stronywnetrza.urzadzamy.pl

Sypialnia glamour. Stylowe wnętrze - retro

zoom Sypialnia glamour. Stylowe wnętrze - retro
Fot.: Shutterstock.com

Stylowe wnętrze w retro wydaniu są stonowane, eleganckie, te glamour są zaś pełne przepychu i blasku. Sypialnia urządzona w obu stylach jest ciekawym pomysłem na niepowtarzalną aranżację wnętrza.

Styl glamour bez wątpienia należy do tych najbardziej widowiskowych. Z powodzeniem mógłby zastąpić teatralną scenografię ze względu na swój przepych, wszechobecny błysk i widowiskowość. We wnętrzach charakteryzuje się granicą, w której retro spotyka się z nowoczesnością. Wymaga niezwykłego wyczucia aranżacyjnego, bo łatwo tu o wnętrzarskie faux pas, skutkujące kiczem. Sypialnia glamour jest elegancka, luksusowa, kusząc powabem jedwabnych tkanin i tapicerowanymi meblami.


Pikowane łóżko w białym kolorze zostało przełamane pościelą i lampami w czarnym kolorze. Aranżacja sypialni w tym stylu uwielbia towarzystwo mebli ludwikowskich – rzeźbionego fotela, kozetki czy nocnych komódek na stylizowanych nóżkach. Elegancji i stylu dodatkowo dodają rzeźbione ściany oraz ogromne okna. Całość nie zahacza o śmieszność dzięki urządzeniu sypialni w białym kolorze, który neutralizuje bogactwo aranżacji, tworząc ekskluzywne i stylowe wnętrze.

inne inspiracje
Aranżacja jasnej sypialni w stylu glamour – nowoczesne, stylowe wnętrze

Stylowa, jasna sypialnia w stylu glamour to marzenie niejednej kobiety. Wnętrze marzeń powinno być jasne i świetliste, aby pozytywnie nastrajało i pozwalało na efektywny wypoczynek.

Klasyczna aranżacja sypialni w stylu glamour – pomysł na stylowe wnętrze

Brakuje ci koncepcji na efektowne urządzenie sypialni? Marzy ci się eleganckie wnętrze rodem z prestiżowych hoteli? Przeczytaj i sprawdź, jak klasyczna aranżacja sypialni w stylu glamour przemieni twoje wnętrze w prawdziwy pokój sypialny marzeń. Przedstawiamy pomysł na stylowe wnętrze.

Biała sypialnia marzeń - pomysł na wnętrze

Sypialnia marzeń to taka, której wystrój ozdabia nasz pokój i wprowadza nas w błogi nastrój. Biała sypialnia to ponadczasowy pomysł na wnętrze pełne elegancji i harmonii.

Nowoczesna sypialnia i styl glamour

Nowoczesna sypialnia wcale nie musi być prosta, minimalistyczna i zimna. Styl glamour wpisuje się we wszystkie obowiązujące trendy, ale dzięki retro akcentom pozostaje ponadczasowy. Jak urządzić sypialnię marzeń? Oto sposób...

Aranżacja przedpokoju - zaprojektuj stylowe wnętrze

Aranżacja przedpokoju jest tak samo ważna jak salonu. Nawet najbardziej stylowe wnętrze nie odda swego uroku, jeśli droga do niego poprowadzona będzie przez zagraconą i nieurządzoną sień.

Jak urządzić jadalnię? Stylowe wnętrze

Trudno wyobrazić sobie stylową jadalnię bez stołu, przy którym możemy wspólnie biesiadować. Jak urządzić małą jadalnię w sposób estetyczny i funkcjonalny?

Jak urządzić salon? Styl glamour

Jak urządzić salon elegancki i jednocześnie kobiecy? Styl glamour jest jednym z najlepszych sposobów na piękne, nowoczesne i stylowe wnętrze. Salon to miejsce, w którym odpoczywamy i przyjmujemy gości. Ważne, by wybrać do niego kolory, które sprawią, że będziemy wypoczywać i ładować akumulatory dobrą energią.

Jak urządzić sypialnię? Elegancki styl glamour

Styl glamour to przede wszystkim luksusowe i komfortowe wyposażenie wnętrza. Jak urządzić sypialnię nie tylko pełną magii, ale i dobrego smaku?

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DEKORIA
  • STOLKAR
  • VENTS GROUP
  • MEBLE MATKOWSKI
  • SANITTI
  • TER STEEGE
  • BADUM
  • OPTIMAL
  • AMIX
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt