stronywnetrza.urzadzamy.pl

Okładziny ścienne. Aranżacja pokoju nastolatka

zoom Okładziny ścienne
Fot.: RÖBEN

Cegła do niedawna spotykana była właściwie tylko jako elewacja budynków. Dziś coraz częściej służy do ozdoby wnętrz. Nic dziwnego, bo kojarzy nam się z ciepłem domowego ogniska, rzetelnym rzemiosłem i pasuje do niemalże każdego stylu, bez względu na modę.

Nie każdy jednak ma możliwość użycia prawdziwie ceglanej ściany do aranżacji wnętrza. Nowoczesne płytki cegłopodobne wyróżnia szereg zalet technicznych, jak odporność na brud i urazy, a także możliwość indywidualnego dopasowania koloru, kształtu i wielkości, w zależności, jaki jest projekt wnętrza.

Dzięki dbałości o każdy szczegół, nie uzyskamy efektu tapety, ponieważ okładziny ścienne tworzone są tak, by nieznacznie różniły się od siebie, dając tym samym namiastkę prawdziwej cegły.

Okładzina ścienna to dobry pomysł dla właściwie każdego wnętrza. Zastosowana w pokoju nastolatka nada pomieszczeniu styl i ład, poprzez skupienie na sobie uwagi. Tak zaaranżowany pokój możemy urządzić w dowolnym stylu. Jest to świetna inwestycja, ponieważ dzięki ponadczasowym ścianom, nawet jeśli dziecko urośnie i zapragnie zmienić otaczające go wnętrze na nieco dojrzalsze, ceglane płytki nadal będą klasyczne i w dobrym guście.

Źródło: RÖBEN, http://elewacja.roben.pl

inne inspiracje
Kuchnia z salonem - styl minimalistyczny

Wiele nowoczesnych wnętrz nie posiada wydzielonych pokoi i łączy w sobie kilka stref, jak kuchnia z salonem. Styl minimalistyczny pozwala na aranżację miejsca z klasą, pełnego harmonii i uporządkowania.

Aranżacja jadalni - ekostyl w wystroju wnętrz

Ekostyl wtargnął do naszego życia opanowując wszelkie jego dziedziny. Także w wystroju wnętrz wyznacza nowe trendy. Aranżacja jadalni w ekologicznym stylu sprawia, że spożywanie posiłków przygotowanych z naturalnych składników nabiera nowego smaku.

Domowe biuro. Aranżacja wnętrz

Coraz więcej osób decyduje się na domowe biuro ze względu na wolny zawód czy urlop wychowawczy. Aranżacja wnętrz, które przeznaczamy na gabinet powinna spełniać kilka kryteriów.

Nowoczesny wystrój wnętrz. Modny salon

Nowoczesny wystrój wnętrz przewiduje nieszablonowe połączenia i stylowe miszmasze. Modny salon wyraża naszą osobowość, staje się miejscem odpoczynku czy spotkań z przyjaciółmi oraz rozwijania pasji.

Okładziny ścienne. Cegła w aranżacjach wnętrz

Cegła, przede wszystkim kojarzy się z elewacją, ale coraz częściej widać ją w aranżacjach wnętrz. Okładziny ścienne z wzorem cegieł, układane w salonach, kuchniach i sypialniach, ożywiają wnętrze, a także w zależności od koloru i faktury, tworzą klimat artystyczny, industrialny lub rustykalny.

Kawalerka. Jak urządzić małe mieszkanie?

Jak urządzić małe mieszkanie, by pomieścić w nim wszystkie potrzebne strefy? Kawalerka nie musi być niefunkcjonalna, wszystko zależy od odpowiedniej aranżacji.

Salon z jadalnią. Nowoczesna aranżacja wnętrz

Jadalnia jest jednym z najważniejszych miejsc w domu. Nie każdy ma jednak możliwość wygospodarowania takiej przestrzeni. Warto zastanowić się, planując aranżacje wnętrz, czy możliwe jest, by nasz salon połączony był razem z jadalnią.

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • BERKER BY HAGER
  • BELLDECO
  • GRAS
  • PIEDRA LAND
  • BRITOP LIGHTING
  • DPS
  • GARDINIA
  • ECLISSE
  • SELLA