stronywnetrza.urzadzamy.pl

Płytki ceramiczne – doskonała oprawa wnętrza

zoom Kerpol Wood RAKO. Płytki ceramiczne – doskonała oprawa wnętrza
Fot.: KERPOL

Każde pomieszczenie wymaga specjalnej oprawy. Aranżacja podłóg i ścian oraz wybór materiałów, jakimi zostaną one pokryte, powinna stanowić zatem jeden z głównych punktów podczas wykończenia i wyposażenia wnętrza.

Płytki ceramiczne przybierają dziś różne formy i kolory, czasem bardzo niestandardowe, dzięki czemu aranżacja może być ciekawsza i efektowniejsza. Są one coraz częściej wykorzystywane w salonach i innych pomieszczeniach, nie tylko w łazienkach i kuchniach. Płytki ceramiczne Wood marki Rako, na ścianie dzielącej kuchnię i przedpokój, są tego doskonałym przykładem. Pełnią one we wnętrzu niejedną funkcję. Dzięki takim właściwościom jak niepalność, nietoksyczność i odporność na zabrudzenia świetnie sprawdzają się w kuchni. Z drugiej strony – bez wątpienia pełnią funkcję dekoracyjną. Płytki ceramiczne Wood do złudzenia bowiem przypominają drewno, przez co stanowią nie tylko ozdobę obu pomieszczeń, ale również wizualnie ocieplają wnętrze. 
Płytki Wood firmy Rako sprawdzą się w roli niezwykłej oprawy i zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Aranżacja każdego wnętrza stanie się dzięki nim prawdziwą przyjemnością, a efekty – na pewno będą zaskakujące!

inne inspiracje
Kremowe płytki ceramiczne do nastrojowej aranżacji łazienki

Wybór płytek ceramicznych nie jest łatwy, szczególnie gdy nie możemy zdecydować o charakterze aranżacji łazienki. Jakie płytki sprawdzą się we wnętrzu nastrojowym, eleganckim czy minimalistycznym? Możemy przyjąć, że w nastrojowej łazience musi panować harmonia, a swobodne zestawianie płytek i dekorów powinno pozwalać na stworzenie pomieszczenia, które rozbudzi naszą wyobraźnię.

Niezwykłe płytki ceramiczne – melancholijne piękno secesji

Główną rolę w tej aranżacji łazienki grają płytki ceramiczne z nowej linii Carrara Tubądzin. Dzięki nim stworzono aranżację luksusowej, białej łazienki, dedykowaną wielbicielom klasyki z domieszką secesji.

Betonowe płytki ceramiczne i dodatki do aranżacji łazienki w stylu techno

Odważne połączenie szarości i struktury betonu, którego imitacją są płytki ceramiczne z dodatkami w stylu techno, tworzy aranżację łazienki o niezwykle interesującym klimacie. Kolorystyka i nietypowy deseń ścian wysuwają się wyraźnie na plan pierwszy tej stylizacji skierowanej do aktywnego i młodego odbiorcy, zafascynowanego nowoczesnością.

Pomarańczowy kolor kuchni. Słoneczne aranżacje kuchni

Apetyczny kolor pomarańczy świetnie nadaje się jako kolor kuchni. Aranżacja kuchni z pomarańczowymi płytkami ceramicznymi dodaje energii i optymizmu.

Przestrzeń i czysta forma – idealna aranżacja łazienki

Aranżacja łazienki jasna i przestronna to propozycja dla tych, którzy preferują minimalizm i proste, czyste formy. Jednak nawet taka aranżacja może być ciekawa, jeśli odpowiednio dobierze się poszczególne jej elementy.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • ADAH
  • PARADYŻ
  • POSTERVILLE
  • SCHELL
  • MOZAIKOWE.PL
  • RAUMPLUS
  • GLASIMO
  • SCHNEIDER ELECTRIC
  • FERRO