stronywnetrza.urzadzamy.pl

Salon z aneksem kuchennym. Styl vintage we wnętrzach.

zoom Salon z aneksem kuchennym. Styl vintage we wnętrzach.
Fot.: Shutterstock.com

Salon z aneksem kuchennym optycznie powiększy pomieszczenie. Styl vintage we wnętrzach nada elegancji, ale w lekki sposób, z przymrużeniem oka.

Współcześnie często rezygnuje się z oddzielnych kuchni, bo zajmują dużo miejsca i ograniczają kontakt z czekającą na nas rodziną czy gośćmi. Cieszący się niesłabnącym powodzeniem aneks kuchenny z salonem, to doskonałe rozwiązanie dla wnętrz urządzonych w każdym stylu. Styl vintage we wnętrzach łączy w sobie elementy z przeszłości z nowoczesnym designem. Szara, starodawna tapeta ozdabia nie tylko ścianę, ale część wyspy od strony salonu.

 

Nowoczesne, lakierowane fronty kuchenne pełne ozdób w stylu vintage tworzą dobry duet z małymi, stylizowanymi płytkami ściennymi. By cała aranżacja nie była zbyt dosłowna, wyspa została zaprojektowana w starodawnym stylu. Dalszą część wnętrza stanowią duża, nowoczesna, czarna sofa i brązowy klasyczny fotel, tworząc razem aranżacyjny miszmasz, ale jednocześnie niezwykły styl. Tradycyjny stolik kawowy zamieniony na wielką, drewnianą skrzynię, wspaniale podkreśla charakter i duszę odkrywcy, mieszkańca tego miejsca.

inne inspiracje
Kuchnia klasyczna - aranżacja wnętrza

Kuchnia klasyczna przywołuje na myśl ciepło domowego ogniska i zapach świeżo pieczonego ciasta. Aranżacja wnętrza w tym stylu sprawdza się w domach jednorodzinnych, gdzie duża rodzina wspólnie gromadzi się przy gotowaniu.

Nowoczesna jadalnia - aranżacja wnętrza

W modnie urządzonym mieszkaniu każdy detal wpływa na ogólny wygląd wnętrza. Nowoczesna jadalnia to oryginalna, niekiedy odważna aranżacja wnętrza o niestandardowych, ale nieprzypadkowych połączeniach.

Domowe biuro - aranżacja wnętrza

Domowe biuro może służyć zarówno do pracy zawodowej, jak i miejsce wyciszenia, gdzie można przeczytać książkę, zapłacić rachunki i zrobić listę zakupów. Bez względu na to jak korzystamy z tego miejsca, aranżacja wnętrza powinna sprzyjać kreatywności i być funkcjonalna.

Nowoczesna jadalnia - aranżacja wnętrza

Nowoczesna jadalnia często umieszczona jest między kuchnią a salonem, co zdaje się mieć szereg zalet. Aranżacja wnętrza otwartego sprawia, że mamy kontakt z domownikami bez ograniczających ścian, co z kolei powiększa optycznie mieszkanie lub dom.

Aranżacja jadalni w stylu glamour

Styl glamour kusi swoją ekstrawagancją i nowoczesną elegancją. Aranżacja jadalni w taki sposób pozwala na cieszenie się urokami klimatycznego, starodawnego wnętrza w nowoczesnym wydaniu.

Styl skandynawski we wnętrzu. Piękny projekt sypialni

Styl skandynawski we wnętrzu sprawia wrażenie uporządkowanego, pełnego harmonii miejsca. Piękny projekt sypialni urządzonej na biało sprzyja relaksowi i pasuje do każdego wnętrza, zarówno przestronnego, jak i całkiem niewielkiego.

Aranżacja kuchni z salonem. Nowoczesny wystrój wnętrz

Nowoczesny wystrój wnętrz często zaczyna się od stworzenia otwartej przestrzeni. Open space tworzy przestronne i stylowe wnętrze, a aranżacja kuchni z salonem sprzyja rodzinnej integracji.

Aranżacja przedpokoju. Wnętrze w stylu glamour

Aranżacja przedpokoju jest tak samo ważna jak każdego innego pomieszczenia. Wnętrze w stylu glamour jest efektowne, eleganckie i stylowe, dlatego tak dobrze pasuje do przedpokoju, który zaprasza do środka domu.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DENON
  • PORCELANOSA
  • EPSON
  • DURABLE
  • HAGER POLO
  • WOBELINE
  • TERMA
  • Pracownia AGD
  • MAX – PROFIL MEBLE