stronywnetrza.urzadzamy.pl

Salon w blasku kryształów

zoom Lissy Meble Cube. Salon w blasku kryształów

Wnętrze otwarte na świat… Ogromne narożne okno sprawia, że salon robi wrażenie jeszcze bardziej przestronnego. Aranżacja takiego wnętrza powinna uwzględniać meble, które będą odpowiednio komponować się z tym żywym obrazem.

Okno odgrywa w pomieszczeniu bardzo ważną rolę, samo w sobie będąc oczywistą ozdobą, ulokowaną w ramy szarości. Dzięki niemu aranżacja mogła oprzeć się jedynie na dwóch barwach, które okazały się w zupełności wystarczające. Meble Cube firmy Lissy, wykonane z użyciem litego drewna dębowego i naturalnego forniru oraz markowych okuć firmy Hettich, sprawdziły się jako drugi bohater, idealnie komponujący się z otaczającą szarością. 
Uchwyty mebli zdobione kryształami Swarovskiego sprawiają, że wnętrze nabiera ekskluzywnego charakteru. Szklane półki i przeszklenia we frontach oświetlone lampkami LED pozwalają wyeksponować szklane naczynia. Kolejnym luksusowym akcentem mogą być wkłady z aksamitu w szufladach.
Meble Cube firmy Lissy to propozycja dla tych, którzy cenią urok naturalnego drewna i lubią łączyć prostotę z nowoczesnością osadzoną w luksusie. Aranżacja, w której prym wiedzie seria Cube, pozwoli stworzyć wnętrze ekskluzywne, a zarazem subtelne.

powiązane produkty
Meble do salonu Cube LISSY
Meble do salonu Cube LISSY

Meble do salonu Cube LISSY to idealne rozwiązanie dla osób ceniących piękno naturalnego drewna i połączenie prostoty z nowoczesnością w wystroju wnętrz. Piękne komody, RTV, witryny, barki obrotowe wyposażone w uchwyty z kryształami Swarovskiego z pewnością będą niezwykłą ozdobą każdego ...

inne inspiracje
VIDA - z miłości do wygody

Kolekcja mebli VIDA może służyć za wzorzec zarówno w dziedzinie designu jak i techniki. To niepowtarzalne połączenie komfortu i elegancji przeznaczone dla ludzi, którzy mają jasno określone priorytety.

Pomysł na kącik biurowy w salonie – biurka i krzesła do salonu

Znalezienie swojego miejsca do pracy w domu do najprostszych nie należy. Sprawdź, jaki mamy pomysł na kącik biurowy w salonie. Dzięki niemu twoja praca będzie komfortowa, a urządzanie odrębnego gabinetu okaże się zbędne. Prezentujemy biurka i krzesła do salonu, które odmienią formę twojej pracy.

Funkcjonalne meble biurowe. Nowoczesne stoły NANO

Meble biurowe, a szczególnie stoły będące biurkami poszczególnych pracowników powinny być dostosowane do rodzaju wykonywanej przy nich pracy. Najlepiej sprawdzają się meble, które łączą przestrzeń indywidualną i grupową, które są w pełni funkcjonalne w formie wolnostojącej, a także w połączeniu z innymi meblami.

Skórzana kanapa i szare ściany w aranżacji salonu

Komfort – skórzana kanapa, industrialny styl – szare ściany. Takie aranżacje salonu i przestrzeni mieszkalnej w ogóle, urządza się tak by nosiły znamiona cech osobowości żyjących w niej ludzi. Połączenie komfortu klasyki i surowej, industrialnej stylistyki wielkomiejskiego wnętrza – taka aranżacja salonu wiele mówi o charakterze i stylu życia, jaki prowadzi osoba mieszkająca w nim.

Sposób na oryginalne aranżacje restauracji – strukturalne ściany

Nietypowe faktury ściany, to chyba najprostszy sposób, na oryginalne aranżacje restauracji. Niebagatelna rolę odgrywa tu inwencja twórcza, bo na dostępność materiałów nie możemy narzekać.

Futurystyczne aranżacje kuchni. Biała kuchnia z czarnymi meblami

Dość niezwykła aranżacja kuchni, świeża, a zarazem elegancka w swej prostocie. Oprócz nowoczesnych mebli kuchennych, duże wrażenie robi umieszczenie jadalni w otwartej przestrzeni ogrodu, które uzyskano dzięki przeszklonym ścianom domu. Propozycja skierowana do nowoczesnej rodziny, która spędza wspólnie dużo czasu w strefie dziennej.

Aranżacje kuchni – kuchnia w salonie czy salon w kuchni

Nowoczesne aranżacje kuchni charakteryzują się tym, że życie toczy się na otwartej przestrzeni mieszkalnej, w której wydziela się umownie strefy, roboczą czy rekreacyjną. Prowadzi to do zmiany myślenia o estetyce i wzornictwie mebli kuchennych czy przeznaczonych do salonu. Dziś muszą one tworzyć integralną kolorystycznie i stylistycznie całość.

Pomysły na aranżacje kuchni otwartych na salon

Najmodniejsze aranżacje kuchni otwartych na salon, oparte są o założenie, że kuchnia stanowi integralną część przestrzeni dziennej. Spędzamy tu w końcu sporo czasu. Zadbajmy więc, by meble kuchenne, kolorystyka ścian i charakter kuchni, były zgodne z temperamentem i stylem życia, jakie prowadzimy. Wówczas to miejsce będzie dla nas atrakcyjne i miłe.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • RUCKZUCK
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • DOMOTEKA
  • Grupa Armatura
  • SANPLAST
  • PEKA
  • HEATROLL
  • ELKAMINO DOM
  • BOCONCEPT