stronywnetrza.urzadzamy.pl

Aranżacja łazienki z reliefem. Przytulna łazienka

tagi: relief, bidety
zoom Akrylowa farba strukturalna fox relief

Aranżacja łazienki, gdzie główną rolę grają: dywan, ułożony na podłodze z ciemnego drewna, dodatki w kolorze starego złota czy strukturalna ściana w ciepłym kolorze ozdobiona reliefem, może dziwić tylko wtedy, gdy elementy te spotykają się w… toalecie.

Tak jest właśnie w tym przypadku. Komponenty przywodzące na myśl przytulny salon znalazły się w zaskakującym miejscu, tworząc przemyślaną i harmonijną aranżację łazienki. Orientalny wzór na dywanie współgra z dekoracją na ścianie. Do jej wykonania został użyty relief firmy Fox – półtransparentna, akrylowa farba strukturalna w postaci masy do samodzielnego barwienia. Dzięki niej przy pomocy szablonu udało się wykonać wzór, stanowiący nie tylko atrakcyjne rozwiązanie kolorystyczne, lecz także wyodrębniające w łazience strefę dla sedesu i bidetu.

Za sprawą dostępności nowoczesnych materiałów wykończeniowych aranżacja łazienki bez glazury i terakoty wróciła do łask. I choć wielu osobom takie rozwiązanie wyda się niepraktyczne, jedno jest pewne: takiej przytulności nie zapewniłyby płytki ceramiczne.

Źródło: FOX

powiązane produkty
Farba akrylowa strukturalna Relief FOX
Farba akrylowa strukturalna Relief FOX

Farba akrylowa strukturalna Relief FOX to pół-transparentna, akrylowa farba strukturalna w postaci masy do samodzielnego barwienia. Umożliwia na wykonywanie na ścianach i sufitach takich efektów jak: stiuki, wielokolorowe strukturalne powłoki dekoracyjne, reliefowe dekoracje przy pomocy szablonów. Farba akrylowa Relief przeznaczona ...

inne inspiracje
Łazienka bez płytek. Minimalistyczna aranżacja małej łazienki

Aranżacja łazienki bez tradycyjnych płytek ceramicznych lub gresu wydaje się niemożliwa. Jednak wprowadzając kilka pomysłowych rozwiązań wnętrze będzie ona ciekawe, a jednocześnie praktyczne.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON