Styl industrialny. Męska łazienka


Męska łazienka zwykle nie jest nastawiona na domowe spa i otaczające piękno. Jednakże mimo niedbania o detale, może być interesująca. Styl industrialny podkreśla charakter i atmosferę loftów, ale pasuje do właściwie każdego wnętrza. Liczy się projekt.
W ostatnim czasie bardzo popularne stały się lofty, których niestety w Polsce wciąż jest mało, a jeśli są, to ich ceny są wyższe niż w przypadku tradycyjnych mieszkań. Często wnętrzom wyglądającym jak opuszczone fabryki, którymi z resztą nierzadko bywają, nadaje się drugie życie poprzez styl industrialny, który z pozoru zimny i niedokończony, świetnie wygląda w nowoczesnych wnętrzach. Męska łazienka to idealne miejsce na designerską aranżację w owej stylistyce, niezależnie od tego w jakim typie budynku urządzamy wspomniane wnętrze.
Gres na podłodze świetnie współgra z surowością ściany z cegieł. Srebrne rury i inne, zwykle ukrywane instalacje, we wnętrzu tym pełnią rolę ozdoby. Wielkoformatowe płyty imitujące beton podkreślają aranżację. By nie zepsuć urządzonego wnętrza zabudowanym prysznicem, zastosowano zasłonę prysznicową z czarnego, mocnego materiału tekstylnego. Białe ręczniki umieszczone na żelaznej szafce wprowadzają świeżość i uporządkowanie do aranżacji.
Aranżacja wnętrza w klimacie nowojorskiego loftu wcale nie należy do szczególnie trudnych. Beton, cegła oraz wprowadzenie jasnych barw, które powiększą optycznie przestrzeń sprawią, że nawet skromne mieszkanie w bloku może przerodzić się w prawdziwie designerski loft. Jak urządzić nowoczesne wnętrze?
Gdy myślimy o lofcie, najczęściej od razu wyobrażamy sobie beton jako surowe wykończenie wnętrza. Intuicyjnie łączymy go także z cegłą, metalem i monochromatycznymi barwami. Jak się okazuje, beton wygląda fantastycznie także w zupełnie innych odsłonach. Zarówno miękkie tkaniny, jak i skóra czy drewno ocieplają zimny charakter betonu, tworząc razem jeszcze oryginalniejsze połączenia.
Styl industrialny narodził się w latach 50 i cechował się oryginalnie urządzonymi wnętrzami przez zamieszkujących je artystów. Dziś staje się coraz bardziej popularny, szczególnie jako aranżacja salonu. Kochają go indywidualiści i minimaliści.
Styl industrialny charakteryzuje surowość aranżacji, chłodna kolorystyka i brak niepotrzebnych ozdób. Czarne meble kuchenne o minimalistycznej formie idealnie wpisują się w te założenia.
Wystrój wnętrz w stylu industrialnym wygląda jak powstały przypadkowo. Aranżacja wymaga jednak dobrego zrozumienia i przemyślenia, by uniknąć chaosu, zwłaszcza w kuchni.
Nowoczesna sypialnia jest nieco industrialna, surowa, zimna. Jej minimalistyczny styl przyciąga uwagę i jest uwielbiany przez zwolenników nieszablonowych rozwiązań.
W prezentowanej aranżacji wnętrza wykorzystano elementy w stylu industrialnym i w stylu skandynawskim, ponieważ wnętrza niejednoznaczne pod względem stylistyki są ciekawe i świadczą o kreatywności ich twórców.
Projekt domu prezentujący styl industrialny charakteryzuje się dużą przestrzennością i wysokością pomieszczeń. Dom jednorodzinny w Żernikach Małych to doskonały przykład tego typu budownictwa.
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne
Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...
Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos
Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...