stronywnetrza.urzadzamy.pl

Systemy do szafek narożnych Rejs. Półki do szafek kuchennych

zoom Systemy do szafek narożnych Rejs. Półki do szafek kuchennych
Fot.: REJS

Wysuwane półki do szafek kuchennych umożliwiają dobre zorganizowanie przestrzeni do przechowywania żywności i akcesoriów kuchennych. Systemy do szafek narożnych sprawiają, że nawet w tych ciężkich do aranżacji miejscach zmieścimy dużo różnych produktów spożywczych czy garnków, a dodatkowo zapewnimy sobie do nich łatwy dostęp.

Systemy do narożnych szafek kuchennych powinny być wykonane z wytrzymałych materiałów, a ich montaż najlepiej zostawić ekipie z doświadczeniem. Nie warto w typ przypadku zbyt oszczędzać, bo może się okazać, że jedna z półek nie chce się płynnie wysuwać. Tak się może stać, jeśli ktoś ją źle zainstaluje lub ma zbyt małą wytrzymałość na obciążenie.

Obrotowe czy wysuwane półki do szafek kuchennych warto wybierać tak aby znaleźć miejsce na wszystkie artykuły spożywcze, naczynia i akcesoria kuchenne. Inne będą potrzebne do przechowywania garnków, a inne do butelek lub kartonów z napojami.

Szeroki wybór systemów do szafek kuchennych firmy REJS umożliwia wyposażenie szafek we wszystkie potrzebne elementy. Warty polecenia jest system do szafek narożnych Corner Comfort z linii Maxima EVO. Został on ogłoszony produktem roku 2014 w kolejnej edycji konkursu „Meble Plus – Produkt Roku 2014” i zdobył nagrodę w kategorii Przestrzeń Kuchni i Jadalni w podkategorii Systemy Organizacji Szafek i Szuflad. Trochę innym systemem do szafek narożnych jest Corner Combo ¾. Różni się tym, że ma druciane kosze i prowadnice z miękkim dociągiem. Prostsze i sporo tańsze rozwiązanie do takich szafek to obrotowe półki narożne. W zależności od wymiarów szafki i przewidywanego przeznaczenia można je dobrać spośród różnych kształtów.

Źródło: REJS

inne inspiracje
Wnętrze szafek kuchennych: carga, kosze, stelaże. Aranżacje kuchni od środka

Zanim przystąpimy do aranżacji kuchni, oprócz wyboru najładniejszych frontów i szafek kuchennych trzeba też przewidzieć gdzie zmieścimy bardzo praktyczne carga, kosze narożne, stelaże itp. W kuchni spędzamy dużo czasu. Nie jest to najczęściej wypoczynek lecz wykonywanie różnych czynności. Dlatego kuchnia musi być urządzona funkcjonalnie. W idealnym przypadku powinna ona być praktyczna, wygodna i estetyczna. W kuchni nie powinniśmy pokonywać wielu kilometrów, klękać, wykonywać skłonów, wspinać się na palcach.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • VOGEL&NOOT
  • SCA HYGIENE
  • TUBĄDZIN
  • MAGNAT
  • MARCHEWKA
  • REJS
  • AGED
  • FERRO
  • BONDEX