stronywnetrza.urzadzamy.pl

Wyjątkowa aranżacja salonu. Multistylowe meble do salonu

zoom Wyjątkowa aranżacja salonu. Multistylowe meble do salonu
Fot.: Marcin Czechowicz

Aranżacje wnętrz łączące style – od rustykalnego po nowoczesny – to azyl dla kochających różnorodność. Aranżacja salonu za główny punkt przyjęła meble do salonu, wśród których podstawową rolę odgrywa ogromna sofa.

Meble do salonu to postawa w aranżacji wnętrz. Wygodne sofy służą do odpoczynku w samotności przy ulubionej lekturze lub przy kawie z przyjaciółmi. Odpowiednie zestawienie detali pozwala stworzyć ciepły, przyjazny wystrój wnętrz, odbiegający od standardowego wyposażenia pokoju, a jednocześnie zachwycający oryginalnością.

Sofa ma neutralny kolor, dzięki czemu przyjmie na siebie tyle poduszek, ile tylko się na nią zmieści. Dwa stoliki kawowe pochodzą z tego samego kompletu, co jadalniany stół. Szufladki, w które są wyposażone te meble do salonu, pomagają szybko zrobić porządek z drobiazgami trzymanymi na blatach. Część wypoczynkową oświetla lampa w pięknej, białej oprawie. Wnęka wykonana z czerwonej cegły pełni funkcję zakamarka, w którym można przysiąść na drewnianej ławie wśród poduszek. Właściciel domu prawdopodobnie przeznaczy wkrótce to miejsce na stylowy kominek. Przemyślana aranżacja salonu sprawia, że surowość cegły neutralizuje dębowa posadzka, dzięki której wystrój wnętrza zyskuje na przytulności. Drobne elementy wyposażenia wprowadzają do pokoju nieco ciepła i domowego nastroju. Takiej aranżacji wnętrza i doboru mebli do salonu z pewnością nie powstydziłby się żaden projektant wnętrz.

inne inspiracje
Nowoczesny salon z dodatkami w stylu pop-art

Barwne akcenty ożywiają wnętrze nowoczesnego salonu, w którym królują proste, geometryczne formy. Już jeden obraz w stylu pop-art powieszony na ścianie za kanapą pozwala wykreować aranżację, która nawiązuje do nurtu artystycznego dominującego w latach 60. i 70. w Ameryce.

Salon z cegłą na ścianie i eklektycznymi meblami. Aranżacja salonu z kominkiem

Surowe i minimalistyczne wnętrza ustępują miejsca wysoce zindywidualizowanym przestrzeniom, które cechują przytulność i połączenie różnych estetyk. Aranżacja salonu z kominkiem jest oryginalna dzięki eklektycznym meblom. Całości dopełnia położona na ścianie cegła.

Pomysł na aranżację salonu z kuchnią dla rodziny z dzieckiem

Aranżacja salonu dla rodziny z dzieckiem musi obfitować w praktyczne rozwiązania. Jednym z nich jest zaprojektowanie w otwartej wnęce kuchni z jadalnią i kącika zabaw w pokoju dziennym. Taki rozkład umożliwia rodzicom kontakt z dzieckiem podczas wykonywania codziennych obowiązków. Salon z kuchnią utrzymany został w duchu skandynawskiej estetyki, przełamanej wyrazistymi akcentami kolorystycznymi.

Nowoczesny salon w beżach. Aranżacja salonu z kominkiem

Nowoczesna aranżacja salonu utrzymanego w beżowej kolorystyce nie jest nudna dzięki oryginalnym dodatkom, m.in. krzesłom z obiciami w stylu vintage i dekoracjom ściennym. Elegancki charakter salonu z kominkiem podkreślają subtelnie błyszczące powierzchnie.

Szary salon z drewnianą boazerią – nowoczesna aranżacja

Szary salon nadal nie wychodzi z mody. W połączeniu z drewnianą boazerią – gorącym trendem wnętrzarskim, tworzy nowoczesną aranżację, która przypadnie do gustu zwolennikom zarówno ponadczasowej elegancji we wnętrzu, jak i skandynawskiej estetyki.

Mały salon z eleganckimi meblami – pomysł na klasyczną aranżację salonu

Jasna sofa tapicerowana, niska komoda i przeszklony stolik kawowy tworzą zestaw eleganckich mebli do salonu, który pomaga kreować klasyczną aranżację. Pomarańczowe akcenty kolorystyczne, biżuteryjne oświetlenie i welurowe zasłony nadają małemu salonowi nowoczesny charakter.

Nowoczesny salon w brązach i złocie – aranżacja w kolorach jesieni

Ciepłe brązy nadają nowoczesnemu salonowi przytulny charakter, a delikatnie muśnięte złotem dodatki dekoracyjne sprawiają, że aranżacja nabiera niepowtarzalnego uroku.

Nowoczesny salon – jak urządzić salon w stylu nowoczesnym

Nowoczesny salon to połączenie wysokiej jakości materiałów z prostym, minimalistycznym designem. Jak urządzić salon w stylu nowoczesnym, by jak najlepiej połączyć jego funkcję reprezentacyjną z wypoczynkową i nadać wnętrzu indywidualny, przytulny charakter?

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO