stronywnetrza.urzadzamy.pl

Sypialnia w stylu angielskim. Aranżacja wnętrza

Fot.: Shutterstock.com

Sypialnia w stylu angielskim jest elegancka, stonowana i spokojna. Współcześnie aranżacja wnętrza w tym stylu stosuje stare założenia, przemycając nowoczesne dodatki.

Sypialnia w stylu angielskim jest synonimem domowego ciepła, przytulności i ponadczasowej elegancji. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodne,klasyczne wnętrza. Styl angielski dobrze prezentuje się w dużych wnętrzach. Meble powinny wyglądać jak przekazywane z pokolenia na pokolenie, ale współczesny styl brytyjski łączy je z nowoczesnymi dodatkami z motywem czerwonych autobusów, budki telefonicznej czy narodowej flagi.

Ciemne meble w aranżacji powinny być przełamane pastelowymi kolorami ścian, by zachować świeżość aranżacji. Wybierając meble do sypialni największą uwagę skupmy na łóżku, które powinno być solidne, mocne i duże. Ciekawym pomysłem będzie łóżko z tapicerowanym wezgłowiem, które stworzy przytulną atmosferę w sypialni. Aranżacja wnętrza nie uda się bez toaletki, która jest obowiązkowym elementem pomieszczenia. Duże lustro wraz ze stylizowanym stolikiem wystarczy, by nadać charakteru każdemu pomieszczeniu.

inne inspiracje
Najnowszy trend – sypialnia w stylu nowojorskim

Najnowszym trendem wchodzącym na polski rynek wnętrzarski są aranżacje w stylu nowojorskim. Jest to estetyka, która polega na umiejętnym połączeniu stylu z domową atmosferą wnętrza. Zaprezentujemy kilka wskazówek, jak zaprojektować sypialnię, która będzie łączyła klasykę z przytulnością.

Jak urządzić sypialnię? Pokój studenta

Jak urządzić sypialnię, w której to znajduje się pokój studenta lub innej, młodej osoby, która musi zagospodarować jak najkorzystniej małą przestrzeń? Aranżacja sypialni musi połączyć funkcjonalizm z oryginalnym wystrojem wnętrza.

Sypialnia w stylu rustykalnym

Sypialnia w stylu rustykalnym to genialny pomysł na ciepłą i klimatyczną aranżację wnętrza. Przytulność zapewnią delikatne, naturalne barwy i miękkie tkaniny.

Aranżacja sypialni - styl eklektyczny

Aranżacja sypialni to wieczny dylemat pomiędzy tym co funkcjonalne proste i wyciszające a piękne i efektowne. Styl eklektyczny to rozwiązanie dla każdego z głową pełną pomysłów.

Sypialnia na poddaszu - jak urządzić?

Sypialnia na poddaszu jest coraz popularniejszym rozwiązaniem w domowych aranżacjach. Jak urządzić wnętrze, by było nie tylko klimatycznie i wygodnie, ale także pięknie i funkcjonalnie?

Pomysł na wnętrze - biała sypialnia

Nie ważne, jaki pomysł na wnętrze pojawi się w naszej głowie, decydując się na jeden kolor przewodni możemy być pewni, że biała sypialnia sprawdza się w przypadku wnętrz klasycznych i nowoczesnych, jest bowiem ponadczasowa i gustowna.

Jak urządzić sypialnię? Styl eklektyczny.

Jak urządzić sypialnię, gdy mamy milion pomysłów, a każdy wydaje się doskonały? Styl eklektyczny miesza ze sobą różne style, tworząc jeden bardzo oryginalny i niepowtarzalny.

Pomysł na wnętrze - złoty wystrój sypialni

Złoty wystrój sypialni to romantyczny, elegancki i dość oryginalny pomysł na wnętrze. Połączenie nowoczesności z bogactwem dodatków w stylu glamour sprawia, że wnętrze mimo swego barakowego przepychu, staje się lekkie i współczesne.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • FRANKE
  • ROCA
  • EXPORT-IMPORT DOBRZYŃSKI
  • RAUMPLUS
  • MINERVA
  • RIGIPS
  • SOFIK MEBLE
  • SOMFY
  • UNIMEBEL