stronywnetrza.urzadzamy.pl

Projekt wyposażenia kuchni. Otwarte aranżacje kuchni z salonem

Fot.: Norbert Banaszyk/DADA

Ściana ze szkła z widokiem na taras może współtworzyć aranżacje kuchni z salonem. Wyposażenie wnętrz w tym stylu powiększa przestrzeń. Białe meble kuchenne wzmacniają ten zabieg, a jednocześnie porządkują powierzchnię.

Nowoczesne aranżacje kuchni zyskują na przestrzeni, otwierając się na pokój. Kuchnia otwarta na salon powinna mieć praktyczne wyposażenie, dlatego ważną rolę odgrywają tu nowoczesne meble kuchenne. Stanowiąc pełną zabudowę, efektywnie wykorzystują miejsce i organizują przestrzeń. Biała kuchnia może z powodzeniem połączyć się z pokojem, nawet gdyby był on urządzony w odmiennym stylu. Takie aranżacje kuchni z salonem mogą wykreować prawdziwe arcydzieła – piękne i praktyczne. W tym przypadku wyposażenie kuchni nie przewidziało miejsca na zbędne elementy, pamiątki i niepotrzebne ozdoby (umożliwiły to funkcjonalne szafki kuchenne).

Wystrój wnętrz widoczny na zdjęciu łączy dwie strefy, zachowując odrębność i niezależność każdej z nich. By aranżacje kuchni z salonem były jeszcze bardziej efektowne, należy dobrać odpowiednią podłogę. Betonowa posadzka, „biegnąca” przez cały dom, pozwoliła rozświetlić wnętrze i dodać mu przestronności. Meble kuchenne przyjęły nową funkcję – wykorzystanie górnej części zabudowy jako miejsca na książki zaskakuje, ale pozytywnie. Designerskie siedziska i funkcjonalny stół kuchenny na kółkach dopełniają całości i dobrze wyglądają na tle surowej podłogi. Nowoczesne kuchnie pełne światła mogą proporcjonalnie połączyć się z sąsiednim pomieszczeniem, co pozwoli wykreować tętniące życiem wnętrze domu. A jeśli rodzinny obiad urozmaica śpiew ptaków i widok na zielony ogród, do szczęścia nic już nie potrzeba.

inne inspiracje
Blat granitowy w białej kuchni

Biała kuchnia nadal jest modna. Zastanawiając się nad tym jaki blat do kuchni wybrać, warto wziąć pod uwagę styl aranżacji wnętrza. Blat granitowy będzie doskonale pasować zarówno do mebli kuchennych na wysoki połysk, jak i bardziej klasycznego wystroju.

Jasna kuchnia otwarta na salon: aranżacja kuchni w odcieniach beżu i bieli

Kuchnia otwarta na salon sprawia, że oba pomieszczenia wzbudzają wrażenie bardziej przestronnych. Odczucie większej i bardziej oświetlonej przestrzeni potęguje wykorzystanie odcieni beżu oraz bieli w aranżacji kuchni. Jasne meble kuchenne w ponadczasowej kolorystyce podkreślą elegancki charakter wnętrza i nadadzą mu nowoczesnego sznytu.

Biało-brązowa kuchnia z turkusowymi dodatkami – pomysł na nowoczesne wnętrze

Biało-brązowa kuchnia z turkusowymi dodatkami jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym stworzyć nowoczesne i estetyczne wnętrze. Kolor turkusowy wyjątkowo modny w tym sezonie znakomicie dopełni mleczno-białą aranżację.

Biało-czarna kuchnia. Nowoczesne wyposażenie kuchni

Biało-czarna kuchnia jest rozwiązaniem ponadczasowym, a także bardzo modnym. Nowoczesne wyposażenie kuchni utrzymane w kontrastowej kolorystyce sprawdzi się zarówno w otwartych, jak i zamkniętych wnętrzach.

Kolory do kuchni – meble kuchenne w kolorze lata

Jakie wybrać kolory do kuchni, aby zachęcały nas do gotowania i spędzania w niej czasu? Meble kuchenne w barwach lata sprawią, że nasze samopoczucie zawsze będzie optymistyczne i pełne energii.

Aranżacja nowoczesnej kuchni. Pomysł na różową kuchnię

W kilku ostatnich sezonach, trendem aranżacyjnym jest biel, która dominuje we wszystkich typach pomieszczeń. Dla miłośników nowych rozwiązań, którzy cenią niepowtarzalne aranżacje kuchni, proponujemy pomysł na różową kuchnię, która zachwyci nowatorskim podejściem oraz niebanalną estetyką. Nowoczesna kuchnia w takim wydaniu będzie dawała nieopisaną radość z gotowania.

Pomysł na minimalistyczną białą kuchnię urządzoną w stylu skandynawskim

Biała kuchnia jest ponadczasowym rozwiązaniem i sprawdzi się w domach urządzonych w każdym stylu. Aranżacja kuchni w takiej kolorystyce sprawdzi się w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Biała kuchnia zda egzamin jako pomieszczenie zamknięte, działając jednocześnie na jego korzyść, ponieważ biel powiększa optycznie wnętrze. Taki wariant będzie także doskonałym pomysłem na kuchnię połączoną z salonem. Biel idealnie współgra z salonem zaaranżowanym w każdym stylu. Jeśli jesteś miłośnikiem bieli sprawdź, jak urządzić białą kuchnię, aby była funkcjonalna i estetyczna.

Aneks kuchenny i salon, pomysł na aranżację wnętrza

Łączenie aneksu kuchennego i salonu to obecnie częsta metoda oszczędzająca miejsce w mieszkaniu. Aranżacja wnętrza pełniącego rolę dwóch, odległych od siebie funkcjonalnie pomieszczeń to zadanie, które wymaga pomysłu i zaplanowania. W przeciwnym razie kompleks może okazać się nieprzydatny i niefunkcjonalny.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • FIBARO
  • BELLDECO
  • ASTRALPOOL
  • CAD PROJEKT K&A
  • NOCLAF
  • VILLEROY & BOCH
  • MURASPEC
  • UNIMEBEL
  • REJS