stronywnetrza.urzadzamy.pl

Sposób na oryginalne aranżacje restauracji – strukturalne ściany

zoom Sposób na oryginalne aranżacje restauracji – strukturalne ściany

Nietypowe faktury ściany, to chyba najprostszy sposób, na oryginalne aranżacje restauracji. Niebagatelna rolę odgrywa tu inwencja twórcza, bo na dostępność materiałów nie możemy narzekać.

Aranżacja restauracji, gdzie ludzie spożywają szybkie posiłki, nie jest łatwa. Wykonane ze stali i plastiku stołki barowe, w połączeniu z długimi, wąskimi, rytmicznie powtarzającymi się stołami, stwarzają atmosferę naznaczoną nerwowością i pośpiechem. Jednak ciepła kolorystyka i żółte światło pięknych lamp, dość skutecznie przełamują to nieprzyjemne wrażenie.

Dość ryzykownym posunięciem, dla aranżacji restauracji, byłoby użycie w takim miejscu dekoracji. Może, dlatego zdecydowano się tu na użycie mat ściennych firmy SIBU, które maja ciekawą fakturę Crepa. By nie przytłoczyć wnętrza, maty zastosowano na wybranych fragmentach ścian i mebli. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. Dobrze oświetlona strukturalna powierzchnia, nabrała głębi i dodała wnętrzu restauracji elegancji.

Dekoracyjne maty firmy SIBU mają różnorodną strukturę i wzory, dzięki czemu umożliwiają proste i niezwykle efektowne aranżacje restauracji i innych pomieszczeń.

inne inspiracje
Aranżacja restauracji – wybieramy podłogę do restauracji

Ważną kwestią w aranżacji restauracji jest podłoga, która powinna spełniać określone normy. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy jej wyborze.

Pomysł na kącik biurowy w salonie – biurka i krzesła do salonu

Znalezienie swojego miejsca do pracy w domu do najprostszych nie należy. Sprawdź, jaki mamy pomysł na kącik biurowy w salonie. Dzięki niemu twoja praca będzie komfortowa, a urządzanie odrębnego gabinetu okaże się zbędne. Prezentujemy biurka i krzesła do salonu, które odmienią formę twojej pracy.

Funkcjonalne meble biurowe. Nowoczesne stoły NANO

Meble biurowe, a szczególnie stoły będące biurkami poszczególnych pracowników powinny być dostosowane do rodzaju wykonywanej przy nich pracy. Najlepiej sprawdzają się meble, które łączą przestrzeń indywidualną i grupową, które są w pełni funkcjonalne w formie wolnostojącej, a także w połączeniu z innymi meblami.

Herbarciarnia Odette – świat roślin w centrum Warszawy

Odette Tea Room znajduje się w wieżowcu Cosmopolitan, w ścisłym centrum Warszawy. Głównym założeniem było stworzenie dwóch planów. Pierwszy z charakterystyczną tapetą w roślinne wzory (kultowy wzór Martinique – znany m.in. z Hotelu Beverly Hills), to tutaj zlokalizowano cztery stoliki, gdzie można konsumować ciastka lub jedną ze 100 rodzajów herbat z całego świata i przyglądać się zabytkowemu kościołowi na Placu Grzybowskim.  Drugi plan to kolor czerwony, gdzie zlokalizowano zaplecze i toalety.

Skórzana kanapa i szare ściany w aranżacji salonu

Komfort – skórzana kanapa, industrialny styl – szare ściany. Takie aranżacje salonu i przestrzeni mieszkalnej w ogóle, urządza się tak by nosiły znamiona cech osobowości żyjących w niej ludzi. Połączenie komfortu klasyki i surowej, industrialnej stylistyki wielkomiejskiego wnętrza – taka aranżacja salonu wiele mówi o charakterze i stylu życia, jaki prowadzi osoba mieszkająca w nim.

Futurystyczne aranżacje kuchni. Biała kuchnia z czarnymi meblami

Dość niezwykła aranżacja kuchni, świeża, a zarazem elegancka w swej prostocie. Oprócz nowoczesnych mebli kuchennych, duże wrażenie robi umieszczenie jadalni w otwartej przestrzeni ogrodu, które uzyskano dzięki przeszklonym ścianom domu. Propozycja skierowana do nowoczesnej rodziny, która spędza wspólnie dużo czasu w strefie dziennej.

Aranżacje kuchni – kuchnia w salonie czy salon w kuchni

Nowoczesne aranżacje kuchni charakteryzują się tym, że życie toczy się na otwartej przestrzeni mieszkalnej, w której wydziela się umownie strefy, roboczą czy rekreacyjną. Prowadzi to do zmiany myślenia o estetyce i wzornictwie mebli kuchennych czy przeznaczonych do salonu. Dziś muszą one tworzyć integralną kolorystycznie i stylistycznie całość.

Pomysły na aranżacje kuchni otwartych na salon

Najmodniejsze aranżacje kuchni otwartych na salon, oparte są o założenie, że kuchnia stanowi integralną część przestrzeni dziennej. Spędzamy tu w końcu sporo czasu. Zadbajmy więc, by meble kuchenne, kolorystyka ścian i charakter kuchni, były zgodne z temperamentem i stylem życia, jakie prowadzimy. Wówczas to miejsce będzie dla nas atrakcyjne i miłe.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • STOLBUD Włoszczowa
  • FERRO
  • KLOSE
  • DORMAX DESIGN
  • PARADYŻ
  • APM MORKOM
  • tesa tape
  • INVICTA SA
  • DENON