stronywnetrza.urzadzamy.pl

VIDA - z miłości do wygody

zoom Seria Vida

Kolekcja mebli VIDA może służyć za wzorzec zarówno w dziedzinie designu jak i techniki. To niepowtarzalne połączenie komfortu i elegancji przeznaczone dla ludzi, którzy mają jasno określone priorytety.

Wszystkie elementy serii VIDA charakteryzują się wysoką jakością i doskonałym wzornictwem. Dzięki licznym opcjom indywidualizacji możliwe jest stworzenie własnego, niepowtarzalnego zestawu mebli, który doskonale wyposaży wnętrze każdej łazienki.  Zaskakująca jest mnogość możliwości, jakie są do wyboru.

Meble łazienkowe VIDA zaprojektowane są w nowoczesnej stylistyce i wykonane z wysokiej klasy materiałów z zachowaniem największej staranności wykończenia wszystkich jej elementów.
Te funkcjonalne meble wyposażone są w uchwyty, które umożliwiają komfortowe otwieranie szuflad. Poza walorami praktycznymi tworzą one również rodzaj estetycznej i stylowej oprawy. Przystosowane są również do potrzeb wnętrza, zapewniając wygodę użytkowania mebli w kontakcie z wodą i związkami chemicznymi.
Kolejnymi atutami mebli są głębokie szuflady wykończone tekstylną strukturą odporną na zarysowania, pełen wysuw zapewnia całkowity dostęp do jej zawartości, a prowadnice z funkcją miękkiego domyku zapewniają cichą, bezpieczną i bezawaryjną pracę. Praktyczny organizer umieszczony w szafka podumywalkowych, ułatwi utrzymanie porządku wśród rzeczy codziennego użytku.
Doskonałym uzupełnieniem kolekcji są komody jednoszufladowe oraz blaty, które nie tylko ułatwią przechowywanie przedmiotów, ale równie pozwolą stworzyć niepowtarzalne wnętrze.

Dzięki zastosowaniu frontów bez uchwytów, słupek wchodzący w skład serii wyróżnia się gładką linią oraz swobodą użytkowania.  Drzwiczki meblowe otwierają się lekko i niezawodnie po ich lekkim naciśnięciu, za sprawą wdrożenia systemu push to open. Słupek wyposażony jest w półki, które można swobodnie regulować.

Kolekcja dostępna w kolorach: białym i anthracite lakierowanym na wysoki połysk oraz w strukturze sandy Grey, idealnie łączy się z umywalkami meblowymi i nablatowymi. Od lipca 2017 w ofercie firmy Elita.


inne inspiracje
Salon w blasku kryształów

Wnętrze otwarte na świat… Ogromne narożne okno sprawia, że salon robi wrażenie jeszcze bardziej przestronnego. Aranżacja takiego wnętrza powinna uwzględniać meble, które będą odpowiednio komponować się z tym żywym obrazem.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • AGED
  • MARBET
  • POSTERVILLE
  • PIEDRA LAND
  • CANDY
  • TON
  • TUBĄDZIN
  • ZKM
  • CHAPEL PARKET POLSKA