stronywnetrza.urzadzamy.pl

Osprzęt elektroinstalacyjny z kolekcji Karo Ospel z nowymi kolorami ramek

zoom Osprzęt elektroinstalacyjny z kolekcji Karo Ospel z nowymi kolorami ramek
Fot.: OSPEL

Kolorowe dodatki są ważnym elementem aranżacji wnętrz. Firma Ospel, producent osprzętu elektroinstalacyjnego, chcąc sprostać temu trendowi zaproponował nowe kolory ramek do swoich gniazd i łączników. Jest to siedem nowych intrygujących odcieni: wenge, tytan strukturalny, satynowy turkus, perłowa czerwień, a także limonka, lawenda i burgund.

Kolorowe detale bardzo dobrze podkreślają charakter wnętrza. Nawet niewielkie barwne elementy mają dużą moc dekoracyjną. W przypadku aranżacji stonowanych i monochromatycznych stanowią ciekawe urozmaicenie. Jednym ze sposobów wprowadzenia do wnętrza kolorów jest zastosowanie osprzętu elektrycznego z ramkami o oryginalnych barwach. Firma Ospel w tym sezonie opracowała siedem nowych wariantów ramek do znanej i cenionej serii Karo. Wenge, tytan strukturalny, perłowa czerwień, burgund, lawenda, limonka i satynowy turkus pozwolą stworzyć w pomieszczeniu jedyny w swoim rodzaju klimat i umożliwią realizację nawet najbardziej kreatywnych wizji.

Delikatna, kobieca lawenda świetnie sprawdzi się w sypialni, pokoju gościnnym lub salonie zaprojektowanym w romantycznym klimacie. Elegancki burgund najlepiej odnajdzie się w klasycznej aranżacji gabinetu lub biblioteki. Perłowa czerwień, satynowy turkus i świeża, intensywna limonka spodobają się osobom, które nie boją się odważnych rozwiązań. Wyraziste barwy ramek będą mocnym akcentem na jasnej ścianie lub mogą dopełnić aranżację utrzymaną w podobnym tonie. Nieco subtelniejsze, lecz nadal przyciągające uwagę oryginalnym wyglądem, są ramki wenge lub tytan strukturalny. Pierwsza doskonale współgra z meblami lub stolarką wykonaną z ciemnego drewna. Druga świetnie uzupełni nowoczesne wnętrza, gdzie panują metal i szkło.

Nowe ramki z serii Karo firmy Ospel umożliwiają użytkownikom zrealizowanie wielu niekonwencjonalnych pomysłów aranżacyjnych. Ich oryginalna kolorystyka i wszechstronność całego osprzętu elektrycznego pozwala na stosowanie gniazd i łączników z serii Karo w każdym domowym wnętrzu.

Źródło: OSPEL, www.ospel.pl

inne inspiracje
Strategia na aranżację wnętrza – gniazda i łączniki Kier OSPEL

Prawidłowe zaplanowanie osprzętu elektrycznego jest ważnym elementem aranżacji wnętrza. Dobrze rozmieszczone gniazda i łączniki będą stanowić o komforcie i funkcjonalności pomieszczenia. Jak w każdej grze, wszystkie ruchy są przemyślane i nie ma miejsca na przypadek, tak i w kwestii urządzania wnętrz aranżacja powinna być opracowywana według przyjętej strategii. Dobrze rozegrane wnętrze z łatwością stworzymy dzięki najnowszej serii osprzętu elektrycznego Kier firmy OSPEL.

Wiosenne remonty. Wymieniamy osprzęt elektryczny

Gdy robi się ciepło wzrasta w nas chęć do działania. Zaczynamy wiosenne remonty naszych domowych wnętrz. Zmiana koloru ścian i nowy osprzęt elektryczny to jeden z najprostszych sposobów na zrealizowanie chęci zmian. W zależności od potrzeb i przewidzianego budżetu możemy dodać też nowe meble i dekoracje, co sprawi, że nasze wnętrze nabierze zupełnie nowego charakteru. Gniazda i łączniki z eleganckiej serii Karo firmy Ospel pomogą wytworzyć we wnętrzu niezwykły klimat.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • RAUMPLUS
  • FIBARO
  • HYDROPONIKA
  • FLEXA
  • RAKO
  • BADUM
  • AnOther DESIGN
  • SELLA
  • TCHIBO
tuznajdziesz.pl
Znajdź produkt