stronywnetrza.urzadzamy.pl

Systemy szynowe – oświetlenie indywidualnie dopasowane

zoom Systemy szynowe – oświetlenie indywidualnie dopasowane

Systemy szynowe należą do jednych z najchętniej stosowanych rozwiązań oświetleniowych. Oprawy oświetleniowe mocowane do szynoprzewodu mają nieograniczoną swobodę oświetlania wnętrz i ekspozycji, zarówno pod względem doboru ich umiejscowienia, jak również kierowania światła na wybrane punkty. Systemy szynowe TEAR marki Kanlux tworzą kompletne i estetyczne połączenie zasilania i oświetlenia we wnętrzach sklepów, witrynach, salonach sprzedaży, a także w galeriach sztuki.

Oświetleniowy system szynowy TEAR to funkcjonalna instalacja pozwalająca na „formowanie” światła według naszych potrzeb. Szynoprzewody mogą być montowane bezpośrednio do sufitu lub zawieszane na linkach. W każdym momencie możemy dodać do gotowego już systemu dodatkowe łączniki oraz oprawy. Aby zasilić cały system energią elektryczną, wystarczy doprowadzić napięcie do przyłącza prądowego lub dowolnego łącznika.

Projektory LED na szynę

TRAKO LED COB stanowią pierwszorzędne połączenie estetycznego wzornictwa i światła uzyskiwanego z energooszczędnych źródeł wykonanych w technologii LED COB. Te oryginalne oprawy oświetleniowe o mocach 11 i 20 W zostały stworzone z myślą o wnętrzach wymagających stonowanego oświetlenia lub doświetlenia poszczególnych elementów ekspozycji. Oprawy TRAKO LED COB przeznaczone są głównie do oświetlania miejsc, na które chcemy skierować szczególną uwagę. Dzięki wąskim kątom rozsyłu światła mogą doświetlać punktowo wybrane obiekty, takie jak rzeźby w galeriach, wystawy sklepowe czy miejsca promocji. Zastosowana w TRAKO technologia LED COB sprawia, że są one energooszczędnym, wydajnym, a co za tym idzie ekologicznym rozwiązaniem oświetleniowym. Emitują przyjazne dla oka światło w naturalnej barwie świecenia, które nie męczy wzroku i rozprasza światło bez widocznych punktów świetlnych.

Projektor na szynę TRAKO LED COB-11 (22620)


Projektor na szynę TRAKO LED COB-20 (22621)


DORTO LED COB to stylowe oprawy gwarantujące znakomitą wydajność świetlną. Oprawy o mocy 20 W i kącie rozsyłu światła 38° mogą stanowić zarówno silne oświetlenie punktowe – gdy znajdują się w małej odległości od oświetlanego obiektu, jak i ogólne. Oprawy do systemów szynowych DORTO o mocy 40 W i kącie rozsyłu światła 60° polecane są jako oświetlenie ogólne wnętrza, uwydatniające określone elementy ekspozycji, służące wciągnięciu klienta do środka.

Wybrane obwody zasilające oprawy LED można podłączyć do czujników ruchu. W ten sposób uzyskujemy instalację, która oświetla wnętrze światłem rozproszonym, a gdy Klient wkracza w wybrany rejon ekspozycji, zapalają się dodatkowe oprawy punktowe wskazując promowany towar.

Projektor na szynę DORTO LED COB-20 (22630)


Projektor na szynę DORTO LED COB-40 (22631)


Dzięki elastycznym szynoprzewodom, a także możliwości dobrania optymalnych opraw, projektanci oraz inwestorzy otrzymują gotowe rozwiązania pozwalające na zrealizowanie niemal każdego projektu i spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Sklep Blue Shadow, Staszów


Źródło: KANLUX

inne inspiracje
Lampa, kinkiet czy żyrandol? Jak zaplanować oświetlenie domu?

Kiedy urządzamy mieszkanie, pomysłów na aranżację wnętrz nam nie brakuje. Lampa, kinkiet, czy żyrandol, co wybrać, aby cieszyć się efektownym i funkcjonalnym światłem? Jak zaplanować oświetlenie domu, aby odpowiadało na nasze potrzeby? Na wszystkie te pytania, znajdą Państwo odpowiedzi w poniższym artykule.

Pomysł na oświetlenie pokoju dziecka. Zdrowe oświetlenie pokoju

Warto zadbać o zdrowe oświetlenie pokoju dziecka, aby pielęgnować dobre samopoczucie malucha. W trosce o komfort nauki i zabawy, zainspirujmy się pomysłem na funkcjonalne i estetyczne strefy światła.

Pomysł na funkcjonalny pokój dzienny. Najnowsze wnętrze w IKEA

Aranżacja funkcjonalnego pokoju dziennego to marzenie niejednej rodziny. Marzenie to staje się szczególnie istotne w przypadku ograniczonego metrażu mieszkania. Warto wtedy skorzystać z porady specjalistów, którzy wskażą kierunek naszej aranżacji i zainspirują nas do stworzenia nowych rozwiązań. W IKEA Kraków powstał pomysł na pokój dzienny przeznaczony dla 3-osobowej rodziny.

Aranżacja pastelowego pokoju dziecięcego według inspiracji Doroty Gardias

Inspiracja znanych telewizyjnych twarzy działa częstokroć bardzo zachęcająco, aby zaaranżować wnętrze w podobny sposób. Prezenterka TVN, Dorota Gardias uchyliła rąbka tajemnicy prywatnego wnętrza swojego domu i pokazała, jak urządziła pokój swojej trzyletniej córki, Hani. Prezentujemy jej pomysł na aranżację pokoju dziecięcego w przeświadczeniu, że kogoś zainspiruje.

Wnętrza zdobione ledami. Lampy LED w domach i mieszkaniach

Dynamiczny rozwój technologii LED sprawił, że gama jej zastosowań jest bardzo szeroka. Szczególnie dobrze jest to widoczne na rynku oświetleniowym. Powszechna dostępność lamp LED i duża konkurencja w tej dziedzinie przyczyniają się również do uatrakcyjnienia oferty – liczą się parametry, cena, a także wygląd produktów i ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb konsumenta.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • PORCELANOSA
  • tesa tape
  • DEFRA
  • DUSCHY
  • TUBĄDZIN
  • LAMPY.PL
  • SOMFY
  • LOFT DESIGN SYSTEM
  • FERRO
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt