stronywnetrza.urzadzamy.pl

Szafa w garderobie - aranżacje

zoom Garderoba
Fot.: Mariusz Bykowski

Aranżacje garderoby to marzenie każdej kobiety. Odpowiednio zaprojektowana szafa w garderobie, spełni funkcje jej właściwe, gospodarując przy tym więcej miejsca, które jest tak cenne, szczególnie w przypadku małych powierzchni.

Stare porzekadło mówi " porządek w domu - porządek w życiu", dlatego warto zorganizować miejsce na ubrania i buty, których w zasadzie gromadzimy najwięcej. Trudno utrzymać w domu czystość, gdy nie mamy odpowiednio dużo miejsca do przechowywania. Nie każdy ma możliwość zagospodarowania oddzielnego pokoju na garderobę, ale prawie każdy ma możliwość wydzielenia kilka dodatkowych centymetrów w sypialni. Alternatywą dla standardowej aranżacji garderoby jest szafa w garderobie, która odpowiednio zaprojektowana, stworzy wnętrze spełniające funkcje oddzielnego pokoju, zajmując przy tym niewiele miejsca.

 

Szafy na wymiar będą idealnym rozwiązaniem. Dzięki nim dopasujemy rozmiar i wielkość mebla, odpowiednio do naszych oczekiwań i możliwości. Także półki, schowki czy szuflady zostaną wzięte pod uwagę w zależności od rodzajów ubrań, jakie posiadamy. Jeśli jesteśmy na etapie projektowania wnętrza sypialni, warto szafę oddzielić ścianką działową, jeśli jednak nie chcemy już robić kolejnych remontów, aby oddzielić garderobę od części sypialnej, można zawiesić pasujące do wnętrza zasłony.

inne inspiracje
4 najciekawsze propozycje jak urządzić garderobę

Jak urządzić garderobę, by była funkcjonalna i sprawdziła się lepiej niż standardowe szafy? Ważny jest plan i przemyślenie aranżacji. Meble do garderoby powinny być zaprojektowane zgodnie z naszymi potrzebami, co ułatwi nam życie i znacznie zaoszczędzi miejsca w innych pomieszczeniach.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MASONITE
  • Noti Sp. z o.o.
  • EPSON
  • LIGHTONLINE
  • KOPP
  • TCHIBO
  • LIBET
  • SELLA
  • LUMENPRO