stronywnetrza.urzadzamy.pl

Ścienne panele dekoracyjne – elegancki, industrialny akcent

zoom Ścienne panele dekoracyjne – elegancki, industrialny akcent
Fot.: LOFT DESIGN SYSTEM

Ścienne panele dekoracyjne o niepowtarzalnym wzorze struktury charakterystycznej dla odlewów betonowych stwarzają efekt industrialnego wnętrza. Panele ścienne są wykonane z kompozytów, dzięki czemu, w porównaniu do betonowych płyt są niewiarygodnie lekkie. W połączeniu z designerskimi meblami i klasyczną kolumną nadały one pomieszczeniu klimat surowy, a zarazem elegancki.

Nowoczesne meble zachwycą minimalistów swoją prostotą, a zarazem zaintrygują designerów awangardowym, wizjonerskim kształtem. Każdy element ma tu w sobie coś niesztampowego i osobliwego. Połączenie tych modernistycznych akcentów z klasyką w postaci antycznej kolumny czy pikowanej kanapy tworzy efekt ponadprzeciętnej elegancji pozostawionej w klimacie nowoczesnym.

Dominującym elementem jest tu jednak ta przyciągająca uwagę i skupiająca wzrok na dłużej ściana. Cechująca ją surowość przy pierwszym kontakcie zdumiewa, a przy każdym następnym coraz bardziej intryguje i zachwyca. Przywodzi na myśl futuryzm, prowadzący do pozostawienia za sobą wszelkich styli na rzecz poszukiwania nowych, niebanalnych i nieoczywistych. Inspiruje do spojrzenia w przyszłość i czerpania z niej twórczych impulsów. Niesamowite wrażenie dają stalowe elementy ozdobne, które nadają całemu wnętrzu szlachetnego charakteru.

Aranżacja przeznaczona jest dla miłośników minimalizmu o niekonwencjonalnym podejściu do architektury wnętrz. Zauważą ją zwolennicy klasycznego wystroju, którzy jednocześnie idąc z duchem czasu szukają prekursorskich rozwiązań na aranż swojego otoczenia.

Ręcznie wykonane ścienne panele dekoracyjne Loft Design Concrete nie wymagają żadnych dodatkowych systemów montażowych – jedynym potrzebnym do ich zmontowania materiałem jest klej. Kłopotu nie stanowi również docinanie płyt. Każdy może dostosować ich rozmiar zwykłą piłą do drewna. W przeciwieństwie do płyt betonowych, panele te są niewiarygodnie lekkie. W zależności od wielkości ich waga wynosi od 5 do 10 kg. Ponadto są one niepalne, całkowicie bezpieczne dla środowiska i wyjątkowo łatwe w obróbce i regeneracji. Mają także funkcję regulacji wilgotności w otoczeniu.
Panele Loft Concrete dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych:
• ivory white (złamana biel),
• dove grey (jasny szary),
• stone grey (ciemny szary).

Źródło: LOFT DESIGN SYSTEM

inne inspiracje
Blask w aranżacjach wnętrz. Drzwi na wysoki połysk

Błyszczące elementy nie są dedykowane wyłącznie do aranżacji wnętrz w stylu glamour. Drzwi na wysoki połysk lub lakierowane meble z powodzeniem można stosować w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach nadając im odważny i elegancki charakter. Drzwi wewnętrzne L-PROJEKT marki POL-SKONE to wyjątkowa kolekcja drzwi, które śmiałą stylistyką i blaskiem laminatu zmieniają oblicze pomieszczenia.

Nowoczesna aranżacja biura – dopasowana i elastyczna

Energetyzujące kolory, futurystyczne bryły, nowoczesna aranżacja przestrzeni pracy powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb, w pełni elastyczna. Biuro już dawno przestało być bezdusznym miejscem, którego wystrój nie ma znaczenia. To właśnie nietuzinkowa aranżacja pobudza pracowników do kreatywnego myślenia i podejmowania nowych wyzwań.

Białe lampy stojące i wiszące – stonowana aranżacja biura

Białe lampy stojące i wiszące zapewnią odpowiednie oświetlenie, a jednocześnie nie zaburzą koncepcji aranżacji wnętrza. Spokojna aranżacja biura notarialnego lub gabinetu, gdzie przyjmuje się gości i prowadzi ważne rozmowy, będzie sprzyjała skupieniu i nie będzie rozpraszała podczas omawiania poważnych tematów.

Jakie wybrać rolety? Rolety wolnowiszące czy w kasecie?

Jedną z pierwszych decyzji podczas wyboru rolet okiennych jest wybór ich rodzaju – czy mają to być rolety wolnowiszące czy w kasecie? Każde z tych rozwiązań ma swoje dobre strony, dlatego decyzja nie jest prosta.

Modułowe meble do poczekalni. Nowy porządek przestrzeni

Siedzenie to oczekiwanie, odpoczywanie w poczekalni biura, hotelowym lobby. Modułowe meble UPdown to nowy sposób aranżowania przestrzeni publicznych. Meble z kolekcji UPdown oznaczają się brakiem schematów. Modułowy charakter mebli umożliwia swobodę i dowolność w aranżowaniu wnętrz. Przemyślany design Hilary Birkbecka, twórcy kolekcji, zapewnia wygodę oraz ergonomię.

Donice do salonu i biura. Kwiaty doniczkowe w nowoczesnym wnętrzu

Kwiaty doniczkowe można spotkać niemalże w każdym domu czy mieszkaniu. Dekoracyjne donice do salonu i biura nie mogą być wybierane przypadkowo i ustawione w nieprzemyślane kompozycje. W ten sposób doniczki z kwiatami na pewno nie dodadzą uroku wnętrzu.

Szklane drzwi wewnętrzne i ściany. Aranżacje biur w szkle

Aranżacje biur z przeszkleniami cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Szklane drzwi wewnętrzne i szklane ściany dzięki swojej prostej formie, a także wielu możliwościom zastosowania idealnie wpisują się w nowoczesne wnętrza biurowe.

Architektura wnętrza: sufit napinany w recepcji

Recepcja to wizytówka każdej firmy. Zarówno wyposażenie, jak i architektura wnętrza tego typu powinny więc świadczyć o standardzie danej marki. Sufit napinany z odpowiednio zaakcentowanym oświetleniem może stać się efektownym zwieńczeniem aranżacji i – co więcej – dobrą inwestycją na lata.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO