stronywnetrza.urzadzamy.pl

Zielony salon w świątecznych dekoracjach. Choinka w aranżacji salonu

zoom Zielony salon w świątecznych dekoracjach. Choinka w aranżacji salonu
Fot.: Mariusz Bykowski

Dzięki świątecznym dekoracjom szary salon zmienił kolor na zielony. Choinka w aranżacji salonu czyni prawdziwe cuda, a zmieniając również inne dodatki dekoracyjne na zielone otrzymamy salon o zupełnie nowym charakterze.

Aranżacja salonu w stonowanych barwach umożliwia proste zmienianie kolorystyki wnętrza. Wystarczy wymienić dodatki dekoracyjne na inne w nowym kolorze i otrzymujemy zupełnie nowy pokój. Wstawiając zieloną choinkę do salonu, mamy okazję na przeprowadzenie takiego zabiegu. Dodanie w tym momencie kilku zielonych przedmiotów sprawi, że dostaniemy zielony salon w świątecznych dekoracjach.

Nie przegap:
Wybierz DODATKI DEKORACYJNE do swojego wnętrza >>>
Produkty IDEALNE NA PREZENT, sprawdź nasze propozycje >>>

Do zmiany koloru aranżacji salonu, oprócz choinki, idealnie nadają się pokrowce na poduszki, świece, świeczniki, różne figurki, kolorowe naczynia, szklanki, kieliszki a także, w przypadku zielonego koloru, nowe kwiaty. Dobrym pomysłem na świąteczne dekoracje będzie też kolor czerwony, złoty, srebrny oraz mniej oczywiste kolory jak fioletowy, różowy, czy nawet niebieski.

inne inspiracje
Najmodniejsze trendy wnętrzarskie tego lata – dekoracje i kolory

Letnia pora to czas, który zachęca nas do wprowadzenia zmian w naszych mieszkaniach. Warto znać najmodniejsze trendy wnętrzarskie tego lata. W tym roku królują barwy orientalne, pastelowe oraz kwieciste akcenty. Przyjrzyjmy się także trikom, dzięki którym nasze wnętrze nabierze życia. A to wszystko przy pomocy letnich dekoracji.

Jak wykonać ozdoby świąteczne? Świąteczna radość tworzenia

Własnoręcznie zrobione ozdoby świąteczne są bardzo dobrymi prezentami, a także to świetny sposób na spędzanie zimowych wieczorów. Święta Bożego Narodzenia to czas radości i rodzinnego ciepła. Jest to również czas obdarowywania najbliższych drobnymi prezentami, najlepsze upominki to oczywiście te wyjątkowe, samodzielnie wykonane. Piękne ozdoby świąteczne lub drobne prezenty można wykonać ozdabiając je lakierami w sprayu.

Choinka w salonie. Świąteczne aranżacje salonu

Choinka w salonie pojawia się na chwilę krótko, jednak jest na tyle radosnym elementem dekoracyjnym, że poświęcamy sporo uwagi na świąteczne aranżacje salonu. Dekoracje, które się wtedy pojawiają we wnętrzach nie zawsze są dobrze przemyślane i odpowiednio dobrane.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • WILLOW HOUSE
  • RAUMPLUS
  • A.R.M.
  • VESCOM
  • TCHIBO
  • DOMAREX
  • GTV
  • WEBER
  • MINERVA