stronywnetrza.urzadzamy.pl

Sufit napinany przepisem na nowoczesny salon z kuchnią

zoom Sufit napinany przepisem na nowoczesny salon z kuchnią
Fot.: MARCAS

Nowoczesny salon z kuchnią to nie tylko nowoczesne wyposażenie, lecz także nowoczesne wykończenie wnętrz. Sufit napinany to rozwiązanie nowej generacji, oferujące wiele możliwości.

Modernistyczny salon z kuchnią uderza prostotą i elegancją. Wyposażenie i wykończenie wnętrza w monochromatycznej kolorystyce oparte na czerni i bieli zostało ożywione mocnymi czerwonymi akcentami w postaci nowoczesnej sofy i dekoracji, w tym także obrazu nadrukowanego na transparentnej tkaninie podświetlonej diodami LED RGB.

Sprawdź też: sufit podwieszany projekty, wzory, galeria >>>

W salonie z kuchnią wszystkie powierzchnie od podłogi przez fronty szafek po sufit wyglądają jak lakierowane. Ultranowoczesny charakter wykończenia wnętrza podkreśla sufit napinany BARRISOL z kolekcji LAQUES. Dzięki jego zastosowaniu stosunkowo niskie pomieszczenia zyskało optycznie dodatkową przestrzeń za sprawą lustrzanego efektu głębi.

Biała, lśniąca powierzchnia sufitu napinanego nadaje salonowi z kuchnią dynamiki oraz lekkości. Sprawia też że w pomieszczeniu dominuje wrażenie czystości. Efektownym elementem wykończenia wnętrza są dwa podwieszone na suficie moduły z lakierowanej płyty mdf w kolorze czarnym, w których zamontowano okrągłe plafony świetlne oraz okap kuchenny. Dzięki takiemu rozwiązaniu salon z kuchnią stanowi spójną, nowoczesną całość w duchu modernistycznego szyku.

Źródło: MARCAS

inne inspiracje
Sufit podwieszany w roli głównej. Architektura wnętrz komercyjnych

Architektura wnętrz obejmująca sufit napinany nie musi ograniczać się do jednej płaszczyzny. Inwencja projektantów sięga nieco dalej, co przekłada się na efektowne wykończenie wnętrz.

Architektura wnętrza: sufit napinany w recepcji

Recepcja to wizytówka każdej firmy. Zarówno wyposażenie, jak i architektura wnętrza tego typu powinny więc świadczyć o standardzie danej marki. Sufit napinany z odpowiednio zaakcentowanym oświetleniem może stać się efektownym zwieńczeniem aranżacji i – co więcej – dobrą inwestycją na lata.

Sufit napinany w aranżacji nowoczesnego salonu

Współczesna aranżacja nowoczesnego salonu, w której dominuje fantazyjny sufit napinany z motywem fali wymyka się zasadom kubistycznej estetyki.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • GRESPANIA
  • WAKO-FORSTER
  • SIRO
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • ZIELONE – ŚCIANY
  • DEKORIA
  • OTIS
  • MARDOM
  • LUMENPRO
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt