stronywnetrza.urzadzamy.pl

Ścienny kamień dekoracyjny jako dekoracja elewacji domu

Fot.: BRUK-BET

Ścienny kamień dekoracyjny na elewacji oraz dobrze dobrana kostka brukowa lub płyty kamienne są idealnym rozwiązaniem na dekoracyjną aranżację wejścia do domu. Nawet efektowne domy bez ciekawie zaprojektowanego wejścia mogą być odbierane jako nieatrakcyjne.

Wygląd otoczenia domu jest niemal tak samo istotny jak jego wnętrze. Dlatego zawsze należy się dokładnie zastanowić nad estetycznym urządzeniem przestrzeni wokół wejścia do domu. Ścienny kamień dekoracyjny położony na części elewacji zawsze podnosi atrakcyjność budynku. Szczególnie jest polecany na fundamentach oraz na innych charakterystycznych elementach konstrukcyjnych. Aby dom nie był zbyt mocno przytłoczony położonym na nim kamieniem warto pokrywać nim tylko mniejsze fragmenty. Idealnie nadają się do tego różne przybudówki, garaże, elementy małej architektury, a nawet kamieniem dekoracyjnym mogą być pokryte fragmenty odrodzenia.

Kostka brukowa oprócz bardzo ważnej funkcji praktycznej, ma również istotne walory estetyczne. Umiejętne ułożenie kostki wyznaczy w czytelny sposób ciągi komunikacyjne czy ułatwi odnalezienie przez gości głównego wejścia. Natomiast odpowiedni wybór spośród różnych materiałów i kolorów będzie decydował o charakterze aranżacji wejścia do budynku.

Źródło: BRUK-BET®

powiązane produkty
Kostki brukowe Nostalit BRUK-BET
Kostki brukowe Nostalit BRUK-BET

Kostki brukowe Nostalit® odwołują się do nostalgii za pięknem i klasyczną formą. Specyficzny charakter kostek brukowych wyrażają mocno zaokrąglone naroża i krawędzie, gładkie powierzchnie licowe oraz wąskie zamknięcie spoin. Siatka ukształtowana z kostek Nostalit® tworzy wspaniały rysunek bruku. Kostki o ...

inne inspiracje
Aranżacja otoczenia do domu. Kostka brukowa

Kostka brukowa obok roślin jest najistotniejszym elementem aranżacji otoczenia do domu. Staranne jej zaplanowanie pozwoli stworzyć piękne wrażenie na odwiedzających nas osobach już przed wejściem do wnętrza, a wiadomo, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • RUCKZUCK
  • ORAS
  • WOBELINE
  • SIA HOME FASHION
  • DPS
  • BRUK-BET
  • FOX
  • DUTCHHOUSE.PL
  • AMIX