stronywnetrza.urzadzamy.pl

Odpoczynek w hamaku. Bawełniane hamaki ogrodowe

zoom Odpoczynek w hamaku. Bawełniane hamaki ogrodowe
Fot.: WHAMAKU.PL

Hamaki ogrodowe z bawełny są niezastąpione, jeśli chcemy komfortowo wypocząć w letnim ogrodzie. Odpoczynek w hamaku to beztroskie leniuchowanie, nawet krótki sen w takim hamaku to czysta przyjemność połączona z czerpaniem dóbr natury.

Hamak w ogrodzie każdego potrafi wprowadzić w świetny nastrój. Codzienna porcja dobrej literatury przeczytanej w trakcie umilającego czas bujania czy słuchanie ulubionej muzyki potrafi w pełni zrelaksować. Hamaki to nie tylko idealna rzecz do wypoczynku, to również wspaniała konstrukcja terapeutyczna. Hamak może służyć do wykonywania codziennych ćwiczeń. Jednym z oryginalnych pomysłów na wykorzystanie jego walorów jest fitness w hamaku – aerial yoga. Ta technika łączy zabawę, gimnastykę i relaks. Wyróżnia się swoją nieobciążającą formą, głębokim rozciąganiem i właściwościami relaksującymi. Aerial yoga w owocny sposób wzmacnia i uelastyczni mięśnie i umożliwia odnalezienie wewnętrznego spokoju.

Hamak ogrodowy, a także w wersji wewnętrznej może być niezawodnym miejscem zabaw, zwłaszcza dla najmłodszych. Wiecznie ruchliwe dzieci przeniosą swoje pomysły na wartościowe zabawy. Ich niespożyta energia znajdzie ujście w sposób praktyczny i zdrowy. Hamak to także doskonałe miejsce do spędzenia romantycznego czasu tylko we dwoje. Intymna przestrzeń ogrodu, szum drzew, słońce zbliżające się ku zachodowi, dające efekt przygaszonego światła, pozwala na romantyczne „hamakowanie”. Intymne chwile na hamaku, to momenty, które zostaną na długo w pamięci obydwojga kochanków.

Wiele osób kojarzy hamak z siatką z grubo plecionej liny. Na takim hamaku można się pobujać, ale komfort odpoczynku jest niewielki. Jednak takie hamaki to przeszłość, ponieważ wielu producentów oferuje hamaki o zupełnie nowej jakości.
Jednym z takich producentów hamaków jest firma LA SIESTA, która oferuje wiele różnych hamaków, a każdy z nich ma swoje przeznaczenie. W ofercie tego producenta są hamaki klasyczne, hamaki z drążkiem, fotele hamakowe, hamaki dla podróżników oraz hamaki i fotele hamakowe dla dzieci. Każdy z nich jest inny i spełnia specyficzną funkcję. Wszystkie hamaki LA SIESTA łączy wysoka jakość materiałów i dbałość o szczegóły. Tak szeroki wybór hamaków sprawia, że każdy może znaleźć idealny hamak dla siebie.

Źródło: WHAMAKU.PL

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • LUX PRINT POLAND
  • EXTRA-ZONE
  • CAD PROJEKT K&A
  • GEISSER
  • BADUM
  • PARADYŻ
  • ARCUS
  • OSPEL
  • ELECTROLUX