stronywnetrza.urzadzamy.pl

Wystrój sypialni - podwieszany sufit

Fot.: Shutterstock.com

Podwieszany sufit tłumi dźwięki, zakrywa to, co nieestetyczne, ale odpowiednio przemyślany, tworzy także wspaniały pomysł na wystrój sypialni.

Podwieszany sufit to doskonałe rozwiązanie do poprawy proporcji we wnętrzu, ale nie tylko. Niegdyś kojarzący się głównie z wnętrzami biur, dziś coraz śmielej pojawia się w domowych aranżacjach i trzeba mu przyznać, prezentuje się w nich naprawdę dobrze. Warto mieć w domu podwieszany sufit ze względu na możliwość zakrycia tego co brzydkie, zniszczone lub z uwagi na wystające instalacje. Podwieszane sufity w prosty sposób formują skosy, łuki i inne trudne w aranżacji powierzchnie. Dzięki nim można powiększyć, podwyższyć lub przeciwnie– zmniejszyć pokój.

Sprawdź też: sufit podwieszany projekty, wzory, galeria >>>

Najczęściej jednak rozwiązanie to stosuje się, by podkreślić wystrój sypialni czy też innego pomieszczenia. Oświetlenie zamontowane w takim suficie stwarza oryginalną atmosferę, nastrój i z pewnością nie pozostanie niezauważone. Dodatkowo, sufity podwieszane nie pochłaniają promieni słonecznych tylko je rozpraszają, dlatego tak zaaranżowane wnętrza są jaśniejsze. Aranżacja sypialni z sufitami izolującymi dźwięki sprawi, że będzie ona intymniejsza i sprzyjająca nocnemu czytaniu książek lub po prostu odpoczynkowi. To także idealny pomysł na ocieplenie sypialni, gdy ta znajduje się nad nieogrzewanym strychem.

inne inspiracje
Aranżacja sypialni na poddaszu. Przytulna sypialnia w drewnie

Sypialnia na poddaszu jest ostatnio bardzo modnym rozwiązaniem w aranżacji wnętrz. Urządzenie przytulnej sypialni w drewnie sprawia, że pomieszczenie jest stylowe i eleganckie, a przede wszystkim praktyczne.

Feng shui w sypialni – łóżka gwarantujące dobry sen

Czy feng shui w sypialni się przydaje? Oczywiście, wspomaga naszą regenerację. Obok łóżka, które zagwarantuje dobry sen jest to jedna z najskuteczniejszych teorii poprawiających jakość naszego snu oraz komfort wypoczynku.

Kolory ścian – jakie wybrać oraz jaka farba będzie najlepsza?

Wysokie temperatury lubimy tylko w ograniczonym zakresie. Kiedy planujemy wyjazd nad jezioro lub morze, pragniemy jak najwięcej słonecznych promieni, ale już mniej ich oczekujemy w naszych wnętrzach. Aby złapać latem trochę ochłody od upału i poczuć orzeźwienie, najlepiej jest zastosować kolory ścian, które skojarzą nam się z ochłodą i relaksem. Jakie kolory wybrać? Wyciszenie i możliwość odprężenia zapewnią nam odcienie niebieskości i zieleni.

Klasyczna aranżacja sypialni i nowoczesne wyposażenie wnętrz

Klasyczna aranżacja sypialni jest jedną z najczęściej wybieranych obok stylu nowoczesnego. Ponadczasowe wyposażenie wnętrz dodaje elegancji pomieszczeniu. Z kolei zastosowane ciepłe odcienie brązu nadają harmonię, co szczególnie istotne w miejscu przeznaczonym do regenerowania sił.

Najnowszy trend – sypialnia w stylu nowojorskim

Najnowszym trendem wchodzącym na polski rynek wnętrzarski są aranżacje w stylu nowojorskim. Jest to estetyka, która polega na umiejętnym połączeniu stylu z domową atmosferą wnętrza. Zaprezentujemy kilka wskazówek, jak zaprojektować sypialnię, która będzie łączyła klasykę z przytulnością.

Nowoczesna sypialnia i styl glamour

Nowoczesna sypialnia wcale nie musi być prosta, minimalistyczna i zimna. Styl glamour wpisuje się we wszystkie obowiązujące trendy, ale dzięki retro akcentom pozostaje ponadczasowy. Jak urządzić sypialnię marzeń? Oto sposób...

Nowoczesna sypialnia - styl skandynawski

Styl skandynawski charakteryzują jasne kolory, miękkie, naturalne materiały i minimalizm. Nowoczesna sypialnia inspirowana północnym sposobem urządzania wnętrz pozwala na szybką regenerację sił i dobry humor poprzez uporządkowanie i ograniczoną ilość mebli.

Jak urządzić sypialnię? Pokój studenta

Jak urządzić sypialnię, w której to znajduje się pokój studenta lub innej, młodej osoby, która musi zagospodarować jak najkorzystniej małą przestrzeń? Aranżacja sypialni musi połączyć funkcjonalizm z oryginalnym wystrojem wnętrza.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • GRESPANIA
  • WAKO-FORSTER
  • SIRO
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • ZIELONE – ŚCIANY
  • DEKORIA
  • OTIS
  • MARDOM
  • LUMENPRO
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt