stronywnetrza.urzadzamy.pl

Praktyczna wyspa kuchenna z blatem i zlewozmywakiem

Fot.: BLANCO

Wyspa kuchenna z blatem roboczym i wielofunkcyjnym zlewozmywakiem jest bardzo ergonomiczna. Praktyczna kuchnia z wyspą przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi ze względu na wygodę przygotowywania posiłków. Podczas gotowania wszystkie podstawowe produkty możemy rozmieścić w zasięgu ręki.

Funkcjonalny zlewozmywak jest podstawowym elementem wyposażenia każdej kuchni. Zmywarka nie zrobi za nas wszystkiego, potrzebne jest nam miejsce, gdzie można wykonywać różne czynności. Oprócz zmywania, często potrzebujemy coś pokroić, posiekać i odsączyć. Najwygodniej będzie, jeśli to wszystko będzie można zrobić w jednym miejscu, a do tego w tym samym czasie. Taki praktyczny zlewozmywak powinien mieć obszerną komorę główną, strefę roboczą i ociekacz, wtedy wszystkie niezbędne czynności przygotowujące żywność do gotowania można zrealizować na niewielkiej przestrzeni, którą łatwo utrzymamy w czystości.

Zlewozmywak BLANCO Trisona 6 S ma zaprojektowaną funkcjonalną przestrzeń roboczą z dopasowaną deską do krojenia i odsączarką. Praktyczny zlewozmywak został uzupełniony komfortową baterią z wyciąganą wylewką BLANCO Tivo-S. Jej wykończenie jest dopasowane kolorystycznie do zlewozmywaków z kompozytu Silgranit® PuraDur®, dzięki czemu zestaw zlewozmywaka z baterią stanowi spójny element wyposażenia nowoczesnej kuchni.

Nawet w dużych kuchniach, gdzie można zastosować obszerne blaty, warto główny obszar roboczy zaplanować w jednym, niedużym miejscu. Unikamy w ten sposób niepotrzebnego chodzenia po poszczególne produkty, co w ciągu całego dnia, może przełożyć się na męczące kilometry. Świetnie do tego nadaje się przemyślana wyspa kuchenna z blatem i komfortowym zlewozmywakiem. Praktyczna kuchnia to nie tylko wielofunkcyjny sprzęt AGD, lecz również przemyślany projekt aranżacji kuchni.

Źródło: COMITOR

inne inspiracje
Zlewozmywaki Franke Antea – trwałe i piękne na lata

Szwajcarski producent urządzeń kuchennych Franke, wprowadza właśnie do sprzedaży najnowszą serię zlewozmywaków wbudowywanych – Antea. Wykonane z niezwykle trwałego i wytrzymałego kompozytu granitowego Fragranit Plus, dostępne w kilku różnych wersjach i rozmiarach, zaprojektowane zostały z myślą o komforcie użytkowym.

Biała, otwarta kuchnia z wyspą w stylu loftowym – nowoczesne wnętrze

Biała kuchnia z wyspą urządzona w stylu loftowym to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią minimalizm, prostotę oraz funkcjonalność przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego charakteru wnętrza.

Minimalistyczne baterie w nowoczesnej kuchni

Minimalistyczna aranżacja nowoczesnej kuchni przeważnie oznacza maksymalną wygodę. Projektanci wnętrz kładą nacisk na optymalne wykorzystanie przestrzeni przeznaczonej do przechowywania, dbając o jak najlepsze zagospodarowanie wnętrza brył kuchennych mebli.

Aranżacja kuchni – dekoracje i dodatki

Przemyślana i oryginalna aranżacja kuchni to wyzwanie dla niejednego użytkownika. Choć w pomieszczeniu tym smaczne powinny być przede wszystkim dania, ciekawie zaaranżowany wystrój kuchni sprawi, że czas spędzony podczas przyrządzania i spożywania posiłków będzie dużo przyjemniejszy. Wystarczy pomysł oraz kilka starannie dobranych dekoracji i dodatków, aby wnętrze kuchni stało się nie tylko funkcjonalne, ale i apetyczne.

Modna kuchnia, czyli białe meble kuchenne z fuksją

Białe meble kuchenne są jednymi z najczęściej wybieranych. Czasem jednak stają się zbyt popularne. Jeśli ważna jest dla nas modna kuchnia w bieli, warto pomyśleć o dołączeniu akcentów w innych, mocnych i nasyconych kolorach.

Nowoczesna aranżacja kuchni - białe meble kuchenne w roli głównej

Nowoczesna aranżacja kuchni to zwykle minimalistyczne formy i intrygujące zestawienia. Białe meble kuchenne w towarzystwie mocnego akcentu kolorystycznego są ciekawym pomysłem na modny wygląd wnętrza.

Nowoczesna kuchnia z wyspą - białe meble kuchenne

Nowoczesna kuchnia z wyspą to jeden z najpopularniejszych trendów, który podbija serca coraz większej ilości osób, tak jak zresztą białe meble kuchenne, które stały się synonimem minimalistycznego wnętrza.

Carga i systemy szuflad w nowoczesnej kuchni

Nowoczesne systemy do mebli pozwalają na optymalną organizację przestrzeni kuchni. Nowoczesna kuchnia wyposażona w carga i systemy szuflad pozwoli bardzo dobrze rozmieścić wszystkie naczynia i produkty spożywcze.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • DEANTE
  • PXF LIGHTING
  • JADIK
  • ADRIANA FURNITURE
  • MOZAIKOWE.PL
  • OSPEL
  • ŚWIATŁY
  • Twoja Inspiracja
  • MARDOM