stronywnetrza.urzadzamy.pl

Tynk strukturalny, czyli popołudnie w Prowansji

zoom Fox Glinka Prowansalska. Tynk strukturalny, czyli popołudnie w Prowansji

Styl prowansalski wnosi wiele ciepla, przytulności i światła. Tynki  strukturalne, dzięki zawartości różnych domieszek i wypełniaczy umożliwiają wykończenie wnętrza w różnych stylach.

W jasnych i prosto urządzonych wnętrzach dobrze się odpoczywa. Wprawiają one w dobry nastrój i kojarzą z leniwymi, sielskimi popołudniami. Ściany w domach w stylu prowansalskim są zwykle nierówne i pomalowane jakby od niechcenia. Sprawiają przez to wrażenie starych, podobnie jak elementy wyposażenia. Nie oznacza to jednak, że aby stworzyć taki klimat, trzeba dysponować wiekowym domostwem. Wystarczy zastosować tynk strukturalny, jak użyta w aranżacji na zdjęciu, glinka prowansalska Fox. Dzięki kompozycji specjalnie dobranych piasków, pigmentów oraz naturalnego spoiwa, jakim jest glina, zachowuje ona walory estetyczne z charakterystycznymi właściwościami tynków glinianych. Dzięki możliwości zastosowania różnych dekoracyjnych domieszek glinka prowansalska Fox pozwala szybko osiągnąć pożądany efekt. Dlatego można ją stosować we wnętrzach o różnych stylizacjach. 
Ściany w ciepłych kolorach ziemi, dodają wnętrzu wiejskiego uroku. Wystarczy tylko wygodnie rozsiąść się na miękkiej, białej kanapie i cieszyć ostatnimi promykami popołudniowego słońca.

powiązane produkty
Tynk dekoracyjny Glinka Prowansalska FOX
Tynk dekoracyjny Glinka Prowansalska FOX

Tynk dekoracyjny Glinka Prowansalska FOX, to artystyczny tynk do dekoracji wnętrz. Glinka dzięki kompozycji specjalnie dobranych piasków, pigmentów oraz naturalnego spoiwa, jakim jest glina, ma doskonałe walory estetyczne z charakterystycznymi właściwościami tynków glinianych. Dzięki możliwości zastosowania różnych dekoracyjnych domieszek, może ...

inne inspiracje
Sypialnia na poddaszu w stylu prowansalskim. Drewno w sypialni

Widoczne belki na suficie, jasne deski podłogowe i boazeriadrewno w sypialni pomaga kreować sielski klimat we wnętrzu. W towarzystwie kremowych ścian, dodatków w stylu prowansalskim i patchworkowej narzuty tworzy subtelną i sprzyjającą wyciszeniu aranżację sypialni.

Farby strukturalne to idealne materiały do wykańczania wnętrz

Na rynku materiałów wykończeniowych istnieje ogromna ilość produktów, dzięki którym każdy może zaaranżować swoje wnętrze bardzo indywidualnie. Jednymi z najbardziej efektownych produktów, jednocześnie bardzo prostych w użyciu, są farby strukturalne. Są to wodorozcieńczalne farby akrylowe, które zawierają w swoim składzie specjalne dodatki, umożliwiające tworzenie na ścianach struktur raufazy, baranka, piasku pustyni, a także struktury określanej mianem toccare, będącej najdelikatniejszą formą dekoracji ścian. Wszystkie te produkty przeznaczone są do stosowania na podłoża z płyt gipsowo-kartonowych, wiórowych, betonu, tynku cementowego lub wapienno-cementowego, a także podłoża z gipsu.

Ekologiczne meble kuchenne w nowoczesnej aranżacji

Interesująca aranżacja kuchni, na której klimat składają się wpływy nurtu industrialnego i ekologicznego. Projekt skierowany do świadomego odbiorcy, ceniącego piękno natury i stosującego w praktyce rozwiązania proekologiczne.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO