stronywnetrza.urzadzamy.pl

Przytulna sypialnia - elegancki wystrój sypialni

Fot.: Shutterstock.com

Do pełnego odpoczynku po dniu pełnym wrażeń niezbędna jest przytulna sypialnia. Bez względu na to, czy wybierzemy elegancki wystrój sypialni czy też bardziej nowoczesny, ważne by przestrzegać kilku prostych wskazówek, które pozwolą nam na cieszenie się domową oazą.

W aranżacji sypialni priorytetem powinien być nasz komfort, a dopiero w dalszej kolejności dodatki ozdabiające wnętrze. Przytulna sypialnia sprzyja dobremu, spokojnemu snu, dlatego urządzanie sypialni warto rozpocząć od wyboru najlepszego koloru przewodniego. Wspaniale w każdym stylu prezentują się brązy i ciepłe beże oraz ponadczasowa, neutralna biel. Pamiętajmy, że sypialnia powinna nastrajać nas pozytywnie, dlatego nie może być za ciemna.

 

Doskonale sprawdzą się zarówno farby, jak i tapety, które ocieplają wizualnie wnętrze. Drugim krokiem do stworzenia ciepłego wnętrza są miękkie tkaniny. Obowiązkowymi elementami oprócz standardowej pościeli są puszyste narzuty, koce i ozdobne poduszki. Ważne są także delikatne firany, które zadbają o elegancki wystrój sypialni i osłonią okna. W przytulnej sypialni wspaniale prezentować się będzie obity miękkim materiałem zagłówek łóżka, który stanie się także wygodnym oparciem, przydatnym przy oglądaniu telewizji czy czytaniu książki. Sypialnia to jedno z miejsc, w którym warto mieć puszysty dywan. Jego przeciwnikom i nie tylko, poleca się wybranie wysokiej jakości drewnianych desek podłogowych o ciepłym kolorze.

inne inspiracje
Najnowszy trend – sypialnia w stylu nowojorskim

Najnowszym trendem wchodzącym na polski rynek wnętrzarski są aranżacje w stylu nowojorskim. Jest to estetyka, która polega na umiejętnym połączeniu stylu z domową atmosferą wnętrza. Zaprezentujemy kilka wskazówek, jak zaprojektować sypialnię, która będzie łączyła klasykę z przytulnością.

Fioletowa sypialnia i niebanalne ściany w sypialni sposobem na aranżację

Fioletowa sypialnia już od jakiegoś czasu cieszy się ogromnym powodzeniem. Jest zmysłowa, tajemnicza i bardzo klimatyczna. Niebanalne ściany w sypialni staną się doskonałą ozdobą małego wnętrza.

Jak urządzić sypialnię? Pokój studenta

Jak urządzić sypialnię, w której to znajduje się pokój studenta lub innej, młodej osoby, która musi zagospodarować jak najkorzystniej małą przestrzeń? Aranżacja sypialni musi połączyć funkcjonalizm z oryginalnym wystrojem wnętrza.

Sypialnia w stylu rustykalnym

Sypialnia w stylu rustykalnym to genialny pomysł na ciepłą i klimatyczną aranżację wnętrza. Przytulność zapewnią delikatne, naturalne barwy i miękkie tkaniny.

Aranżacja sypialni - styl eklektyczny

Aranżacja sypialni to wieczny dylemat pomiędzy tym co funkcjonalne proste i wyciszające a piękne i efektowne. Styl eklektyczny to rozwiązanie dla każdego z głową pełną pomysłów.

Jesienne dekoracje sypialni

Chłodna jesień znacznie zniechęca do wychodzenia z domu. Długie noce sprzyjają pozostawaniu dłużej w łóżku, dlatego warto zadbać o oryginalny i przytulny wystrój sypialni. Klimatyczna sypialnia pozwoli na zregenerowanie sił i niedopuszczenie do popadnięcia w jesienną chandrę.

Sypialnia na poddaszu - jak urządzić?

Sypialnia na poddaszu jest coraz popularniejszym rozwiązaniem w domowych aranżacjach. Jak urządzić wnętrze, by było nie tylko klimatycznie i wygodnie, ale także pięknie i funkcjonalnie?

Aranżacja sypialni - styl klasyczny

Aranżacja sypialni powinna pasować do naszego stylu i charakteru. Osoby eleganckie o spokojnym usposobieniu chętnie wybiorą styl klasyczny, który pozwoli im na niczym niezmącony relaks i estetyczne doznania.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ROCKFON
  • KOLOROWYCH SNÓW
  • ADRIANA FURNITURE
  • ELEKTRA
  • PXF LIGHTING
  • MURASPEC
  • ASKOPOL
  • ENTELO
  • BESCO
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt