stronywnetrza.urzadzamy.pl

Styl rustykalny. Aranżacja jadalni

zoom Styl rustykalny. Arabnżacja jadalni
Fot.: Shutterstock.com

Podczas urządzania domu, bardzo ważna jest aranżacja jadalni, w której spotkamy się przy wspólnym stole z rodziną czy gośćmi. Styl rustykalny zdaje się być idealny, bo nawiązuje do staropolskiej, wiejskiej gościnności i ciepła domowego ogniska.

Duży, długi, drewniany stół w jadalni to marzenie każdego, kto ceni rodzinne biesiady. Trudnego bez niego wyobrazić sobie wnętrze w stylu rustykalnym, które nawiązuje do sielskich, ciepłych, wiejskich tradycji. Także duża ilość drewna we wnętrzu symbolizuje bliskość natury i jest nieodzownym elementem tego stylu. Belki stropowe czy ściany z bali idealnie wpisują się w jego założenia.

 

By aranżacja jadalni nie wydała się zbyt góralska, przełamano ją drewnianym stołem z blatem imitującym skórę, w takim samym odcieniu co krzesła. Styl rustykalny to nie tylko dobór odpowiednich mebli i ozdób, ale także umiłowanie przyrody, co widać w każdym szczególe aranżacji. Duże, niedzielone okna pozwalają cieszyć się urokami otaczającej przyrody, a grube zasłony zapewniają intymność wieczorem, dodatkowo ozdabiając wnętrze. Dywany ocieplają pomieszczenie i sprawiają, że jest jeszcze bardziej swojskie.

inne inspiracje
Jak urządzić jadalnię? Stylowe wnętrze

Trudno wyobrazić sobie stylową jadalnię bez stołu, przy którym możemy wspólnie biesiadować. Jak urządzić małą jadalnię w sposób estetyczny i funkcjonalny?

Jadalnia z salonem - pomysł na wnętrze

Jadalnia z salonem to wygodny i elegancki pomysł na wnętrze, które właśnie tak zaprojektowane jest już niemalże standardem w naszych domach. Jadalnia w stylu skandynawskim, dzięki swoim barwom, powiększy optycznie zbyt małe pomieszczenia oraz doda salonowi szyku.

Aranżacja jadalni - wystrój pokoju

Aranżacja jadalni w pierwszej kolejności skupia uwagę na stole i krzesłach, które są główną ozdobą wnętrza. Wystrój pokoju służącego rodzinnym spotkaniom powinien być stonowany i gustowny, by sprzyjał różnym okolicznościom.

Jak urządzić jadalnię? Nowoczesny wystrój wnętrz

Nowoczesny wystrój wnętrz często wybierany jest przez młode, ceniące funkcjonalizm i design osoby. Jak urządzić jadalnię, wnętrze z pozoru klasyczne, by było oryginalne, modne, ale także rodzinne?

Nowoczesna jadalnia - aranżacja wnętrza

W modnie urządzonym mieszkaniu każdy detal wpływa na ogólny wygląd wnętrza. Nowoczesna jadalnia to oryginalna, niekiedy odważna aranżacja wnętrza o niestandardowych, ale nieprzypadkowych połączeniach.

Aranżacja kuchni - styl rustykalny

Aranżacja kuchni ciepłej, rodzinnej i pachnącej domową szarlotką to marzenie wielu osób. Styl rustykalny jest najodpowiedniejszy do urządzenia takiego wnętrza ze względu na swoje piękno, funkcjonalność i ponadczasowość.

Jadalnia diwy – styl francuski we wnętrzu

Styl francuski we wnętrzu to zawsze doskonały wybór dla miłośników elegancji i szyku. Jadalnia diwy łączy prostotę z finezją, dzięki czemu spożywanie posiłków nabiera nowego, niepowtarzalnego smaku.

Urządzanie mieszkania - nowoczesna jadalnia

Urządzanie mieszkania skupia się przede wszystkim wokół salonu, kuchni, sypialni i łazienki. Często jadalnia spychana jest na boczny tor. Nowoczesna jadalnia nie wymaga dużej ilości miejsca, może być miejscem rodzinnych spotkań, a w ciągu dnia także strefą pracy.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • MAX – PROFIL MEBLE
  • HYDROPOOL
  • OTIS
  • BARWA SYSTEM
  • WHAMAKU.PL
  • GROHE
  • HOUSE & MORE
  • FERRO
  • ELFA