stronywnetrza.urzadzamy.pl

Stół drewniany do jadalni rustykalnej. Aranżacja wiejskiej jadalni

Fot.: JADIK

W rustykalnej jadalni, można postawić tylko stół drewniany, najlepiej dębowy. Aranżacja jadalni w wiejskim, tradycyjnym stylu wymaga stosowania naturalnych materiałów i wyraźnego odwołania do ludowych dekoracji.

Drewniane meble, surowe wykończenie ścian, sufitu i podłóg oraz oszczędne wyposażenie. To najistotniejsze cechy aranżacji wiejskiej jadalni. Wnętrza w rustykalnym stylu lubią także ludowe dekoracje w postaci regionalnych wzorów na materiałach. Obecne powinny też być suszone zioła. Wnętrze powinno być praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

Stabilny stół drewniany wykonany z litego drewna dębowego będzie odporny na przypadkowe otarcia, zadrapania czy rozlaną wodę. Po dodatkowej impregnacji, nie zostaną na nim tłuste czy kolorowe plamy pochodzące od potraw, soków i napojów.

Skansenowy wygląd wnętrza można przełamać za pomocą nowocześniejszych krzeseł tapicerowanych. Nie każdemu przypadła by tu ława drewniana, która lepiej wtopiłaby się w taką aranżację, ale każdemu należy się odrobina relaksu na miękkim krześle, podczas rodzinnego obiadu.

Dębowe stoły drewniane Casa firmy Jadik dostępne są w wielu naturalnych wybarwieniach, dlatego łatwo można je dobrać nie tylko do jadalni rustykalnej, lecz także do wnętrz urządzonych w innych stylach.

Źródło: JADIK

powiązane produkty
Dębowe stoły drewniane Casa JADIK
Dębowe stoły drewniane Casa JADIK

Dębowe stoły drewniane Casa wykonane są z litego drewna dębowego. Wybarwienia: wszystkie dębowe stoły drewniane dostępne są w następujących wybarwieniach: Aufheller, Light honey, Burgoundy antiek, Mice grey, Charcoal, Old whisky, Dark chocolate, Old white, Grafiet, Poole grey, Leem, Toscane antiek

inne inspiracje
Naturalne żaluzje drewniane w domu. Skandynawskie wnętrza

Skandynawskie wnętrza uwielbiamy za ich funkcjonalność i estetykę. Doskonale sprawdzają się w nich naturalne materiały. Żaluzje drewniane będą doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza w skandynawskim stylu.

Mała jadalnia - jak urządzić?

Nowoczesna jadalnia często nie zajmuje oddzielnego pokoju i znajduje się pomiędzy kuchnią a salonem. Nawet mała jadalnia jednoczy przy wspólnych posiłkach i podkreśla uroczysty charakter ważnych biesiad, dlatego tak ważne, by znalazło się dla niej miejsce w nawet najmniejszych wnętrzach.

Aranżacja jadalni - nowoczesne wnętrze

Coraz częściej nowoczesne wnętrze jest otwarte. W jednym pomieszczeniu mieści się kuchnia, salon i jadalnia. To dobry i ułatwiający życie pomysł. Aranżacja jadalni w oddzielnym pokoju wymaga bowiem dużego metrażu, co nie zawsze jest możliwe, a przecież miejsce do spożywania wspólnych posiłków jest bardzo ważne.

Krzesła i stoły drewniane w industrialnych aranżacjach wnętrz

Industrialne aranżacje wnętrz wymagają starannego zaplanowania wyposażenia. Krzesła i stoły drewniane o minimalistycznym wzornictwie doskonale wpasują się w przemysłowe pomieszczenia. W otoczeniu stalowych szyn, nie zawsze wygładzonych tynków i starych podłóg betonowych lub drewnianych, meble powinny być wykonane z naturalnych materiałów, bez dodatkowych detali dekoracyjnych.

Meble do jadalni. Aranżacja jadalni w stylu art déco

Aranżacja jadalni utrzymanej w stylu art déco jest sporym wyzwaniem dla projektanta lub użytkownika. Meble do jadalni w kunsztownym stylu, lecz dosyć proste i funkcjonalne, nie mogą być przypadkowe. Nie może w nich zabraknąć zdecydowanych kolorów i wyraźnych konturów.

Jadalnia w stylu skandynawskim. Aranżacje jadalni

W aranżacji jadalni można poczuć powiew Skandynawii. Odpowiednie dodatki i dekoracje sprawią, że jadalnia w stylu skandynawskim nie będzie pozbawiona naturalności przy jednoczesnym zachowaniem nowoczesnego designu z wpływami z innych stron świata. Należy jednak nie zapominać o zasadzie, że wszystkie elementy dekoracyjne powinny być wykonane z drewna, naturalnych tkanin i metalu.

Aranżacje kuchni i jadalni w loftowym stylu. Industrialne lampy i meble

Industrialne lampy i meble powinny być proste i funkcjonalne. Według zasad holederskiego designu aranżacje kuchni i jadalni w loftowym stylu powinny łączyć minimalistyczne wyposażenie z odważnymi kolorami, które sprawią, że wnętrze będzie bardziej inspirujące i ciekawsze.

Modna aranżacja jadalni, wyróżniająca się lekkością i świeżością

Aranżacja jadalni z wykorzystaniem pastelowych kolorów, przypadnie do gustu osobom młodym i energicznym. Proste kształty lekkich mebli do jadalni oraz wesołe akcenty nasyconych kolorami dodatków, to idealny sposób na niebanalny wystrój jadalni. Takie wnętrze jest nie tylko nowoczesne i dynamiczne, ale łatwo też zmienić jego wygląd niedużym kosztem.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • RAKO
  • SCHINDLER
  • ROCA
  • BOGATTI
  • ORGANIKA
  • 3M
  • MAX – PROFIL MEBLE
  • STONE MASTER
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA