stronywnetrza.urzadzamy.pl

Przechowywanie – funkcjonalne szuflady w szafach z drzwiami przesuwanymi

zoom Pomysł na przechowywanie – funkcjonalne szuflady w szafach z drzwiami przesuwanymi
Fot.: Hettich

Szafy wyposażone w przesuwane drzwi są bardzo praktyczne – przy pomocy jednego ruchu możemy schować krępujący nas chaos i bałagan. Widoczne są jedynie piękne drzwi wykonane z lacobelli, płyt drewnopochodnych czy luster. Wszystko to, co niekoniecznie chcielibyśmy pokazywać ukryte jest wewnątrz mebla. Funkcjonalne szuflady są doskonałym pomysłem na przechowywanie przedmiotów przy jednoczesnym zachowaniu porządku.

Nowoczesne systemy, w które wyposażone są szafy przesuwne pozwalają na delikatne i ciche zamykanie frontów, dzięki czemu tworzy się jedna płaszczyzna, a szczelina między płytami jest niewidoczna.

 

Nowoczesne szafy z drzwiami przesuwanymi

Przechowywanie rzeczy w szafach i utrzymanie ich w porządku nie należy do rzeczy prostych. Szczególnie, jeśli do dyspozycji pozostaje nam zwykły drążek i kilka półek. Nic więc dziwnego, że producenci nowoczesnych szaf z drzwiami przesuwanymi w ostatnim czasie postawili na szuflady wewnętrzne, które są funkcjonalne, wygodne i estetyczne.

 

Szuflady wewnętrzne – przechowywanie w szafie

Funkcja dopasowania wysokości szuflady do przechowywanych przedmiotów jest niewątpliwym atutem, ponieważ zdecydowanie ułatwia to utrzymanie porządku. Szuflady wewnętrzne wyposażone w system typu ArciTech czy InnoTech Atira firmy Hettich można indywidualnie dopasować do rozmiarów rzeczy, które chcemy przechowywać. Dzięki temu możemy swobodnie otwierać je i zamykać.

Elementami poprawiającymi komfort użytkowania oraz usprawniającymi utrzymanie porządku są funkcjonalne organizery z przegrodami wewnątrz szuflad lub stabilizatory utrzymujące produkty w pionie (bardzo przydatna opcja w kuchni lub łazience). Przegródki są szczególnie przydatne przy przechowywaniu drobnych rzeczy, takich jak biżuteria, bielizna czy przybory do szycia.

Kiedy nasze szuflady są funkcjonalnym narzędziem przeznaczonym do przechowywania, warto zadbać, aby stały się także eleganckim elementem wyposażenia. Jest to możliwe, ponieważ szuflady wewnętrzne ArciTech i InnoTech Atira mogą mieć piękne szklane lub drewniane boki, relingi dodające lekkości, a dzięki indywidualnemu doborowi materiału na przedni front mogą zachwycać swoim wyglądem nawet przy otwartych drzwiach szafy.

Niewątpliwym walorem szuflad Hettich jest także techniczne podejście do użytkowania. Ciche działanie oraz amortyzacja podczas domykania sprawiają, że korzystanie z produktu jest dużo bardziej komfortowe. Zaletą jest także system otwierania bez uchwytów Push to open, który rozwiązuje problem zaczepiania uchwytu o front szafy.

Praktyczne w użyciu oraz estetyczne szuflady wewnętrzne ukryte za frontem mebla wprowadzają w mieszkaniu porządek i ułatwiają znalezienie czegoś w pośpiechu. Kiedy wszystko jest na swoim miejscu, jesteśmy spokojniejsi i mniej zestresowani wszechogarniającym nas bałaganem.


Źródło: HETTICH

inne inspiracje
Detal funkcjonalny - drzwi przesuwne

Elementem wyposażenia, który zwiększa funkcjonalność wnętrza, a jednocześnie pomaga efektownie podkreślić jego charakter, są drzwi przesuwne. Możliwość wykonania według indywidualnego zamówienia sprawia, że wygląd drzwi przesuwnych można dopasować do wystroju dowolnego pomieszczenia.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • VILLA GLASS STUDIO
  • UNIDOR
  • SANITEC KOŁO
  • ROCA
  • MEBEL RUST
  • VDS
  • VERANO
  • ROCKFON
  • BLOMUS POLSKA