stronywnetrza.urzadzamy.pl

Wielofunkcyjny stół. Aranżacja jadalni – nie tylko w małym mieszkaniu

zoom meble vox_4You jadalnia
Fot.: Meble Vox

Aranżacja jadalni w minimalistycznym stylu dzięki wykorzystaniu odpowiedniego wyposażenia może być funkcjonalna i przytulna. Wystarczą właściwe meble do jadalni i… gotowe!

Ta aranżacja jadalni opiera się przede wszystkim na praktycznym wyposażeniu wnętrza i jasnych, stonowanych barwach, optycznie powiększających wnętrze, ale podkreślonych czarnymi akcentami w postaci np. okiennej ramy. 
Kluczową rolę odgrywa tutaj stół na stabilnych drewnianych nogach. Chociaż należałoby powiedzieć, że do odegrania przypadła mu więcej niż jedna rola. Łączy on bowiem nowoczesną formę z wielofunkcyjnością, pozwala na wspólną celebrację posiłków, a dodatkowo umożliwia wykonywanie kilku czynności równocześnie.
Stół z kolekcji 4 You By Vox dzięki optymalnym wymiarom i kwadratowemu kształtowi mieści się nawet na niewielkich pokojach. Podwójny blat umożliwił umieszczenie w nim praktycznej szuflady z białym frontem, idealnie dopasowanej do jasnego drewna. Pojemnik na środku blatu przeznaczony jest na kwiaty, zioła lub inne dekoracje, można też wykorzystać go do podgrzewania potraw albo po prostu zamknąć – w celu nakrycia stołu. Mebel może służyć też jako miejsce pracy – pozwala na to ukryty otwór na kable.
Wyposażenie aranżacji jadalni zostało uzupełnione o wygodne krzesła i funkcjonalne bryły szafek z kolekcji 4 You By Vox. Całość tworzy przejrzyste wnętrze, gdzie jednak wszystko kręci się wokół głównego bohatera.
Taka aranżacja jadalni pozwala na optymalne wykorzystanie niewielkiej przestrzeni i spełnia potrzeby estetyczne i emocjonalne domowników.

Źródło: Meble Vox

powiązane produkty
Stół 4 You By Vox MEBLE VOX
Stół 4 You By Vox MEBLE VOX

Stół 4 You By Vox firmy MEBLE VOX składa się z dwóch blatów, pomiędzy które można wsunąć szuflady. Na środku blatu stołu znajduje się podłużny pojemnik umożliwiający hodowanie ziół, podgrzewanie posiłków czy dekorowanie świecami. Pojemnik można zostawić otwarty lub zamknięty, ...

inne inspiracje
Jasna jadalnia w stylu klasycznym – elegancki wystrój wnętrz

Jasna jadalnia urządzona w stylu klasycznym sprzyja wspólnemu spożywaniu posiłków i cieszeniu się spędzaniem czasu z najbliższymi. Elegancki wystrój wnętrza sprawia, że jedzenie jest przyjemniejsze, a dania smakują dużo lepiej.

Biała jadalnia z turkusem – pomysł na nowoczesne wnętrze w stylu klasycznym

Jak urządzić jadalnię, która będzie innowacyjna, a jednocześnie stylowa? Najlepiej w tej roli sprawdzi się styl klasyczny. Przedstawiamy pomysł na nowoczesne wnętrze, które pogodzi zwolenników nowatorstwa i tradycji. Biała jadalnia zaprojektowana w jasnych barwach przełamana atrakcyjnym turkusem zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Aranżacja białej jadalni w klasycznym stylu

Biała jadalnia to wnętrze, które podbije serca nawet najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie jej w klasycznym stylu sprawi, że pomieszczenie będzie gustowne i eleganckie, a jednocześnie nie stanie się staroświeckie i niemodne.

Pomysł na kącik biurowy w salonie – biurka i krzesła do salonu

Znalezienie swojego miejsca do pracy w domu do najprostszych nie należy. Sprawdź, jaki mamy pomysł na kącik biurowy w salonie. Dzięki niemu twoja praca będzie komfortowa, a urządzanie odrębnego gabinetu okaże się zbędne. Prezentujemy biurka i krzesła do salonu, które odmienią formę twojej pracy.

Naturalne żaluzje drewniane w domu. Skandynawskie wnętrza

Skandynawskie wnętrza uwielbiamy za ich funkcjonalność i estetykę. Doskonale sprawdzają się w nich naturalne materiały. Żaluzje drewniane będą doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza w skandynawskim stylu.

Funkcjonalne meble biurowe. Nowoczesne stoły NANO

Meble biurowe, a szczególnie stoły będące biurkami poszczególnych pracowników powinny być dostosowane do rodzaju wykonywanej przy nich pracy. Najlepiej sprawdzają się meble, które łączą przestrzeń indywidualną i grupową, które są w pełni funkcjonalne w formie wolnostojącej, a także w połączeniu z innymi meblami.

Aranżacja jadalni - wystrój pokoju

Aranżacja jadalni w pierwszej kolejności skupia uwagę na stole i krzesłach, które są główną ozdobą wnętrza. Wystrój pokoju służącego rodzinnym spotkaniom powinien być stonowany i gustowny, by sprzyjał różnym okolicznościom.

Mała jadalnia - jak urządzić?

Nowoczesna jadalnia często nie zajmuje oddzielnego pokoju i znajduje się pomiędzy kuchnią a salonem. Nawet mała jadalnia jednoczy przy wspólnych posiłkach i podkreśla uroczysty charakter ważnych biesiad, dlatego tak ważne, by znalazło się dla niej miejsce w nawet najmniejszych wnętrzach.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • PEKA
  • INVICTA SA
  • OPTIMAL
  • CERAMIKA NOWA GALA
  • SCHINDLER
  • A.R.M.
  • BALMA
  • DUTCHHOUSE.PL
  • PROFIM