zmęczeni, apatyczni, nic nam się nie chce. Pragniemy więc znów poczuć słońce i moc kolorów – nic prostszego! Wprowadźmy je do własnych wnętrz za pomocą farb w sprayu! Dzięki nim w kilka sekund odświeżymy kolor postarzałych mebli, zmienimy aranżację wnętrza malując dodatki lub tchniemy nowe życie w dawno nieużywane, dotąd niepasujące do siebie dekoracje do domu. Żywe kolory w mieszkaniu już teraz nastroją was energetycznie na cały rok!

Wystarczy wybrać lakier w sprayu w ulubionym kolorze i przedmiot do malowania. Bardzo ważne jest, aby lakier przed użyciem dobrze wstrząsnąć, powierzchnię malujemy zawsze z odległości 20-30 cm - w ten sposób unikniemy zacieków. Oto cały sekret! A jeżeli po malowaniu zostanie Wam jeszcze farba w puszce – należy zawsze odwrócić puszkę do góry nogami i oczyścić zawór, naciskając go przez ok. 3 sekundy. W ten sposób oczyścimy dyszę, co pozwoli nam na zastosowanie tej samej puszki w przyszłości, jeśli będziemy chcieli użyć lakieru do następnych wymalowań.

Źródło: MOTIP DUPLI POLSKA

powiązane produkty
Lakier w sprayu Aqua DUPLI-COLOR
Lakier w sprayu Aqua DUPLI-COLOR

Przyjazny środowisku lakier w sprayu Aqua DUPLI-COLOR, w którym 90% rozpuszczalników zostało zastąpionych przez wodę. Mimo tego produkt ten ma pełne właściwości lakieru w sprayu. Dodatkowym atutem jest subtelny zapach wanilii. Może być stosowany do prawie wszystkich powierzchni: ze styropianu, ...

inne inspiracje
Dekoracje dla domu – duże donice

Minęły czasy paprotek w babcinych doniczkach. Jeśli kwiaty, to w oryginalnej odsłonie. Duże donice tworzą wspaniałe, proste, a efektowne dekoracje dla domu.

Jak wykonać ozdoby świąteczne? Świąteczna radość tworzenia

Własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne są bardzo dobrymi prezentami, a także to świetny sposób na spędzanie zimowych wieczorów. Święta Bożego Narodzenia to czas radości i rodzinnego ciepła. Jest to również czas obdarowywania najbliższych drobnymi prezentami, najlepsze upominki to oczywiście te wyjątkowe, samodzielnie wykonane. Piękne ozdoby świąteczne lub drobne prezenty można wykonać ozdabiając je lakierami w sprayu.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • SKOFF
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • KLUDI ARMATUREN
  • tesa tape
  • GEISSER
  • MEBLE MATKOWSKI
  • CONSTRUCTOR
  • DÖLLKEN
  • PRES MEBEL