stronywnetrza.urzadzamy.pl

Retro meble łazienkowe. Styl vintage we wnętrzach

zoom Styl vintage
Fot.: Marcin Czechowicz

Styl vintage we wnętrzach najlepiej wyraża się poprzez retro meble, które nadają stylizacji charakter i duszę.

Łazienki w stylu vintage są przede wszystkim niepowtarzalne. Ich fenomen polega na łączeniu dwóch stylów - starodawnego i nowoczesnego. Retro meble łazienkowe nadają wnętrzu elegancji, luksusu i wytworności. Aranżacje retro łazienki wyróżnia brak reguł. To od nas zależy, który element wnętrza postarzamy, a który wystąpi we współczesnej odsłonie.

 

Retro meble łazienkowe to przede wszystkim konsola, która posłuży za toaletkę czy szafkę, na której umieścimy umywalkę, także ludwikowski podnóżek czy też szereg dodatków, w postaci pozłacanych ram luster, kryształowych żyrandoli czy też dywanów, które swoim charakterem tworzą styl vintage we wnętrzach. Jeśli nie podchodzimy zbyt poważnie do aranżacji, warto wzbogacić ją o wręcz przerysowane, nowoczesne, choć stylizowane na starodawne – akcesoria, np. okazały żyrandol w stylu antycznym, zrobiony z... gumy lateksowej, do nadmuchania.

inne inspiracje
Aranżacja salonu - nowoczesne wnętrze i retro meble

Aranżacja salonu jest niezwykle ważna, bo to w nim przyjmujemy gości, odpoczywamy po ciężkim dniu i relaksujemy się. Bez wątpienia jego styl musi oddziaływać na nas pozytywnie. Nowoczesne wnętrze mimo swojego minimalizmu i chłodu, może być bardzo stylowe i eleganckie dzięki dodatkom w retro stylu.

Styl vintage we wnętrzach. Aranżacja jadalni

Styl vintage we wnętrzach tworzy niepowtarzalną atmosferę minionych czasów. Aranżacja jadalni w kolorze białym podkreśli jej minimalistyczny charakter.

Salon z aneksem kuchennym. Styl vintage we wnętrzach.

Salon z aneksem kuchennym optycznie powiększy pomieszczenie. Styl vintage we wnętrzach nada elegancji, ale w lekki sposób, z przymrużeniem oka.

Styl vintage we wnętrzach. Domowe biuro

Styl vintage we wnętrzach jest najczęściej wybierany przez indywidualistów. Jak stworzyć domowe biuro, by nie zaburzyć aranżacji nudnym, szablonowym kącikiem pracy?

Aranżacja salonu. Styl vintage we wnętrzach

Styl vintage we wnętrzach przełamuje sztampowość i pozwala na interesujące aranżacje. Aranżacja salonu w tym stylu jest elegancka, z pozoru starodawna, choć jednocześnie bardzo współczesna i odważna. Z pewnością dla ludzi z poczuciem humoru i dystansem.

Styl vintage we wnętrzach. Aranżacja kuchni

Styl vintage we wnętrzach to hołd świetności dawnych czasów. Aranżacja kuchni w ten sposób jest rzadko spotykana. Częściej możemy zobaczyć nowoczesne zabudowy, które czuwają nad względnym porządkiem i zajmują mniej miejsca.

Czarno-biała łazienka. Styl vintage we wnętrzach

Czarno-biała łazienka jest uniwersalna i ponadczasowa. Styl vintage we wnętrzach urządzonych w tych kolorach tworzy niezwykle efektowne aranżacje.

Łazienka vintage. Aranżacje łazienek

Łazienka vintage to gratka dla miłośników minionych epok. Przedstawiamy aranżacje łazienek, które z pozoru wyglądają identycznie, jednakże różni je bardzo ważna kwestia - jedna łazienka urządzona została na poddaszu. Styl ten pasuje do każdego wnętrza, co udowadniamy.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • SCHELL
  • Zelmer
  • MINERVA
  • MISE
  • SPOTLINE
  • AURORA TECHNIKA ŚWIETLNA
  • GORENJE
  • STONE MASTER
  • VERANO