stronywnetrza.urzadzamy.pl

Oszczędne wnętrze. Aranżacja sypialni w minimalistycznym stylu

zoom Rolety Gardinia Mini

Aranżacja sypialni w minimalistycznym stylu opiera się na połączeniu pastelowych barw oraz stonowanego wyposażenia wnętrza. Tak urządzona sypialnia nie musi być jednak nudna, jeśli zastosuje się w niej odpowiednie tło. Jak przy każdej aranżacji, warto również pomyśleć o energooszczędnych rozwiązaniach.

Idealny „podkład” dla jasnych detali stanowią podłoga oraz jedna ze ścian. Dzięki temu aranżacja sypialni nabiera pewnej wyrazistości i indywidualnego charakteru. Efekt spójności pomagają osiągnąć rolety Mini Thermo firmy Gardinia, które przesłaniają jedynie szybę i otwierają się razem z oknem. Zastosowana roleta Thermo pomoże latem utrzymać w pomieszczeniu przyjemny chłód i zastąpi klimatyzację, a zimą będzie barierą dla uciekającego z pomieszczenia ciepła i pozwoli zachować je na dłużej zmniejszając koszty ogrzewania. Dodatkowo, dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce, roleta Gardinia świetnie komponuje się z całą aranżacją sypialni.

W ten sposób urządzone wnętrze przeznaczone jest dla osób, które w swoim mieszkaniu szukają spokoju i wyciszenia, a także dbają o środowisko i dążą do obniżenia rachunków, co umożliwiają rolety Mini Thermo. Trzeba przyznać, że taka aranżacja sypialni pozostanie spójna, nawet gdy we wnętrzu pojawi się detal o oryginalnej formie lub w kontrastującym kolorze.

Źródło: Gardinia

powiązane produkty
Rolety Mini Thermo GARDINIA
Rolety Mini Thermo GARDINIA

Rolety Mini Thermo GARDINIA to dekoracje okienne, które przesłaniają tylko szybę i otwierają się wraz z oknem. Specjalne uchwyty pozwalają na bezinwazyjny, banalnie prosty montaż roletki na skrzydle okiennym. Żadnego wiercenia i przykręcania. Rozmiary tkaniny dopasowane do szerokości większości standardowych ...

inne inspiracje
Pałacowa aranżacja wnętrz. Pokój dziecięcy w różu

Pokój dziecięcy dla młodej damy nie musi wykorzystywać różowych detali… Ale czy coś się stanie, jeśli meble dla dzieci i cała aranżacja wnętrz tego typu skupi się na tym kolorze? Bo co tak naprawdę kochają dziewczynki? Oczywiście – większość z nich nie wyobraża sobie życia bez różu.

Urządzamy pokój dziecięcy. Białe meble dla dzieci

Pokój dziecięcy wychodzi naprzeciw potrzebom rosnącej latorośli. Uniwersalne meble dla dzieci w kolorze białym i naklejki ścienne sprawiają, że aranżacja wnętrza jest łatwa do zmiany i nie wymaga wymiany całego wyposażenia.

Aranżacja salonu z widokiem na ogród

Grzejniki kanałowe nie zakłócają aranżacji salonu, nawet jeśli nie ma w nim ścian, gdzie można by było powiesić tradycyjne grzejniki. Nowe możliwości techniczne, pozwalające zastąpić tradycyjne ściany taflami szkła, pozwoliły uzyskać niesamowite efekty estetycznie i to nie tylko w budynkach komercyjnych, lecz także mieszkalnych.

Salon uniwersalny. Aranżacja salonu miła dla każdego

Są pewne uniwersalne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej aranżacji salonu. Takie wnętrze to szczególne, wielofunkcyjne pomieszczenie – miejsce rozrywki, spotkań z rodziną i przyjaciółmi oraz strefa odpoczynku. Kwestia stylu zależy od indywidualnych upodobań.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • KROSNO
  • AMIX
  • MAX – PROFIL MEBLE
  • ZAKO
  • MASONITE
  • VELUX
  • GLASIMO
  • STEGU
  • DUNIN