stronywnetrza.urzadzamy.pl

Wybieramy sprzęt AGD do kuchni. Gdzie szukać pomocy?

zoom Wybieramy sprzęt AGD do kuchni. Gdzie szukać pomocy?
Fot.: PRACOWNIA AGD

W wielu sklepach ze sprzętem AGD znajdziemy szeroki wybór urządzeń o różnych parametrach i markach. Jednak chcąc idealnie dobrać sprzęt AGD do kuchni, w taki sposób, aby doskonale pasował do naszej aranżacji i spełniał nasze wszystkie wymagania, trzeba poszukać miejsca wyjątkowego.

Idealny doradca powinien ze swoją ofertą wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą wybierać spośród wszystkich urządzeń dostępnych na rynku, a nie tylko spośród tego, co jest na półkach w danym sklepie. Kupując sprzęt AGD nie chcemy swoich planów projektowych i aranżacyjnych podporządkowywać pod urządzenia. I nie musimy tego robić, ponieważ sprzęt AGD do kuchni pod względem parametrów technicznych, wyglądu i detali jest tak różnorodny, że nie ma problemu, by wybrać coś odpowiedniego, szczególnego, oryginalnego i wkomponować to w projekt.

Dotyczy to każdego sprzętu kuchennego – czy to lodówki, piekarnika, płyty, okapu. Oznacza to, że jeśli mamy zaplanowaną aranżację kuchni w stylu nowoczesnym, znajdziemy tam sprzęt hi-tech z nowocześnie wyglądającymi wyświetlaczami działającymi na dotyk, ze stalowymi frontami. Jeśli zaś koncepcja całościowa obejmuje styl retro, również sprzęt AGD może być stylizowany. Rustykalny okap, piekarnik z manualnymi pokrętłami, wolnostojąca lodówka, kuchnia wolnostojąca a’la amerykańskie lata 60. Urządzenia AGD można dostosować kolorystycznie do wnętrza. Prawdziwy luksus polega na tym, że wraz z profesjonalnym doradcą, możemy wybrać sprzęt, który będzie nam pasował wizualnie i będzie jednocześnie spełniał wymogi techniczne, dotyczące funkcjonalności.

Pracownia AGD nie jest kolejnym typowym sklepem ze sprzętem AGD. Mając na uwadze poszukiwania i potrzeby klientów, wypracowała wyższy standard obsługi. Pracownia AGD nie skupia się na konkretnej marce, a znając asortyment wszystkich najważniejszych, ich specyfikę, wady i zalety konkretnych rozwiązań zawsze będzie w stanie wybrać dla nas coś, co doskonale wpasuje się do wymarzonej kuchni.
Lata spędzone na poznawaniu branży pozwalają Pracowni AGD na proponowanie rozwiązań nietypowych, szczególnych, ułatwiających korzystanie z kuchni.

Źródło: PRACOWNIA AGD

inne inspiracje
Domowe przyjęcia z kolekcją urządzeń kuchennych Franke Crystal

Domowe spotkania i przyjęcia towarzyszą nam cały rok. Miły czas w gronie rodziny czy przyjaciół, często wzbogacamy ciekawym pomysłem na poczęstunek lub – coraz popularniejszym – wspólnym gotowaniem. Testowaniu nowych przepisów i radości z odkrywania ciekawych smaków sprzyjają kuchnie otwarte, przestronne, wyposażone w elegancki i funkcjonalny sprzęt AGD.

Nowa kolekcja Franke Mythos. Spotkajmy się w kuchni

Współcześnie każdy dzień to wyzwanie, żyjemy szybko, posiłki jemy w biegu. Śniadanie na stojąco, w drodze do pracy, lunch przy biurku, tuż przed kolejnym spotkaniem. Dopiero w domu mamy czas by się odprężyć i delektować kolacją w gronie najbliższych. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń kuchenna staje się idealnym miejscem do odpoczynku, a produkty z nowej linii Franke Mythos pozwolą na wygodne przyrządzenie posiłków wraz z rodziną.

Jak urządzić małą kuchnię. Mała kuchnia z użytecznymi i komfortowymi meblami

Mała kuchnia sprawia często duży problem projektantom wnętrz. Szczególnie ważne jest jej dokładne zaplanowanie, gdy jest wykorzystywana często i intensywnie. Wtedy, jako pomieszczenie przeznaczone niemal wyłącznie do przygotowywania posiłków, powinna być funkcjonalna i ergonomiczna. Duże znaczenie ma również pojemność mebli kuchennych, tak aby nie zastawiać blatów, a nawet podłogi przedmiotami, których nigdy nie możemy zmieścić w szafkach w małej kuchni.

Inteligentna płyta indukcyjna – element wyposażenia kuchni

Nowym produktem marki Siemens jest płyta indukcyjna, która ma trzy strefy inteligentnego gotowania. Po wybraniu odpowiedniej temperatury za pomocą sterowania Dual lightSlider sensory umieszczone pod powierzchnią samoczynnie monitorują proces smażenia, dzięki czemu możemy cieszyć się idealnym efektem za każdym razem.

Marmur w kuchni – pomysł na aranżację kuchni

Marmur w kuchni doskonale sprawdzi się jako pokrycie ścian, podłóg czy blatu. Dzięki wykorzystaniu tego kamienia wystrój wnętrza stanie się bardziej luksusowy i elegancki.

Sprzęt AGD pomocny w noworocznych porządkach

Święta i Nowy Rok już za nami. Po zakończeniu okresu świąteczno-sylwestrowego, żałujemy, że tak szybko minął, bo przecież tyle wymagał przygotowań. Czas spędzony na gotowaniu, pieczeniu i generalnych porządkach nie mają już znaczenia – teraz przed nami noworoczne sprzątanie. Podajemy kilka wskazówek, w jaki sposób sprzęt AGD pomoże nam uporać się ze świąteczno-sylwestrowym bałaganem.

Kuchnia wolnostojąca jako mocny element aranżacji kuchni

Kuchnia wolnostojąca to coraz bardziej popularny sprzęt AGD. Wprawdzie przywykliśmy do nieco innej formy – „kuchenki”, która w wielu domach doskonale sobie radzi, jednak stylowe kuchnie wolnostojące zyskują coraz większą rzeszę sympatyków.

Czarne szkło i stal szlachetna w nowoczesnej kuchni. Kolekcja Crystal Franke

Aranżacja kuchni, która łączy się z salonem, wymaga perfekcyjnego wykończenia każdego elementu wyposażenia. Sprzęt AGD z linii Crystal marki Franke sprawia, że część kuchenna nabiera szyku i niepowtarzalnego charakteru.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ANDREWEX
  • GROHE
  • KESSEL
  • ŚNIEŻKA
  • Centrum MEGA MEBLE
  • DPS
  • MINERVA
  • DRYMAR
  • STUDIO STO PROCENT