stronywnetrza.urzadzamy.pl

Sufit podwieszany w roli głównej. Architektura wnętrz komercyjnych

zoom Sufit podwieszany w roli głównej. Architektura wnętrz komercyjnych
Fot.: MARCAS

Architektura wnętrz obejmująca sufit napinany nie musi ograniczać się do jednej płaszczyzny. Inwencja projektantów sięga nieco dalej, co przekłada się na efektowne wykończenie wnętrz.

Architektura wnętrz z wykorzystaniem sufitów napinanych niesie ogromne możliwości. Doskonale widać to na przykładzie aranżacji z sufitem napinanym BARRISOL. Na zdjęciu widoczny jest sufit wielkogabarytowy w pomieszczeniu basenowym. Jego idealnie równa i połyskliwa tafla w czarnym kolorze uatrakcyjnia przestrzeń hotelowej pływalni, nadając jej aury luksusu. W tym wydaniu sufit napinany jest niczym lustrzana tafla. Wnosi do pomieszczenia wrażenie głębi i poszerza perspektywę.

Sprawdź też: sufit podwieszany projekty, wzory, galeria >>>

Dzięki zwierciadlanemu odbiciu okna sprawiają wrażenie większych niż w rzeczywistości, co napełnia pomieszczenie światłem, dodatkowo je rozjaśniając. Oryginalnym i efektownym rozwiązaniem architektury wnętrza jest również zastosowanie zabudowy filarów konstrukcyjnych wykonanych z foli transparentnej. Ten element wykończenia wnętrz podświetlono diodami LED RGB, co dało możliwość sterowania zarówno kolorem, jaki i natężeniem światła na basenie. Folia sufitowa dzięki swym właściwościom plastycznym ukształtowała nowe, nieszablonowe formy, które trudno byłoby uzyskać za pomocą innych produktów. Tak zastosowane wykończenie wnętrz jest nie tylko atrakcyjne, lecz także dzięki swej szczelności chroni pomieszczenie przed niekorzystnymi skutkami działania wilgoci. Sufit napinany BARRISOL można stosować we wszystkich wnętrzach komercyjnych oraz prywatnych nawet tych o najwyższych wymogach sanitarnych i higienicznych, co potwierdzają uzyskane certyfikaty oraz aprobaty techniczne.

Źródło: MARCAS

inne inspiracje
Dom jednorodzinny w Stróży. Projekt domu otwartego na naturę

Projekt domu dla czteroosobowej rodziny zakładał przestrzenne rozwiązania i komfort użytkowników. Nade wszystko architektura wnętrz domu jednorodzinnego miała umożliwić mieszkańcom kontakt z naturą i płynne przenikanie się sfery domu z ogrodem.

Sufit napinany przepisem na nowoczesny salon z kuchnią

Nowoczesny salon z kuchnią to nie tylko nowoczesne wyposażenie, lecz także nowoczesne wykończenie wnętrz. Sufit napinany to rozwiązanie nowej generacji, oferujące wiele możliwości.

Architektura wnętrza: sufit napinany w recepcji

Recepcja to wizytówka każdej firmy. Zarówno wyposażenie, jak i architektura wnętrza tego typu powinny więc świadczyć o standardzie danej marki. Sufit napinany z odpowiednio zaakcentowanym oświetleniem może stać się efektownym zwieńczeniem aranżacji i – co więcej – dobrą inwestycją na lata.

Sufit napinany w aranżacji nowoczesnego salonu

Współczesna aranżacja nowoczesnego salonu, w której dominuje fantazyjny sufit napinany z motywem fali wymyka się zasadom kubistycznej estetyki.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MASONITE
  • Noti Sp. z o.o.
  • EPSON
  • LIGHTONLINE
  • KOPP
  • TCHIBO
  • LIBET
  • SELLA
  • LUMENPRO