stronywnetrza.urzadzamy.pl

Pomysłowy wystrój wnętrz. Meble do sypialni na poddaszu

zoom Pomysłowy wystrój wnętrz. Meble do sypialni na poddaszu
Fot.: Piotr Mastalerz

Aranżacja sypialni na poddaszu może być naprawdę przyjemna, a skosy nie muszą jej utrudniać. Wystrój wnętrz powinien być jednak praktyczny, a meble do sypialni – odpowiednio usytuowane.

Taki wystrój wnętrz jest jak najbardziej funkcjonalny, gdyż wykorzystuje wszelkie zakamarki poddasza. Łóżko do sypialni idealnie mieści się pod skosem, a pozostałe elementy wyposażenia są odpowiednio usytuowane.

W tym wnętrzu rządzi drewno: podłoga, meble i oczywiście belki konstrukcji dachu. Aranżacja sypialni zgrabnie komponuje się pod względem kolorystycznym, a bardzo dobrym zabiegiem okazało się zastosowanie bieli, która optycznie powiększyła wnętrze. Wystrój pokoju uwzględnił kącik do pracy zaaranżowany pod oknem. To najlepsze miejsce dla niego – w każdej chwili można oderwać wzrok od monitora i pozwolić oczom na odpoczynek, obserwując rozpościerający się za szybą krajobraz. Aranżacja sypialni została wzbogacona o kilka charakterystycznych detali: oryginalny stojak na podręczne drobiazgi, skórę na podłodze, lampę nocną i różową narzutę. Pokój – mimo że zlokalizowany na strychu – jest bardzo przestrzenny, co udało się osiągnąć dzięki temu, że meble do sypialni i pozostały sprzęt został rozstawiony w przemyślany sposób. Dodatkowo okno dachowe okazało się skutecznym sposobem na doświetlenie wnętrza. Aranżacja sypialni w tym stylu zadowoli minimalistów, którzy na zajmowanej przestrzeni potrzebują mieć tylko najbardziej potrzebne wyposażenie.

Tego typu wystrój wnętrz wymaga, by zachować odpowiednie proporcje i podczas wprowadzania do wnętrza nowoczesnego wyposażenia nie odebrać strychowi oryginalnego charakteru. A zatem należy zadbać, by meble do sypialni i cała aranżacja wnętrza była odpowiednio skomponowana.

inne inspiracje
Sypialnia na poddaszu – jak urządzić sypialnię na poddaszu

Sypialnia na poddaszu z oknami wychodzącymi na niebo stanowi idealną przestrzeń dla wszelkich dekoratorskich pomysłów. Szukając sposobu na to, jak urządzić sypialnię na poddaszu, można mieć obawy przed aranżacją pomieszczeń ze skosami, jednak warto przygotować dobry plan i zabrać się do pracy. Pomoże nam w tym garść eksperckich podpowiedzi.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • VDS
  • DURABLE
  • JAGA
  • ECOPHON
  • VESCOM
  • TERMA
  • KARGAS PROFIL
  • ŚNIEŻKA
  • DÖLLKEN