stronywnetrza.urzadzamy.pl

Ręczniki i inne dodatki do łazienki. Łazienka w stylu glamour

zoom Ręczniki i inne dodatki do łazienki. Łazienka w stylu glamour
Fot.: VOSSEN POLSKA

Ręczniki, szlafroki, a także dywaniki łazienkowe są istotnym elementem aranżacji łazienki w stylu glamour. Aranżacja wnętrza, a szczególnie dodatki do łazienki wpływają w istotny sposób na charakter pomieszczenia. Kolorystyka ręczników i innych dodatków może oddawać nasz temperament lub sprawiać, że od rana będziemy czuli się bardziej wartościowi.

Ekskluzywna aranżacja łazienki w stylu glamour wymaga, aby wszędzie były niebanalne dodatki dekoracyjne. Często zapominamy w takim pomieszczeniu o elementach, które nie kojarzą się bezpośrednio ze sztuką aranżacji wnętrz, a które znacząco wpływają na postrzeganie łazienki. Ręczniki łazienkowe, dywaniki i szlafroki najczęściej są w łazience na widoku – zostawiamy je na różnych wieszakach, relingach czy nawet grzejnikach.

Nie przegap:
Dywaniki, ręczniki, szlafroki marki VOSSEN >>>
Przejrzyj inne aranżacje nowoczesnych łazienek >>>
Wybierz produkty przydatne w łazience glamour >>>

Często bardzo dokładnie planujemy, jakie w łazience glamour będą płytki, ceramika, a nawet rama lustra, a zapominamy o elementach, które także będą zawsze w łazience na pierwszym planie. Dlatego warto poświęcić na to trochę czasu i wybrać odpowiednie kolory, sprawdzić jakość materiału, z którego są wykonane, bo nawet niewielki ręcznik może zepsuć aranżację łazienki i przez wprowadzenie tam nieodpowiedniego koloru, łazienka zamiast być glamour będzie kojarzyła się z przesadą lub nawet bałaganem.

Źródło: VOSSEN POLSKA

powiązane produkty
Bawełniane ręczniki łazienkowe Dreams VOSSEN
Bawełniane ręczniki łazienkowe Dreams VOSSEN

Bawełniane ręczniki łazienkowe Dreams to pierwsza kolekcja Vossen wykonana ze 100% bawełny Pima. Bawełna PIMA wyróżnia się wyjątkowo długimi włóknami, dlatego kolekcja Dreams to bardzo szczególne, przytulne i wspaniałe ręczniki. Vossen Dreams, to najbardziej ekskluzywna i elegancka kolekcja dla osób ...

inne inspiracje
Projekty małych łazienek. Łazienka w stylu glamour

Projekty małych łazienek też mogą być stylowe. Dla wielbicieli dawnej świetności, łazienka w stylu glamour wydaje się być doskonałym pomysłem.

Aranżacja małej łazienki. Łazienka w stylu glamour

Łazienka w stylu glamour błyszczy, świeci, odbija światło. Trudno więc, by aranżacja małej łazienki obyła się bez ogromnego lustra, umieszczonego na całej głównej ścianie. Dzięki niemu pomieszczenie wydaje się większe oraz eleganckie.

Łazienka glamour. Wyposażenie łazienki i dodatki w stylu glamour

Styl glamour w łazience to umiejętnie dobrane kolory, meble i baterie łazienkowe. Łazienka glamour to bogate formy, blask i elegancja. Wnętrza glamour można stworzyć nawet na niewielkiej przestrzeni, wystarczy odpowiednio dobrać kolory i dodatki, a nawet nie wydamy fortuny na takie wyposażenie łazienki.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • PERFEXIM LTD
  • AMICA
  • STARKAM
  • LIBET
  • WILLOW HOUSE
  • IKEA
  • BARWA SYSTEM
  • ELEKTRA
  • ZKM