stronywnetrza.urzadzamy.pl

Szklane akcenty we wnętrzach. Jak wyrazić styl pomieszczenia?

zoom Szklane akcenty we wnętrzach. Jak wyrazić styl pomieszczenia?
Fot.: Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO” S.A.

Przy neutralnych kolorach ścian i wzorach mebli charakter wnętrz wyznaczają nam detale, dodatki z różnych tkanin oraz szklane akcenty. Staramy się aby były one wyjątkowe, odzwierciedlały nasz temperament. Nie mogą one także odbiegać od obowiązujących trendów.

Szklane akcenty nie tylko podkreślają charakter naszych wnętrz, ale wręcz decydują o ich stylu i nadają wyrazistości. Ręcznie formowana kolekcja szklanych naczyń ozdobnych KROSNO HANDMADE odpowiada na potrzeby trzech współcześnie obowiązujących stylów wykańczania wnętrz – klasyki, retro i modern.


Classic

Styl klasyczny najbardziej przypada do gustu wielbicielom harmonii, jest on przeznaczony dla osób, które nie lubią częstych zmian aranżacji wnętrza.
Kolekcje szkła KROSNO HANDMADE z linii Classic to wyraz ponadczasowej elegancji, która łączy w sobie idealne kształty wzbogacone o piękno subtelnych detali. To wyszukana stylistycznie linia, zawsze godna uwagi.

Retro


Wnętrza w stylu retro przeżywają obecnie swój renesans. Styl retro we współczesnych aranżacjach wnętrz występuje w postaci pojedynczych akcentów uzupełniających nowoczesne pomieszczenia.

Takie są właśnie produkty KROSNO HANDMADE z linii Retro. Charakteryzują się wyrazistym kształtem i fakturą, dzięki czemu nawet surowe aranżacje wnętrz nabiorą ciepła.

Modern


Styl modern powinien być prosty i funkcjonalny, ale z odrobiną ekstrawagancji. Elegancji dodają tu piękne, niecodzienne, zadziwiające formy.
Kolekcje KROSNO HANDMADE z linii Modern to formy symetryczne o regularnym kształcie i idealnych proporcjach przyciągające uwagę oryginalnością.

Wyroby szklane pochodzące z Krośnieńskich Hut Szkła „KROSNO” S.A. są dostępne w sklepie internetowym pod adresem www.sklep.krosno.com.pl

 

Źródło: Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO” S.A.

inne inspiracje
Styl vintage na topie. Dodatki dekoracyjne do aranżacji wnętrz w stylu vintage

Wyroby szklane: karafki, kieliszki i szklanki mogą stanowić idealne dodatki dekoracyjne do aranżacji wnętrz w stylu vintage. Ten styl łączy przeciwności, można wprowadzić stare meble do nowoczesnych wnętrz lub tylko starannie dobrane dodatki w dawnym stylu. Aranżując takie wnętrze należy tylko pamiętać, aby nie przesadzać z ilością różnych bibelotów i nie zrobić z domu antykwariatu.

Kolekcja szkła VINOTECA. Kieliszki i karafki, które mówią o winie

Kieliszki i karafki VINOTECA KROSNO to pierwsza na rynku polskim ekskluzywna kolekcja szkła do degustacji i dekantacji wina. Została stworzona z myślą o ludziach, dla których wino jest prawdziwą pasją.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • CANDY
  • DORMAX DESIGN
  • ALPLAST
  • CHAPEL PARKET POLSKA
  • VDS
  • VELUX
  • BADUM
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • KOPP
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt