stronywnetrza.urzadzamy.pl

Szare ściany w salonie. Aranżacja salonu

zoom Szare ściany w salonie
Fot.: Michał Skorupski

Aranżując salon w pierwszej kolejności zastanawiamy się nad kolorem. Szare ściany w salonie są propozycją odważną i bezpieczną jednocześnie. Stylizacja nabierze elegancji przy odpowiednich dodatkach lub stanie się smutna, gdy zastosujemy je nieumiejętnie. Jak z tego wybrnąć?

Zaraz po bieli i beżu, kolor szary jest jednym z najbardziej eleganckich. Nic dziwnego, jest stonowany, odpowiedni dla każdego stylu. Łączy w sobie biały z czarnym, wprowadzając do pomieszczenia równowagę i spokój. Taka aranżacja salonu może być ozdobą samą w sobie lub tylko delikatnym tłem mocniejszych akcentów. Szare ściany w salonie genialnie zdobią nowoczesne wnętrza. Mogą występować pośród innych mebli i dodatków w tym właśnie kolorze lub jako jeden akcent wśród mocnych kolorów, jak turkus czy czerwień.

W przedstawionym salonie zastosowano połączenie kolorów ziemi wraz z mocną czerwienią w drugiej części wnętrza, co razem tworzy nowoczesną, pełną energii aranżację. Czarna, skórzana kanapa podkreśla designerski stolik oraz stylizowany fotel. Dzięki drugiej, jasnej i żywej części pokoju, w której mieści się jadalnia, całość aranżacji jest ze sobą w harmonii.

inne inspiracje
Wystrój salonu. Aranżacja pokoju dziennego

Odpowiednia aranżacja pokoju dziennego jest niezwykle ważna, bo to w nim spędzamy najwięcej czasu. Wystrój salonu w stylu retro jest niepowtarzalny, bo zależy od nagromadzonych antyków, ozdób i pamiątek minionych epok, a następnie włączeniu ich we współczesne wnętrze.

Szary salon. Jak urządzić pokój dzienny?

Każdy pokój jest tak samo ważny, jednak to jak urządzić pokój dzienny najczęściej spędza nam sen z powiek. Gdy nie możemy zdecydować się na styl, szary salon wydaje się być perfekcyjnym rozwiązaniem.

Jak urządzić salon? Aranżacja pokoju dziennego

Aranżacja pokoju dziennego powinna być nie tylko wizualnie atrakcyjna, ale przede wszystkim pasująca do naszych potrzeb i rytmu życia. Jak urządzić salon, by oddzielić wszystkie strefy? Bez względu na jego wielkość, warto o taki podział, by zachować harmonię we wnętrzu.

Jak urządzić małą łazienkę? Kolorowa umywalka w roli głównej

Wnętrze o niewielkich gabarytach nie jest skazane na nudę. Zatem jak urządzić małą łazienkę, by była stylowa? Pora na złamanie stereotypów o białych aranżacjach, które optycznie zwiększą metraż. Stawiamy na kolor i mocny akcent.

Skórzana kanapa i szare ściany w aranżacji salonu

Komfort – skórzana kanapa, industrialny styl – szare ściany. Takie aranżacje salonu i przestrzeni mieszkalnej w ogóle, urządza się tak by nosiły znamiona cech osobowości żyjących w niej ludzi. Połączenie komfortu klasyki i surowej, industrialnej stylistyki wielkomiejskiego wnętrza – taka aranżacja salonu wiele mówi o charakterze i stylu życia, jaki prowadzi osoba mieszkająca w nim.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • HOUSE & MORE
  • Centrum MEGA MEBLE
  • GTV
  • PXF LIGHTING
  • Hunter Douglas
  • CDA
  • VILLA GLASS STUDIO
  • PEPITKA
  • DEANTE
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt