stronywnetrza.urzadzamy.pl

Styl vintage na topie. Dodatki dekoracyjne do aranżacji wnętrz w stylu vintage

zoom Styl vintage na topie. Dodatki dekoracyjne do aranżacji wnętrz w stylu vintage
Fot.: Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO” S.A.

Wyroby szklane: karafki, kieliszki i szklanki mogą stanowić idealne dodatki dekoracyjne do aranżacji wnętrz w stylu vintage. Ten styl łączy przeciwności, można wprowadzić stare meble do nowoczesnych wnętrz lub tylko starannie dobrane dodatki w dawnym stylu. Aranżując takie wnętrze należy tylko pamiętać, aby nie przesadzać z ilością różnych bibelotów i nie zrobić z domu antykwariatu.

Styl sprzed lat nie został zapomniany, ale staje się coraz bardziej popularny. Wnętrza w stylu vintage są eleganckie, wysmakowane i niepowtarzalne. Aby uzyskać ten efekt najlepiej posłużyć się dodatkami, które kształtują styl wnętrza. Dzięki nim zbyt monotonne przestrzenie ożywają, zaś surowe wnętrza nabierają cieplejszego klimatu. Znakomitą propozycją dla poszukujących oryginalnych szklanych cacek w klimacie sprzed wielu lat są produkty z kolekcji KROSNO HANDMADE utrzymane w stylistyce retro: linia Vintage, Teroso oraz Crackle.

Wyroby te są efektem misternej pracy hutnika i długoletniego doświadczenia w ręcznym formowaniu szkła. Każdy przedmiot posiada fakturę. Karafka i szklanki do whisky z linii Teroso – dzięki wyczuwalnej fakturze sprawiają wrażenie oblodzonych, karafka i kieliszki Crackle, dzięki zastosowaniu specjalistycznej technologii, wyglądają na „spękane”, natomiast karafki z linii Vintage mają wyraziste kształty i specyficzny kształt. Te trzy linie przeżywają obecnie swoją „drugą młodość”, bowiem są to projekty sprzed lat. Zostały na nowo wprowadzone na rynek i cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. 

Wyroby szklane pochodzące z Krośnieńskich Hut Szkła „KROSNO” S.A. są dostępne w sklepie internetowym pod adresem: www.sklep.krosno.com.pl


Źródło: Krośnieńskie Huty Szkła „KROSNO” S.A.

inne inspiracje
Aranżacja kuchni – dekoracje i dodatki

Przemyślana i oryginalna aranżacja kuchni to wyzwanie dla niejednego użytkownika. Choć w pomieszczeniu tym smaczne powinny być przede wszystkim dania, ciekawie zaaranżowany wystrój kuchni sprawi, że czas spędzony podczas przyrządzania i spożywania posiłków będzie dużo przyjemniejszy. Wystarczy pomysł oraz kilka starannie dobranych dekoracji i dodatków, aby wnętrze kuchni stało się nie tylko funkcjonalne, ale i apetyczne.

Aranżacja sypialni - styl vintage

Aranżacja sypialni w oryginalny, ale ciepły sposób to trudne zadanie. Styl vintage może być jednak dobrym pomysłem na drodze do osiągnięcia niepowtarzalnej i trochę tajemniczej atmosfery wnętrza.

Tkaniny dekoracyjne w pięknych i modnych wnętrzach

Przemija moda na wnętrza wolne od ozdobnych materiałów. Wracają do wnętrz piękne tkaniny dekoracyjne, które tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Styl vintage we wnętrzach. Aranżacja jadalni

Styl vintage we wnętrzach tworzy niepowtarzalną atmosferę minionych czasów. Aranżacja jadalni w kolorze białym podkreśli jej minimalistyczny charakter.

Aranżacja salonu. Styl vintage we wnętrzach

Styl vintage we wnętrzach przełamuje sztampowość i pozwala na interesujące aranżacje. Aranżacja salonu w tym stylu jest elegancka, z pozoru starodawna, choć jednocześnie bardzo współczesna i odważna. Z pewnością dla ludzi z poczuciem humoru i dystansem.

Lampa wisząca jako podstawa na dodatki dekoracyjne

W każdym, nowoczesnym czy nawet minimalistycznym wnętrzu, potrzebne są dodatki dekoracyjne. Nikt się jednak nie spodziewa, że lampa wisząca może być konstrukcją, na której ustawimy różne dekoracje, świece, wazony lub doniczki z kwiatami.

Styl industrialny i skandynawski w aranżacji wnętrza

W prezentowanej aranżacji wnętrza wykorzystano elementy w stylu industrialnym i w stylu skandynawskim, ponieważ wnętrza niejednoznaczne pod względem stylistyki są ciekawe i świadczą o kreatywności ich twórców.

Kolekcja szkła VINOTECA. Kieliszki i karafki, które mówią o winie

Kieliszki i karafki VINOTECA KROSNO to pierwsza na rynku polskim ekskluzywna kolekcja szkła do degustacji i dekantacji wina. Została stworzona z myślą o ludziach, dla których wino jest prawdziwą pasją.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • Grupa Armatura
  • ALPLAST
  • CDA
  • ZEHNDER
  • HÄFELE
  • UNIMEBEL
  • IDEAL STANDARD
  • ENTELO
  • PORRO