stronywnetrza.urzadzamy.pl

Nowoczesne wyposażenie toalet publicznych

Fot.: FRANKE Water Systems

Eleganckie, nowoczesne łazienki publiczne muszą być funkcjonalne i urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Nowoczesne wyposażenie toalet publicznych powinno być niezawodne, łatwe w utrzymaniu w czystości, a także maksymalnie zautomatyzowane.

Wyposażenie toalet publicznych powinno w estetyczny sposób komponować się z całą koncepcją architektoniczną wnętrza łazienki publicznej. Bardzo często należy skupić się na optymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się umywalki wielostanowiskowe wykonane z materiałów kompozytowych.

Umywalka trzystanowiskowa QUADRO firmy FRANKE jest wykonana z Miranitu. Materiał ten jest idealny do stosowania w eleganckich łazienkach publicznych ze względu na swoje właściwości. Wyróżnia się on lekkością formy połączoną z wysoką wytrzymałością. Miranit jest stabilny, odporny na pęknięcia i osłonięty gładką, pozbawioną porów powłoką zewnętrzną o wysokim połysku.

Doskonałym uzupełnieniem aranżacji są stojące baterie umywalkowe, które pomimo klasycznego wyglądu, skrywają zaawansowany technologicznie mechanizm samozamykający przepływ wody. Takie rozwiązanie umożliwia tylko jednokrotne naciśnięcie przycisku baterii, bez potrzebny jej zamykania po umyciu rąk.

Niezbędnym wyposażeniem w toalecie publicznej są dozowniki mydła w płynie i suszarki do rąk. W nowoczesnej łazience najlepiej sprawdzają się urządzenia elektroniczne, uruchamiane już po zbliżeniu do nich ręki. Wykończenie dozowników i suszarki w stali szlachetnej sprawi, że będą one pasowały do eleganckich, nowoczesnych, a także bardziej tradycyjnych aranżacji wnętrz.

Źródło: FRANKE Water Systems

powiązane produkty
Umywalka szeregowa z kompozytu mineralnego QUADRO ANMW431 FRANKE
Umywalka szeregowa z kompozytu mineralnego QUADRO ANMW431 FRANKE

Umywalka szeregowa QUADRO ANMW431 FRANKE jest wykonana z kompozytu mineralnego MIRANIT związanego żywicą syntetyczną. Powierzchnia umywalki jest gładka i pozbawiona porów. Jest odporna na temperaturę do 80 °C. Umywalka szeregowa składa się z trzech prostokątnych niecek bez przelewów. Są one ...

Samozamykająca bateria umywalkowa AQUA202 FRANKE
Samozamykająca bateria umywalkowa AQUA202 FRANKE

Samozamykająca bateria umywalkowa AQUA202 FRANKE to stojąca bateria z regulacją temperatury AQUAMIX–C DN 15. Charakteryzuje się I klasą głośności. Bateria jest wyposażona w perlator, zintegrowany regulator strumienia przepływu i giętkie węże do podłączenia wody zimnej i ciepłej. Głowica sterująca ma ...

aktualności
Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Promocja - Zlewozmywak i bateria kuchenna Franke plus noże kuchenne

Do listopada, przy zakupie dowolnego modelu zlewozmywaka ...

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos

Okap blatowy Franke Mythos to połączenie kreatywnego ...

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Okap nablatowy i płyta indukcyjna Franke Mythos

Patrząc się na czarną, szklaną powierzchnię urządzeń ...

patroni serwisu
  • LUX PRINT POLAND
  • EXTRA-ZONE
  • CAD PROJEKT K&A
  • GEISSER
  • BADUM
  • PARADYŻ
  • ARCUS
  • OSPEL
  • ELECTROLUX