stronywnetrza.urzadzamy.pl

Pomysł na salon w stylu glamour. Aranżacja jadalni

zoom Pomysł na salon w stylu glamour. Aranżacja jadalni
Fot.: Shutterstock.com

Aranżacja w stylu glamour to idealne rozwiązanie dla wnętrz reprezentacyjnych jak salon czy jadalnia. To w nich organizujemy przyjęcia i przyjmujemy gości. Dobrze, by były eleganckie i stylowe, co nie oznacza nienowoczesne.

Często urządzane są razem salon z jadalnią. Jest to miejsce, w którym zarówno przyjmujemy gości, jak i sami spędzamy najwięcej czasu. Jeśli nie wiemy, w jakim stylu urządzić wnętrze, dobrym pomysłem może okazać się glamour, który jest zarówno elegancki, ale także gustowny. Mimo nawiązań do starodawności jest również bardzo nowoczesny, bazując na najlepszych rozwiązaniach z każdego stylu.

Pomysł na salon w stylu glamour jest idealny dla osób niemogących się zdecydować pomiędzy dwiema skrajnościami, jakimi są style retro i nowoczesny. Styl glamour we wnętrzach wyróżniają pikowania, okazałe żyrandole i połyskujące dodatki. Aranżacja jadalni w tym stylu będzie bardzo modna, pozostając jednocześnie elegancką. Bardzo nowoczesne aranżacje wnętrz nie kipią już złotem, a przejawiają swój blask w lakierowanych frontach, stalowych elementach stołu czy kuchni. Ciemnofioletowe krzesła współgrają z frontami kuchennymi w tym samym kolorze, przez co całość pozostaje utrzymana w dobrym guście.

inne inspiracje
Jak urządzić salon w stylu awangardowym? Klasyka i nowatorstwo w salonie

Nowoczesna aranżacja salonu w stylu awangardowym jest połączeniem klasyki z odrobiną finezji. Pomysł na salon urządzony w ten sposób wcale nie musi obfitować w wymyślne kompozycje. Klasyczne meble urozmaicone ciekawą kolorystyką to idealny pomysł na oryginalny wystrój wnętrz.

Salon w stylu retro, czyli klasyczny pomysł na salon

Salon w stylu retro jest elegancki, gustowny i ponadczasowy. Pomysł na salon urządzony w ten sposób nie musi obfitować w przesadzone, pałacowe dodatki. Klasyczna aranżacja ze starodawnymi akcentami stworzy klimatyczne miejsce dla wielopokoleniowej rodziny.

Pomysł na salon - styl skandynawski

Zanim przystąpimy do remontu, ważne abyśmy sprecyzowali swój pomysł na salon. Zupełnie inaczej wygląda bowiem styl skandynawski niż vintage czy kolonialny. Ważne, by skupić się, czego wymagamy od wnętrza i jakie kolory w nim wpływają na nas pozytywnie.

Jak urządzić salon? Nowoczesna aranżacja salonu

Jak urządzić salon zgodnie ze współczesnymi trendami, ale także pełen ciepła i stylu? Nowoczesna aranżacja salonu z eklektycznymi dodatkami to doskonały pomysł na oryginalne wnętrze.

Jak urządzić salon? Stylowy wystrój wnętrza

Jak urządzić salon doskonały do odpoczynku i przyjmowania gości? Stylowy wystrój wnętrza zapewnią jasne barwy i subtelne dodatki. Dzięki temu wnętrze będzie nie tylko bardziej eleganckie, ale także optycznie większe i jaśniejsze, co bez wątpienia sprzyja lepszemu relaksowi.

Jak urządzić jadalnię? Stylowe wnętrze

Trudno wyobrazić sobie stylową jadalnię bez stołu, przy którym możemy wspólnie biesiadować. Jak urządzić małą jadalnię w sposób estetyczny i funkcjonalny?

Jadalnia z salonem - pomysł na wnętrze

Jadalnia z salonem to wygodny i elegancki pomysł na wnętrze, które właśnie tak zaprojektowane jest już niemalże standardem w naszych domach. Jadalnia w stylu skandynawskim, dzięki swoim barwom, powiększy optycznie zbyt małe pomieszczenia oraz doda salonowi szyku.

Urządzamy salon - aranżacja pokoju dziennego

Gdy urządzamy salon, z którego korzystać ma nie tylko jedna osoba, a wielopokoleniowa rodzina, ważne, by aranżacja pokoju dziennego była klasyczna i odpowiadała każdej z grup wiekowych. Jak to zrobić? Oto nasz pomysł na salon.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • GRESPANIA
  • KNAUF AMF
  • SCHODY LEMPA
  • BRITOP LIGHTING
  • LNIANY ZAUŁEK
  • FOREST POLSKA
  • SCHELL
  • BAUFORMAT
  • MURASPEC