stronywnetrza.urzadzamy.pl

Tradycja, nowoczesność i minimalizm w wykończeniu podłóg

zoom Tradycja, nowoczesność i minimalizm w wykończeniu podłóg
Fot.: CEZAR

W obecnym czasie możemy zaobserwować różne style wykończenia wnętrz, a co za tym idzie i wykończenia podłóg. Nowym trendem, który zyskuje coraz większą popularność w naszych domach staje się minimalizm. Nierzadko wyposażenie, wykończenie i aranżacja pomieszczeń wprowadza nas do czasów z początków XIX wieku, prowansalskiej krainy, gdzie dominuje prostota wykończenia.

W odpowiedzi na liczne oczekiwania klientów Przedsiębiorstwo Produkcyjne Cezar stworzyło szeroką gamę listew przypodłogowych odpowiadających każdemu wnętrzu i upodobaniu klienta. Są wśród nich także te wykonane specjalnie dla potrzeb klienta, który ceni sobie skromność, prostotę, a jednocześnie styl i elegancję. Do tej grupy produktów niewątpliwie możemy zaliczyć linię listew Elegance.

W wykończeniu każdego pomieszczenia istotną rolę stanowi pokrycie podłogi. Poprzez odpowiedni dobór pokryć podłogowych i listew przypodłogowych możemy stworzyć niezapomniany klimat w naszym domu.

W przedstawionej aranżacji możemy zaobserwować posadzkę pokrytą deską trójwarstwową, którą w sposób wyrazisty oddziela wysoka i profilowana listwa przypodłogowa Elegance od nowoczesnej, ale jednocześnie minimalistycznej betonowej ściany. W takim wykończeniu istotnym elementem jest biała listwa przypodłogowa, która pozwala na podkreślenie walorów deski podłogowej oraz nowoczesnej struktury ściany.

Innym często stosowanym sposobem wykończenia wnętrza jest jednolita struktura ściany stanowiąca monolit z listwą przypodłogową. W tym celu zostały stworzone listwy przypodłogowe Elegance, które można malować razem ze ścianą, tworząc harmonijne połączenie ścian i podłogi.

Dodatkowym atutem listew Elegance jest ich łatwość montażu, jak również doskonałe maskowanie zakończenia tapet.

Taką bogatą gamę listew przypodłogowych Przedsiębiorstwa Produkcyjnego Cezar, cenionego lidera rynku z sześćdziesięcioletnią tradycją, można znaleźć na stronie internetowej www.cezar.eu, bądź u lokalnych dystrybutorów producenta. 

Źródło: CEZAR

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • FRANKE
  • ROCA
  • EXPORT-IMPORT DOBRZYŃSKI
  • RAUMPLUS
  • MINERVA
  • RIGIPS
  • SOFIK MEBLE
  • SOMFY
  • UNIMEBEL