stronywnetrza.urzadzamy.pl

Sprzęt AGD pomocny w noworocznych porządkach

zoom Sprzęt AGD pomocny w noworocznych porządkach
Fot.: HOTPOINT

Święta i Nowy Rok już za nami. Po zakończeniu okresu świąteczno-sylwestrowego, żałujemy, że tak szybko minął, bo przecież tyle wymagał przygotowań. Czas spędzony na gotowaniu, pieczeniu i generalnych porządkach nie mają już znaczenia – teraz przed nami noworoczne sprzątanie. Podajemy kilka wskazówek, w jaki sposób sprzęt AGD pomoże nam uporać się ze świąteczno-sylwestrowym bałaganem.

Zmywania zawsze jest bardzo dużo
Najpierw były uszka i pierogi, potem pieczone mięsa i sylwestrowe przekąski, a w każdym momencie, uwielbiane przez wszystkich, pachnące ciasta. To wszystko i wiele więcej podawaliśmy naszym bliskim przez ostatnie dni. Teraz po tych smakołykach zostało tylko wspomnienie i góra brudnych naczyń. Można pozmywać je ręcznie przez kilka godzin lub skorzystać z docenianej w takich chwilach zmywarki. Jeśli decyzję o jej zakupie podjęliśmy dopiero teraz, pamiętajmy aby wybrać taką, która poza normalną funkcją zmywania, ma także opcje dodatkowe. Na przykład zmywarki marki Hotpoint, dzięki technologii Zone Wash pozwalają wybrać, na którym koszu urządzenia ma koncentrować się moc zmywania w zależności od rodzaju naczyń i poziomu ich zabrudzenia. Wybrane modele zostały wyposażone w funkcję Active Oxygen, która w całkowicie naturalny sposób, rozkłada i usuwa do 70% nieprzyjemnych zapachów, w ciągu 24 godzin od załadunku.

Wygodne pranie
Okres świąteczny to czas, gdy na stołach układamy białe obrusy. Sami ubieramy się odświętnie, chętniej niż zwykle sięgamy po białe koszule. Jednak często już po chwili tego żałujemy, bo jak magnes przyciągają one uporczywe plamy z jedzenia. Najgorsze są te z czerwonego barszczu, smażonego karpia, wina czy coli. Później głowimy się jak ich się pozbyć. Hotpoint proponuje skuteczne rozwiązanie. Innowacyjna pralka tej marki ma specjalny cykl usuwania plam, nawet tych najbardziej uporczywych, bez konieczności stosowania wysokich temperatur. Radzi sobie z ponad setką najtrudniejszych zabrudzeń już w 20°C oraz umożliwia pranie w jednym cyklu odzieży białej i kolorowej, bez ryzyka zafarbowania. Umożliwia to szybkie nastawianie kolejnego prania, bez potrzeby mozolnego segregowania materiałów i kolorów.

Noworoczne zapasy
Nadmiarowe zapasy, które zostały po świętach, Sylwestrze i Nowym Roku pomieścimy w pojemnej lodówce. Jeśli rozważamy właśnie zakup nowej, wybierzmy taką, która nie tylko zmieści dużą ilość żywności, ale też będzie miała dodatkowe funkcje. Jak na przykład lodówka Hotpoint z technologią Active Oxygen, który powoduje, że produkty zachowują swoją naturalną świeżość do 9 dni, ograniczając rozwój bakterii o 90% i powstawanie nieprzyjemnego zapachu o 70%.·

Funkcjonalne rozwiązania marki Hotpoint sprawią, że noworoczne sprzątanie będzie znacznie łatwiejsze, a nam zostanie więcej czasu dla siebie i swoich bliskich w nowym 2016 roku!

Marka Hotpoint częścią Whirlpool Group.

Źródło: Hotpoint, www.hotpoint.pl

inne inspiracje
Domowe przyjęcia z kolekcją urządzeń kuchennych Franke Crystal

Domowe spotkania i przyjęcia towarzyszą nam cały rok. Miły czas w gronie rodziny czy przyjaciół, często wzbogacamy ciekawym pomysłem na poczęstunek lub – coraz popularniejszym – wspólnym gotowaniem. Testowaniu nowych przepisów i radości z odkrywania ciekawych smaków sprzyjają kuchnie otwarte, przestronne, wyposażone w elegancki i funkcjonalny sprzęt AGD.

Nowa kolekcja Franke Mythos. Spotkajmy się w kuchni

Współcześnie każdy dzień to wyzwanie, żyjemy szybko, posiłki jemy w biegu. Śniadanie na stojąco, w drodze do pracy, lunch przy biurku, tuż przed kolejnym spotkaniem. Dopiero w domu mamy czas by się odprężyć i delektować kolacją w gronie najbliższych. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń kuchenna staje się idealnym miejscem do odpoczynku, a produkty z nowej linii Franke Mythos pozwolą na wygodne przyrządzenie posiłków wraz z rodziną.

Jak urządzić małą kuchnię. Mała kuchnia z użytecznymi i komfortowymi meblami

Mała kuchnia sprawia często duży problem projektantom wnętrz. Szczególnie ważne jest jej dokładne zaplanowanie, gdy jest wykorzystywana często i intensywnie. Wtedy, jako pomieszczenie przeznaczone niemal wyłącznie do przygotowywania posiłków, powinna być funkcjonalna i ergonomiczna. Duże znaczenie ma również pojemność mebli kuchennych, tak aby nie zastawiać blatów, a nawet podłogi przedmiotami, których nigdy nie możemy zmieścić w szafkach w małej kuchni.

Inteligentna płyta indukcyjna – element wyposażenia kuchni

Nowym produktem marki Siemens jest płyta indukcyjna, która ma trzy strefy inteligentnego gotowania. Po wybraniu odpowiedniej temperatury za pomocą sterowania Dual lightSlider sensory umieszczone pod powierzchnią samoczynnie monitorują proces smażenia, dzięki czemu możemy cieszyć się idealnym efektem za każdym razem.

Marmur w kuchni – pomysł na aranżację kuchni

Marmur w kuchni doskonale sprawdzi się jako pokrycie ścian, podłóg czy blatu. Dzięki wykorzystaniu tego kamienia wystrój wnętrza stanie się bardziej luksusowy i elegancki.

Kuchnia wolnostojąca jako mocny element aranżacji kuchni

Kuchnia wolnostojąca to coraz bardziej popularny sprzęt AGD. Wprawdzie przywykliśmy do nieco innej formy – „kuchenki”, która w wielu domach doskonale sobie radzi, jednak stylowe kuchnie wolnostojące zyskują coraz większą rzeszę sympatyków.

Czarne szkło i stal szlachetna w nowoczesnej kuchni. Kolekcja Crystal Franke

Aranżacja kuchni, która łączy się z salonem, wymaga perfekcyjnego wykończenia każdego elementu wyposażenia. Sprzęt AGD z linii Crystal marki Franke sprawia, że część kuchenna nabiera szyku i niepowtarzalnego charakteru.

Okap wyspowy w nowoczesnej aranżacji kuchni

Nowoczesne aranżacje kuchni nie zawsze są projektowane według tradycyjnych standardów. Sufitowy okap wyspowy pozwoli na ustawienie płyty grzejnej w dowolnym miejscu wnętrza, dzięki niemu nie musimy z gotowaniem przysuwać się do żadnej ściany.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO